KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > optyka (170)

Optyk Exclusive RD - badanie wzroku, okulary, soczewki kontaktowe, oprawki okularowe****

Optyk Exclusive RD to sieć salonów optycznych na Pomorzu (Gdańsk, Gdynia); oferuje badanie wzroku, okulary korekcyjne, soczewki kontaktowe, szkła i oprawki okularowe, okulary przeciwsłoneczne. Na stronie porady optyka i okulisty, konfigurator "Wybierz okulary".

http://www.exclusiverd.pl/ - 18 Maj 2005

Optyk Inowrocław****

Optyk inowrocław pełen profesjonalizm

http://www.optyk-inowroclaw.pl/ - 19 Paź 2010

Optyk Nowak Jędras - Kalisz****

Firma nasza powstała w kwietniu 1990 roku. Od początku prowadzimy działalność w Kaliszu przy ul. Górnośląskiej 37 A ( I piętro ). Zajmujemy się zarówno doborem i aplikacją soczewek kontaktowych jak też sprawdzaniem korekcji i wykonywaniem okularów. Specjalizujemy się w wykonywaniu okularów progresywnych. Posiadamy tytuł \" Złoty Specjalista VARILUX \" przyznawany przez firmę ESSILOR ( wynalazcę szkieł progresywnych i zdecydowanego lidera na rynku europejskim ) 30 zakładom optycznym w kraju. Staramy się mieć w sprzedaży tylko produkty markowe od dostawców znanych i sprawdzonych i co najważniejsze zapewniających gwarancję i serwis.

http://www.optyk-kalisz.pl/ - 8 Lut 2011

Optyk Olsztyn****

Strona firmowa salonu optycznego. Marko-Optyk oferuje szkła korekcyjne w markowych oprawach okularowych w zróżnicowanych cenach. Na witrynie znajdą Państwo galerię zdjęć, która pozwoli zaznajomić się z ofertą oraz samym salonem, dane kontaktowe oraz mapę ułatwiającą dojazd.

http://www.marko-optyk.pl/ - 14 Gru 2014

Optyk Rychlik****

Strona zakładu optycznego oferującego wyroby najlepszych marek. Informacje o fimie i ofercie.

http://www.optyk-rychlik.pl/ - 30 Lis 2001

Optyk SEKRET s.c. A.Otmianowski T.Kaniowski Szczecin****

Optyk Sekret to oprawy okularowe - duży wybór, soczewki kontaktowe, okulary korekcyjne, płyny do pielęgnacji soczewek, soczewki okularowe z powłoką antyrefleksyjną, najwyższej jakości soczewki progresywne, markowe okulary przeciwsłoneczne.

http://www.optyksekret.com.pl/ - 29 Sie 2005

Optyk Studio - szeroki wybór oprawek****

Salon Optyk Studio w Krakowie oferuje dobre i tanie oprawki oraz soczewki. Posiada szeroki wybór okularów, które można idealnie dopasować do kształtu twarzy oraz koloru oczu.

http://www.apoptykstudio.pl/ - 7 Mar 2017

OPTYK TRZASKA****

Witryna zawiera informacje o firmie i ofercie, dostępny jest również sklep internetowy.

http://www.optyktrzaska.com.pl/ - 9 Kwi 2002

Optyk Trzaska****

Strona salonu optycznego założonego 20 lat temu prze Grzegorza Trzaskę, a mieszczącego się w Warszawie przy placu Wilsona 4. Znajdziecie tu informacje o firmie, oferowanych soczewkach okularowych, kontaktowych oraz o oprawkach.

http://www.okulary.waw.pl/ - 6 Wrz 2001

Precoptic Co. Wojciechowscy****

Strona dystrybutora mikroskopów firmy Nikon. Znajdziesz tu informacje o firmie, szczegółową ofertę oraz wiadomości o zastosowaniu produktów.

http://www.precoptic.pl/ - 2 Maj 2001