KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 262)

ASKonkret - catering dla firm*****

ASKonkret oferuje catering dla firm, instytucji oraz Klientów indywidualnych z Wrocławia. Przyjmuje zamówienia na wszelkiego rodzaju imprezy okolicznościowe, a także na bankiety i szkolenia. Zajmuje się również dostawą świeżych kanapek oraz lunchów do biur, a także do przedszkoli, czy nawet na plac budowy. Za jej sprawą można poczuć się jak gość na własnej imprezie. ASKonkret funkcjonuje również jako wypożyczalnia sprzętu gastronomicznego.

http://www.askonkret.pl/ - 27 Lut 2015

Autograf*****

Firma zajmuje się organizacją imprez firmowych, pokazów, konferencji i targów. Oferuje obsługę techniczną, catering, występy artystyczne oraz usługi specjalne na życzenie klienta. Prezentacja oferty oraz dotychczasowych realizacji, cennik oraz referencje.

http://www.apr-autograf.com.pl/ - 19 Gru 2001

Beautifulday - organizacja ślubów i wesel*****

Strona firmy Beautifulday. Organizacja ślubu i wesela oraz przyjęć zaręczynowych. Na terenie Warszawy i woj.mazowieckiego.

http://www.beautifulday.pl/ - 22 Lut 2005

Bibobus.pl Partybus Imprezowy autobus z Trojmiasta*****

Bibobus.pl - Partybus, imprezowy autobus z Trójmiasta. Organizujemy wieczory panieńskie, kawalerskie, urodziny, imprezy integracyjne, Pub Crowl, wesela.

http://www.bibobus.pl/ - 22 Wrz 2010

Catering Łódź*****

Pan Kanapka dostarcza usługi cateringowe w Łodzi i Warszawie. W ofercie kanapki pakowane, catering na imprezy okolicznościowe oraz specjalna oferta dla firm szkoleniowych i przedsiębiorstw: przerwy kawowe, fingerfood, obiady, lunchboxy oraz organizacja bankietów

http://www.pankanapka.pl/ - 18 Kwi 2011

Dzień Wesela - Kompleksowa Organizacja Wesela*****

Zajmujemy się kompleksową organizacją przyjęć weselnych. Jeśli pragną Państwo oszczędzić czas i potrzebują Państwo pomocy w wyborze sali weselnej, rodzaju oprawy muzycznej, czy też fotografa/filmowca, oraz całego mnóstwa szczegółów, to oferujemy swoją pomoc. Obsługujemy naszych klientów kompleksowo, a także w węższym zakresie, w zależności od potrzeb. Dla nas Wesele to nie jest tylko \"to wydarzenie\" ale CZAS ŚWIĘTOWANIA do którego przygotowania są bardzo istotne. Dlatego każde zaproszenie do współpracy traktujemy jako prawdziwy zaszczyt. Jesteśmy do Państwa usług. www.dzienwesela.pl / dzień radości

http://www.dzienwesela.pl/ - 13 Maj 2010

EKG - Agencja taneczna i artystyczna*****

Grupa taneczna EKG to agencja taneczna i artystyczna. Obsługujemy eventy, imprezy, konferencje, imprezy, prezentacje. Oferujemy bogaty impresariat artystyczny; tancerze, hostessy, Prowadzimy kurs tańca w Warszawie.

http://www.art-dance-ekg.com/ - 9 Mar 2005

eM Art - organizacja imprez, konferencji, szkoleń dla firm - konferencje, szkolenia*****

Firma posiada w swojej ofercie takie usługi jak: szkolenia, organizacja imprez, konferencji, szkoleń dla firm (imprezy szkoleniowe, integracyjne, motywacyjne, szkolenia sprzedażowe, szkolenia personelu, konferencje, sympozja).

http://organizacjaimprez.pl/ - 15 Gru 2005

Eurocongress Centrum*****

Strona Eurocongress Centrum, w ofercie projekty konferencyjne i rozwiązania techniczne, logistyczne, ktore Eurocongress Centrum wypracował przez ponad 10 lat działalności na rynku usług konferencyjnych.

http://www.eurocongress.com.pl/ - 6 Wrz 2001

eventPlanner - organizacja imprez, imprezy dla firm*****

Organizacja imprez, usługi i doradztwo eventowe - imprezy dla firm, imprezy integracyjne, reprezentacyjne powitanie gości, imprezy dla placówek edukacyjnych, imprezy rodzinne. Doświadczona grupa realizatorów zapewni Państwu imprezy firmowe na wysokim poziomie.

http://www.eventplanner.pl/ - 21 Kwi 2005