KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > optyka (172)

Sklep tanie soczewki kontaktowe, kolorowe, jednodniowe****

Internetowy sklep proponuje wysokiej jakości soczewki kontaktowe - soczewki kolorowe a także soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne i kwartalne. Firmowe soczewki Acuvue, Biomedics, Air Optix, Focus Dailies i Crazy. Sklep zaprasza po tanie soczewki kontaktowe (szkła kontaktowe).

http://www.intermarkt.pl/ - 16 Kwi 2014

Soczewki kontaktowe - Pracownia Optyczna Łódka****

W pracowni optycznej Łódka w Łodzi wykonujemy badanie wzroku. W sprzedaży posiadamy markowe okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne, a także soczewki kontaktowe. W salonie dostępni są okulista i optometrysta.

http://optyklodka.pl/ - 28 Cze 2017

Świat Okularów :: Magazyn dla optyków****

Świat Okularów :: Magazyn dla optyków. Magazyn kierujemy do całego zespołu zakładów optycznych i gabinetów okulistycznych: do optyków, optometrystów, okulistów. Na stronie znajdziesz aktualne numery magazynu, archiwum oraz ankietę umożliwiającą prenumeratę dla branży optycznej.

http://www.okulary.net/ - 27 Kwi 2004

TG Piotr Kassyk****

W asortymencie sklepu internetowego tgOptics prowadzonego przez Piotra Kassyka znajdziesz najlepsze oprawki i modne okulary przeciwsłoneczne. Przedstawiają one teraźniejsze, nowoczesne trendy oraz oryginalne stylizacje! Proponujemy elementy wysokiej jakości, jednocześnie dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach. U nas znajdziesz między innymi okulary Silhouette i Oakley, zarówno damskie, jak i męskie. To najlepsza oferta w Warszawie!

http://www.tgoptics.pl/ - 28 Lis 2013

Top-on.****

Witryna oficjalnego przedstawiciela renomowanych firm z branży sportowej i optycznej. Oferta zwiera okulary sportowe, wyczynowe, słoneczne. Poza ofertą strona zawiera linki do stron producentów.

http://www.top-on.pl/ - 4 Wrz 2002

Twoje Soczewki - okulary i szkła kontaktowe****

W sklepie internetowym możesz nabyć niepowtarzalne artykuły przeciwsłoneczne i korekcyjne dostępne we wszystkich wariantach. Posiadamy szkła kontaktowe jednodniowe, dwutygodniowe, roczne, kolorowe i wiele więcej. W ofercie twojesoczewki.com znajdziesz również wysokiej jakości markowe okulary znanych i cenionych producentów.

http://www.twojesoczewki.com/ - 27 Lis 2017

Visiomed****

Na stronie informacje o gabinecie okulistycznym Visiomed, zakres świadczonych usług oraz informacje o nowościach i certyfikaty.

http://www.visiomed.com.pl/ - 9 Sty 2002

WK Optyk****

Na stronie zakładu optycznego znajdziecie ofertę, nowości oraz porady.

http://www.wkoptyk.com.pl/ - 18 Maj 2005

www.acuvue.pl****

Acuvue - najpopularniejsze na świecie soczewki kontaktowe firmy Johnson&Johnson. Teraz Twojemu spojrzeniu nikt się nie oprze. Soczewki Acuvue są wygodnym rozwiązaniem, dają swobodę wyboru: okulary lub soczewki - w zależności od sytuacji. Odwiedź stronę i uzyskaj porady jak dbać o wzrok przy pomocy soczewek. Dobierz odpowiadające Ci soczewki z gamy Acuvue lub wypróbuj soczewki kolorowe dla osób z wadą lub bez wady wzroku.

http://www.acuvue.pl/ - 20 Paź 2003

Www.luxoptica.pl optyk Białystok****

Luxoptica to profesjonalny salon optyczny, sprzedający okulary oraz soczewki kontaktowe. Nasza siedziba znajduje się w Białymstoku. Przed dokonaniem zakupu, możemy kompleksowo zbadać Państwa wzrok, co pozwoli wybrać soczewki najbardziej optymalne do Państwa sytuacji. Jesteśmy fachowcami, co potwierdza wyróżnienie „Lider kontaktologii”, jakie dostaliśmy w 2016 roku. W ofercie mamy oprawki najbardziej znanych marek, jak Ray-Ban czy Versace. Prowadzimy również sklep internetowy, gdzie można kupić soczewki z bezpłatną dostawą do domu. Dokładne informacje na temat naszej firmy oraz oferty, znajdują się na stronie internetowej.

http://luxoptica.pl/ - 17 Mar 2017