KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 260)

MM Communications*****

Firma specjalizuje się w działaniach public relations, organizacji imprez i produkcji telewizyjnej. Założycielami firmy są Wojciech Mann i Krzysztof Materna. Poznasz tu szczegóły oferty wraz z przykładami dotychczasowych realizacji.

http://www.materman.com.pl/ - 25 Wrz 2003

Muzyka na wesele - Orkiestra, zespół, kapela, DJ - Olsztyn*****

Muzyka na wesele - Olsztyn, Warmia i Mazury. Jaka oprawa muzyczna wesela jest najlepsza? Orkiestra, zespół, a może DJ? Sprawimy, że odpowiednio dobrana kapela podkreślała, jak ważnym jest dla Was Ten Dzień.

http://www.tendzien.pl/ - 20 Lut 2007

New Music Art*****

Strona agencji zajmującej się promocją muzyki techno poprzez organizację koncertów. Na stronie m.in. lista bookingowa wykonawców, których agencja może sprowadzić do Polski.

http://www.newmusicart.pl/ - 4 Sty 2002

Oficjalna strona Drużyny Wikingów Nidhogg z Braniewa*****

Organizujemy pokazy walki i rzemiosła, konkursy średniowieczne dla dzieci i dorosłych, bierzemy udział w imprezach charytatywnych. Organizujemy co roku Festiwal Wczesnośredniowiecznych Wojowników - Althing w Braniewie. Promujemy także ruch wczesnośredniowieczny w Polsce jako alternatywę spędzania czasu dla młodzieży.

http://www.nidhogg.oskbraniewo.pl/ - 5 Sie 2004

Organizacja imprez firmowych, konferencji, pikniki firmowe Warszawa - NUMBER 1 event*****

NUMBER 1 Event Warszawa to kompleksowa i profesjonalna organizacja imprez firmowych, konferencji, pikników firmowych i wielu innych imprez. Oferujemy fachowe doradztwo, pomoc i atrakcyjne ceny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i szczegółowego zapoznania się z ofertą.

http://www.number1event.pl/ - 11 Sie 2011

Ośrodki szkoleniowe, targi*****

Konferencje to serwis prezentujący sale konferencyjne i sale bankietowe, hotele konferencyjne, hale, ośrodki szkoleniowe, pałace i restauracje. Wyszukiwarka umożliwia znalezienie miejsc na konferencje i szkolenia, eventy, imprezy dla firm, bankiety, targi itp.

http://www.konferencje.pl/ - 25 Lip 2007

Paintball, quady, zorbing - Gdynia, Gdańsk, pomorskie*****

Przywidz, woj. pomorskie - Park Przygody (Adventure Park) zaprasza na quady, paintball i wozy terenowe. Park rozrywki to też park linowy, plac zabaw dla dzieci, kula zorbing i inne atrakcje. Na aktywny wypoczynek zapraszamy zielone szkoły, wycieczki szkolne.

http://www.parkprzygody.pl/ - 8 Lip 2009

Personal Vision*****

Klasyczna i nowatorska obsługa firm: pełne procesy rekrutacji, szkolenia, wyjazdy integracyjne i motywacyjne, events, konferencje, wydarzenia specjalne promujące wizerunek firmy

http://www.personalvision.pl/ - 13 Lis 2006

Promenada Country Club*****

Promenada Country Club to urokliwe miejsce zaledwie 10 km od centrum Warszawy na prawym brzegu Wisły. Znajdziecie tu wspaniałą kuchnię polską i światową, piękną przyrodę. Doświadczony i miły personel spełni oczekiwania nawet najwybredniejszych gości.

http://www.promcountryclub.pl/ - 4 Sty 2007

Realizator.pl - portal muzyków i realizatorów*****

Realizator.pl to portal prezentujący aktualne informacje o nowościach branżowych związanych z profesjonalnymi technikami oświetleniowo-dźwiękowymi oraz prezentujący testy i aktualne wydarzenia branży muzycznej.

http://www.realizator.pl/ - 3 Sie 2009