KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > optyka (172)

Opticon****

Witryna firmy Opticon - Zakładu Optycznego oraz Dystrybutora. Zakład na swojej stronie oferuje m.in. komputerowe badanie wad wzroku, oprawy okularowe, a Opticon Dystrybutor - soczewki kontaktowe, płyny do pielęgnacji soczewek, urządzenia optyczne, urządzenia okulistyczne.

http://www.opticon.com.pl/ - 28 Mar 2000

Optidotum - soczewki i okulary progresywne****

Sieć salonów optycznych oferujących profesjonalne badanie wzroku. Naszym pacjentom pomagamy dobrać okulary korekcyjne lub progresywne, a także soczewki kontaktowe takich producentów, jak Acuvue, czy Hoya.

http://www.optidotum.pl/ - 26 Cze 2015

Optik Center - Salon Usług Optycznych - Szczecin****

Salon Optik Center - optyk. Usługi optyczne - okulary, soczewki kontaktowe. Gabinet okulistyczny.

http://www.optikcenter.ifg.pl/ - 10 Lis 2005

Optik Center Ekspres****

Salony optyczne w Szczecinie i Świnoujściu. Gabinety okulistyczne.

http://www.optikcenterekspres.iap.pl/ - 2 Lut 2004

OPTIK CENTER EKSPRES okulista****

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z ofertą skomponowaną przez polską firmę Optik Center Ekspres, która prowadzi sieć salonów optycznych, zlokalizowanych w Bydgoszczy, Szczecinie oraz Świnoujściu. Bogata oferta obejmuje soczewki kontaktowe, kolorowe, męskie, damskie oraz dziecięce okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne w najmodniejszych oprawkach, a także krople do oczu, płyny pielęgnacyjne i akcesoria do przechowywania i pielęgnacji. Poza tym w naszych salonach możemy wykonać badanie wzroku, ponadto realizujemy recepty oraz wykonujemy specjalne okulary na zamówienie. Proponujemy trwałe oraz bezpieczne produkty znanych marek oraz niskie ceny. Aby móc proponować Państwu kompleksowe usługi, wciąż powiększamy nasz asortyment o rynkowe nowości. Szczegółowe informacje zostały opublikowane na stronie internetowej.

http://www.optikcenterekspres.pl/ - 26 Maj 2014

Optimax Fenig - gabinet optyka i okulisty w Częstochowie****

W prywatnym salonie optycznym Optimax Fenig zakupić można okulary oraz skorzystać z pomocy okulisty dziecięcego. Gabinet mieści się w Częstochowie.

http://www.optimaxfenig.pl/ - 13 Gru 2016

Optimed - optyk w Kielcach****

Salon z siedzibą w Kielcach przy ul. Romualda oferujący usługi doświadczonego optyka, który pomoże przy wyborze opraw bądź soczewek kontaktowych, optometrysty, a także dobrego okulisty, również dziecięcego.

http://www.optyk-romualda.pl/ - 12 Mar 2015

OPTIMEDA - salon optyczny w Warszawie****

W salonie optycznym Optimeda pomożemy w wybraniu okularów progresywnych i innych modeli. Gabinet zlokalizowany jest w Warszawie, na Mokotowie.

http://www.optimeda.com.pl/ - 13 Gru 2016

Optiva****

Sklep Optiva oferuje soczewki kontaktowe Optix, Oasys, Pure Vision, Night Day, Acuvue i Soflens. Szybko i wygodnie. U nas znajdziesz swoje ulubione szkła kontaktowe i dowiesz się co się teraz nosi. Sprawdź gorące oferty na soczewki. Zapraszamy po szkła kontaktowe Optix i Oasys.

http://www.optiva.pl/ - 29 Sty 2013

Optometria oraz Optyka - Twój parner w lepszym widzeniu****

Optometria Optyka - Twoje nowe spojrzenie na świat - oferta opraw, soczewek okularowych, soczewek kontaktowych, przeprowadzane badania, mini poradnik, słowniczek pojęć.

http://www.optometria.info.pl/bielawski/ - 22 Lis 2004