KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > optyka (173)

Www.luxoptica.pl optyk Białystok****

Luxoptica to profesjonalny salon optyczny, sprzedający okulary oraz soczewki kontaktowe. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Przed dokonaniem zakupu, możemy kompleksowo zbadać Państwa wzrok, co pozwoli wybrać soczewki najbardziej optymalne do Państwa sytuacji. Jesteśmy fachowcami, co potwierdza wyróżnienie „Lider kontaktologii”, jakie dostaliśmy w 2016 roku. W ofercie mamy oprawki najbardziej znanych marek, jak Ray-Ban czy Versace. Prowadzimy również sklep internetowy, gdzie można kupić soczewki z bezpłatną dostawą do domu. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

http://luxoptica.pl/ - 17 Mar 2017

Www.opticdesign.pl****

Okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe i okulary przeciwsłoneczne luksusowych marek oferuje internetowy sklep optyczny Optic Design z Poznania. Gwarantujemy produkty w najniższych cenach i natychmiastową realizację zamówień. Kupując u nas, masz pełne przekonanie, że są to wyłącznie oryginalne produkty, które sprzedajemy z etui. 98% produktów dostępnych tego samego dnia lub w ciągu 24 godzin, a jeśli jakiegoś modelu nie ma w ofercie, sprowadzimy go dla Ciebie do 21 dni. Jesteśmy zawsze do usług! Komfortowo, szybko i bezpiecznie. Zapraszamy!

http://www.opticdesign.pl/ - 26 Sty 2018

Www.optyk-boutique.pl****

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu firmę Optyk Boutique z Krakowa. Nasza działalność polega na sprzedaży okularów. Mamy w ofercie szkła okularowe firmy Hoya Lens, bardzo bogatą ofertę soczewek kontaktowych z różnych materiałów. U nas znajdą coś dla siebie nie tylko osoby, które potrzebują skorygować swój wzrok, ale też na przykład ludzie, którzy dużo pracują przy komputerze, a zatem muszą chronić swój wzrok. Nasze doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie profesjonalnie zadbać o Państwa wzrok. Z pełną ofertą naszej firmy mogą zapoznać się Państwo za pośrednictwem witryny internetowej.

http://optyk-boutique.pl/ - 21 Kwi 2017

Zakład Optyczny - Artur Hoszowski i Syn****

Optyk Hoszowski oferuje wysokiej jakości soczewki kontaktowe, szkła korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne i oprawy firm Ray Ban, Persol, Vogue, Versus, Giorgio Armani, Gucci, Lacosta i inne

http://www.optyka.krakow.pl/ - 24 Cze 2003

Zakład Optyczny, Gabinet Okulistyczny, Opticos - E.Araszewska & T.Wróblewski, Chojnice.****

Opticos - Zakład Optyczny Chojnice. Największy w regionie wybór opraw korekcyjnych i okularów przeciwsłonecznych. Bogaty asortyment szkieł w naszym magazynie oraz cyfrowa obróbka soczewek. Można również skorzystać z usług współpracującego z nami gabinetu okulistycznego.

http://www.opticos.pl/ - 8 Cze 2004

Zespół Okulistyczno-Optyczny Iris****

Oferta firmy z Leszna obejmuje sprzedaż opraw okularowych, szkieł korekcyjnych, soczewek kontaktowych, płynów pielęgnacyjnych do soczewek i okularów przeciwsłonecznych oraz usługi w zakresie badań okulistycznych, ćwiczeń ortooptycznych, doboru soczewek kontaktowych i usługi oftalmiczne.

http://www.optyk-iris.com.pl/ - 25 Sty 2002

AndyOptic - profesjonalne usługi optyczne - okulary, oprawki, soczewki kontaktowe***

Duży salon optyczny na Podlasiu. W ofercie posiada: ponad 1500 oprawek okularowych, soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne. Badanie komputerowe wzroku gratis.

http://www.andyoptic.bialystok.pl/ - 12 Lut 2004

Astrokrak***

Strona krakowskiego producenta astronomicznych teleskopów. Znajdziesz tu informacje o firmie oraz jej ofertę handlową. Ponadto informacje o tym jak uregulować płatności, galeria zdjęć oraz zbiór astronomicznych linków.

http://www.astrokrak.pl/ - 20 Mar 2002

Blikpol Sopot. Laserowa Korekcja Wzroku.***

Centrum okulistyczne. Zindywidualizowana korekta wzroku. Oprócz laserowej korekcji specjalizuje się w takich sferach jak badanie OCT, stożek rogówki, operacja zaćmy, leczenie jaskry, iniekcje doszklistkowe. Bardzo doświadczeni lekarze i chirurdzy okuliści, z wieloletnim doświadczeniem.

http://www.blikpol.pl/ - 12 Mar 2010

Brenk i Spółka s.c.***

Firma oferuje sprzęt optyczny i okulistyczny oraz oprawy okularowe. Na stronie znajdziecie ofertę wraz z cenami.

http://www.optyka.com.pl/ - 28 Mar 2000