KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 262)

Agencja ZOE Advertising****

Realizujemy działania marketingowe w pełnym zakresie sektora BTL i wybranych działaniach ATL. Współpracujemy z gronem specjalistów w dziedzinach wspomagających działania marketingowe, którzy w momencie realizacji przedsięwzięcia tworzą mocny zintegrowany zespół. Specjalizujemy się w kompleksowej organizacji: imprez (na terenie całego kraju i za granicą) oraz akcji promocyjnych (o lokalnym i ogólnokrajowym zasięgu).

http://www.zoe.pl/ - 14 Sty 2005

AGMA-Sport****

Strona jest poświecona firmie która oferuje swoje usługi: specjalizuje się w organizacji imprez plenerowych, gier paintballowych oraz różnorodnych form aktywnego wypoczynku. Mogą to być ogniska, kuligi, zabawy.

http://agmasport.home.pl/ - 7 Lis 2001

AJ Event - organizacja zaręczyn i wesel****

Jesteśmy firmą organizującą wyjątkowe wydarzenia. Zajmujemy się między innymi przygotowaniem zaręczyn, wesel, rocznic, eventów. Dbamy o stosowną oprawę oraz dobór wyjątkowego miejsca. Naszym pragnieniem jest zaaranżowanie wszystkiego tak, aby zapewnić niezapomniane wspomnienia.

http://www.aj-event.pl/ - 18 Wrz 2014

Akademia Imprez - eventy firmowe i wieczory tematyczne****

Akademia Imprez to firma organizująca wieczory tematyczne, imprezy integracyjne, eventy firmowe, team building i wiele innych. Mnóstwo atrakcji i oferta dostosowana do oczekiwań klienta.

http://www.imprezy-konferencje.pl/ - 7 Mar 2014

Akademia Szkoleniowo-Treningowa - ratownictwo, obozy specjalistyczne ****

Profesjonalna kadra psychologów, wykładowców i instruktorów. Oferujemy: szkolenia specjalistyczne, imprezy integracyjne dla firm, imprezy survival, obozy specjalistyczne, unifikacje, uprawnienia, kursy, prace specjalistyczne, rajdy off road i ratownictwo.

http://www.akademiaratownictwa.pl/ - 18 Sie 2005

AkNf - imprezy integracyjne dla firm****

W naszej ofercie: imprezy integracyjne dla firm, szkolenia personalne, rejsy i regaty żeglarskie, zwiedzanie Mazur, organizacja konferencji, wyjazdy na ryby i wędkowania, turystyka aktywna i żeglarstwo.

http://www.integracyjne.prv.pl/ - 4 Cze 2004

Aktywny wypoczynek w Beskidach****

Perfekcyjny organizator aktywnego wypoczynku: kuligi, paintball, rodeo, quady, skutery, konkurencje linowe, łuki, kusza, wiatrówka, itp zabawy integracyjne

http://www.konfer.com.pl/ - 8 Gru 2003

Ale Dwornik - Pokazy Pirotechniczne - Fajerwerki, Ognie Sztuczne, Lasery****

Firma zajmuje się organizowaniem pirotechnicznych pokazów ogni sztucznych oraz kompleksową organizacją wszelkiego rodzaju imprez artystycznych i masowych. Prowadzi także hurtowy i detaliczny obrót materiałami pirotechnicznymi, fajerwerkami, itp. Posiada ponad 10 lat doświadczenia.

http://www.aledwornik.pl/ - 4 Lis 2004

Ale heca! Centrum twórczej zabawy. Niezwykłe imprezy i atrakcje dla dzieci****

Ale Heca to profesjonalna organizacja imprez dla dzieci od małych przyjęć urodzinowych po duże imprezy plenerowe. W ofercie posiadamy atrakcje dla dzieci na różne okazje: Dzień Dziecka, Mikołajki, Wielkanoc, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do współpracy!

http://www.aleheca.com.pl/ - 5 Kwi 2011

AlleNamioty - hale namiotowe, namioty bankietowe i weselne, wynajem****

W ramach naszej oferty znajdują się hale namiotowe. Prowadzony jest wynajem namioty bankietowe i weselne wykorzystywanych podczas imprez okolicznościowych.

http://www.allenamioty.pl/ - 22 Sty 2014