KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 274)

4Światy - quady, konferencje*****

Aktywna baza wypoczynku - organizacja imprez, imprezy integracyjne. Na stronie katalog i oferty firm które organizują imprezy integracyjne, imprezy firmowe, quady, konferencje, wyjazdy firmowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy i wybrania imprezy.

http://www.4swiaty.com/ - 4 Maj 2006

ABR - Active Business Recreation*****

ABR - organizujemy wyjazdy integracyjne dla firm. Solidnie przygotujemy konferencję, event i zajęcia integracyjne; polecamy sprawdzone miejsca w kraju i zagranicą - najczęściej ze SPA&Wellness i animatorami ABR. Pikniki firmowe, promocje produktów i aktywna turystyka. Projekt rodzinny - Akademia Zdrowego Kręgosłupa dla pracowników biura. Zapraszamy.

http://www.abr-sport.com/ - 17 Mar 2006

Active Travel - wyjazdy narciarskie*****

Aktywny wypoczynek letni i zimowy. Wyjazdy na narty i snowboard: Alpy, Włochy, Austria, Francja, Szwajcaria. Na stronie oferty narciarskie. Dla klientów indywidualnych wczasy narciarskie i wyjazdy na snowboard, dla firm imprezy incentive w kraju i zagranicą.

http://www.atravel.pl/ - 9 Wrz 2005

Agencja Czad*****

Agencja koncertowa; imprezy firmowe i intergracyjne, festyny i koncerty. Na ciekawie opracowanej stronie zapoznasz się ze szczegółami działalności agencji, techniką estradową, zdjęciami z obsługiwanych imprez.

http://www.agencjaczad.pl/ - 6 Lip 2004

Agencja eventowa*****

Nasza agencja zajmuje się organizacją eventów i imprez firmowych czy integracyjnych. W ofercie znajdują się również pikniki będące dobrą rozrywką dla rodzin i dzieci. Eventy są organizowane w Dolinie Będkowskiej na północ od Krakowa.

http://te.verygood.com.pl/ - 23 Gru 2014

Agencja Eventowa Prestige - szkolenia catering bankiety wesela imprezy*****

Agencja Eventowa Prestige oferuje kompleksowe przygotowanie różnego rodzaju imprez dla firm oraz osób prywatnych.

http://www.agencja-prestige.eu/ - 16 Wrz 2011

AGENCJA MARKETINGOWA AMDEN*****

Firma przygotowuje i realizuje imprezy marketingowe, integracyjne, motywacyjne, pracownicze, promocyjne, targowe, specjalne, konferencje, seminaria, kongresy, bale, bankiety, gry fabularne, programy motywacyjne i lojalnościowe dla pracowników, firmy, partnerów, klientów. Na stronie znaleźć można szczegóły oferty.

http://www.amden.pl/ - 26 Mar 2003

Agencja Promocji Entertainment Group*****

Firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i realizacji imprez specjalnych i okolicznościowych. Na stronie szczegóły oferty wraz z przykładami.

http://www.entertainment.pl/ - 31 Mar 2004

Allegro Event & Conference Agency*****

Organizujemy imprezy dla firm, team building, kongresy, konferencje, pikniki, wyjazdy zagraniczne i wiele więcej. Oferujemy także usługi public relations.

http://www.allegro.com.pl/ - 26 Maj 2006

AllTerrain Polska | Eventy outdoor | snowmobile 4x4 off road*****

All Terrain Polska to wypożyczalnia samochodów terenowych i wynajem skuterów śnieżnych. Organizujemy eventy outdoorowe, wyprawy integracyjne 4x4 off Road i snowmobile, oddając do Waszej dyspozycji skutery śnieżne i samochody terenowe Nissan Patrol GR.

http://www.allterrain.pl/ - 6 Gru 2006

Informacje dodatkowe