KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > optyka (172)

Optyk Trzaska****

Strona salonu optycznego założonego 20 lat temu prze Grzegorza Trzaskę, a mieszczącego się w Warszawie przy placu Wilsona 4. Znajdziecie tu informacje o firmie, oferowanych soczewkach okularowych, kontaktowych oraz o oprawkach.

http://www.okulary.waw.pl/ - 6 Wrz 2001

Precoptic Co. Wojciechowscy****

Strona dystrybutora mikroskopów firmy Nikon. Znajdziesz tu informacje o firmie, szczegółową ofertę oraz wiadomości o zastosowaniu produktów.

http://www.precoptic.pl/ - 2 Maj 2001

PROMED OPTYK okulary przeciwsłoneczne częstochowa****

W Częstochowie usytuowany jest Salon Optyczny PROMED. Jesteśmy członkiem zarówno Śląskiego Cechu Optyków, jak również Polskiego Towarzystwa Optometrii i Optyki. Dysponujemy salonem optycznym, w którym Państwo mają możliwość odnaleźć rozległy asortyment opraw okularowych polskich oraz światowych wytwórców, w różnych stylach. Oferujemy również wizytę w naszym gabinecie okulistycznym, w jakim realizowane są badania refrakcji. Obszar badań mieści komputerowe badanie wzroku służące doborowi okularów do dali lub bliży. Kompletny zakres usług dopełnianych w Salonie Optycznym PROMED zawiera strona internetowa.

http://optyk-promed.pl/ - 29 Lis 2013

Salon Dobry Optyk - okulary we Wrocławiu****

Masz problemy ze wzrokiem? Powinieneś nosić okulary? A może chciałbyś wypróbować soczewki kontaktowe? Wykonaj badanie wzroku w salonie optycznym Dobry Optyk we Wrocławiu i ciesz się najwyższą jakością widzenia. Zapraszamy.

http://www.salondobryoptyk.pl/ - 22 Lis 2016

Salon optyczny****

Strona salonu optycznego i gabinetu okulistycznego. Na stronie znajdują się informacje o firmie, promocjach, galeria wzorów okularów oraz mapka dojazdu.

http://www.optyk.krakow.pl/ - 18 Maj 2005

Salon Optyczny, Gabinet Okulistyczny, ul. Marymoncka 63, Warszawa****

Strona zawiera informacje o firmie, dane kontaktowe, ofertę salonu optycznego (szkła i oprawy okularowe, soczewki kontaktowe) oraz godziny przyjęć i badania wykonywane w gabinecie okulistycznym.

http://www.salonoptyczny.pl/ - 20 Kwi 2004

Salon Optyczny Kasia****

Salon optyczny w Warszawie.

http://www.salon-optyczny.waw.pl/ - 1 Lip 2009

Salony optyczne Pan Hilary okulista łódź****

PAN HILARY to sieć salonów optycznych w Łodzi, które funkcjonują od 1971 roku. Doświadczenie, a także oferowane usługi zadecydowały o tym, iż salony PH to odpowiednie miejsce dla osób z wadą wzroku. Salon ma na swoim koncie wiele certyfikatów i autoryzacji wiodących producentów soczewek okularowych, opraw i soczewek kontaktowych. Zakres usług włącza m.in. zrealizowanie pełnego badania wzroku, jak również dobór opraw i montaż soczewek. Za sprawą kompleksowej obsługi i obszernej oferty nowoczesnych artykułów i usług salonu zdobył obszerne grono pacjentów. W salonach PH odnajdziesz towary takich marek jak: Chanel, Ray Ban, Dior, Armani, Miu Miu i wiele innych. Więcej szczegółów na stronie:

http://panhilary.lodz.pl/ - 20 Lis 2013

SASKA fitness & wellness****

Strona prezentująca ofertę klubu fitness oraz salonu urody. Znajdziesz tu informacje o firmie i o siłowni, zdjęcia wnętrz obiektu oraz dane kontaktowe.

http://www.saska-fitness.pl/ - 8 Lis 2002

Sklep ornitologiczny Modraszka****

Firma Modraszka specjalizuje się w dystrybucji akcesoriów ornitologicznych. W jej ofercie znaleźć można czatownie, akcesoria obrączkarskie, a także odzież w maskujących kolorach. Sklep internetowy udostępnia również nowoczesne lornetki do obserwacji ptaków, wyprodukowane przez takie marki jak: Swarovski i Zeiss.

http://www.modraszka.pl/ - 26 Sty 2015