KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 274)

Art Hotel****

Serwis wrocławskiego hotelu i restauracji zlokalizowanych w zabytkowym centrum. Na stronie prezentacja pokoi, sal konferencyjnych, cennik usług hotelowych oraz zdjęcia wnętrz.

http://www.arthotel.com.pl/ - 12 Wrz 2001

Art4rent - zespoły coverowe i jazzowe, konferansjerzy i atrakcje****

Art4rent agencja artystyczna specjalizuje się w oprawie muzycznej i artystycznej imprez. W ofercie własne zespoły coverowe i jazzowe, konferansjerzy i atrakcje na imprezy. Skomponuj event w kilka minut z Art4rent!

http://www.art4rent.pl/ - 29 Paź 2018

ART-FIRE Pirotechnika i Lasery****

Organizujemy profesjonalne pokazy pirotechniczne oraz laserowe na terenie całej Polski. Nasza oferta to: profesjonalna pirotechnika, pirotechnika sceniczna, pokazy laserowe, animacje laserowe.

http://www.artfire.com.pl/ - 22 Gru 2003

Art-Global profesjonalne pokazy pirotechniczne na wesela, imprezy, festyny, koncerty w Zgierzu Łodzi****

Art-Global - organizacja pokazów fajerwerków na imprezach okolicznościowych, weselach, koncertach czy festynach. Teren województwa łódzkiego w Zgierzu, Łodzi, Aleksandrowie Łódzkim i okolicach. Do pokazów pirotechnicznych używane są fajerwerki spełniające normy bezpieczeństwa UE. Oferta ustalana indywidualnie wg. potrzeb i budżetu klienta.

http://pirotechnika-pokazy.com.pl/ - 24 Lut 2017

Artpol****

Oferta podwarszawskiej firmy: kompleksowa obsługa imprez artystycznych - pokazy pirotechniczne i laserowe, dźwięk i oświetlenie, scenografia, catering.

http://www.artpol.w.pl/ - 19 Gru 2001

Artystyczne Zdjęcia Ślubne - targi fotograficzne****

Targi usług fotograficznych. Galeria profesjonalnych zdjęć ślubnych. Zdjęcia plenerowe, zdjęcia studyjne, zdjęcia reportażowe. Cyfrowe opracowania fotografii ze slubu. Artystyczne oferty najlepszych polskich fotografów.

http://www.galeria.slubne-targi.pl/ - 7 Lut 2007

Asg, survival - organizacja imprez integracyjnych dla firm****

Extremalna Integracja to firma zajmująca się organizacją imprez integracyjnych dla firm: zawodów ASG oraz gier survivalowych.

http://www.extremalnaintegracja.pl/ - 6 Gru 2013

Atelier IMPREZA - organizacja ślubów, wesel i imprez firmowych. Sopot****

Witryna firmy Atelier IMPREZA, zajmującej sie doradztwem oraz kompleksową organizacją i obsługą ceremonii ślubnych, przyjęć weselnych, a także uroczystości okolicznościowych i imprez firmowych.

http://www.atelierimpreza.pl/ - 19 Sty 2006

Atlas Travel Service****

W witrynie oferta firmy, która specjalizuje się w organizacji sympozjów, targów, roboczych spotkań połączonych z prezentacją handlową. Organizuje wyjazdy zapewniając program pobytu, rezerwację hoteli, przeloty i transfery. Imprezy obejmują m.in. rejsy po Dnieprze, Sankt Petersburg, Chełchy koło Ełku. Na zlecenie pomaga także w nawiązaniu kontaktów handlowych między firmami polskimi i zagranicznymi z ukraińskimi.

http://www.atlas-travel.com.pl/ - 16 Sie 2001

Aventura imprezy firmowe****

Oferta firmy Aventura organizującej imprezy integracyjne i szkolenia dla firm. Eventy z rodzaju incentive i team building.

http://www.aventura.travel.pl/ - 10 Mar 2016

Informacje dodatkowe