KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 262)

EXPO XXI- Katowickie Centrum EXPO XXI*****

Centrum wystawienniczo- konferencyjne, wynajmuje obiekty na potrzeby organizacji konferencji, kongresów, targów, prezentacji handlowych, bankietów, imprez plenerowych, koncertów. Ponad 16.000 m kw. powierzchni:3 hale wystawiennicze, 8 sal konferencyjnych, 22 ha ogrodzony i chronionych terenów zewnętrznych, 10 min. dojazd komunikacją miejską i samochodową z centrum miasta i A4, parking dla 800 pojazdów.

http://www.expo21.mtk.katowice.pl/ - 20 Paź 2005

F O T I S S O U N D - Profesjonalne systemy nagłośnienia estradowego*****

F O T I S S O U N D - Profesjonalne systemy nagłośnienia estradowego. Obsługa koncertów oraz imprez artystycznych w hali i w plenerze.

http://www.fotissound.com/ - 3 Gru 2001

Fajerwerki, pokazy fajerwerków*****

Wykonujemy pokazy sztucznych ogni, uświetniając tym samym imprezy miejskie, festyny, dożynki, imprezy firmowe, rocznice, sylwester, wykonujemy także niezwykłe sztuczne ognie na wesele, zarówno pokazy pirotechniczne zewnętrzne, jak i wewnętrzne.

http://www.firebis.pl/ - 22 Lip 2010

Feiyue - usługi marketingowe*****

Strona firmy wykonującej usługi w zakresie marketingu, organizacji imprez oraz pośrednictwa finansowego. Witryna zawiera informacje o firmie , jej ofertę oraz aktualny cennik.

http://www.feiyue.pl/ - 2 Kwi 2002

Fun Hunters Sp. z o.o.*****

Zorganizujemy dla Waszego zespołu niebanalny wyjazd integracyjny, grę scenariuszową z elementami team-building lub szkolenie z komunikacji.

http://funhunters.strefa.pl/ - 24 Maj 2006

Good Summer Agencja Artystyczna. Warszawa*****

Strona Agencji Artystycznej Good Summer na której można zapoznać się z pełną ofertą usług. Min. : impresariat, sobowtóry,wydawnictwo,koncerty i imprezy.

http://www.goodsummer.pl/ - 29 Gru 2005

Happening.pl konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne.*****

Happening.pl to obsługa konferencji i szkoleń, organizacja imprez integracyjnych wydarzeń artystycznych i promocyjnych. Organizacja konferencji naukowych, imprez integracyjnych, prezentacji produktu, spotkań typu business to business, wydarzeń artystycznych w tym konkursów i festiwali, PR oraz wydawnictwa.

http://www.happening.pl/ - 28 Paź 2005

Hello - agencja cateringowa*****

Firma oferuje kompleksowe usługi typu: catering, dekoracja przyjęć, transport.

http://www.hello.waw.pl/ - 21 Lut 2007

Hotel Exbud*****

Na stronie informacje o ofercie hotelu: restauracja, salon fryzjerski, solarium, biuro podróży, zaplecze konferencyjne, klub muzyczny. Jest cennik, mapka, zdjęcia, możliwość złożenia rezerwacji.

http://www.exbud-hotel.wroc.pl/ - 12 Cze 2001

Imagine Kraków - Śluby i wesela, Oprawa artystyczna :Art Management. Kraków*****

Przeżyjcie ślub i wesele Waszych marzeń! Jako doświadczeni konsultanci ślubni i weselni zapewnimy Wam to. Naszą specjalnością jest profesjonalna, kompleksowa organizacja ślubów i wesel w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się również organizacją wydarzeń i art managementem.

http://www.imagine.net.pl/ - 16 Mar 2006