KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 262)

Agencja - MIKA ART****

MIKA ART to organizator i współorganizator imprez. Celem firmy jest produkcja i organizacja imprez. Mogą to być imprezy samodzielne lub mogą być częścią składową większych uroczystości.

http://www.mika.art.pl/ - 9 Paź 2003

Agencja Artron - Nagłośnienie i obsługa konferencji****

Firma świadczy kompleksową obsługę nagłośnieniową wszelkich imprez, konferencji, zjazdów oraz realizuje stałe systemy nagłośnieniowe w obiektach. Na stronach można zapoznać się z ofertą i jej zakresem. Galeria prezentuje imprezy obsługiwane przez firmę. Dodatkowo dane kontaktowe.

http://www.artron.pl/ - 8 Kwi 2002

Agencja Artystyczna CSAudio****

Agencja artystyczna CSAudio - wykonuje nagłośnienie, organizacja imprez, promocje. [Nagłośnienie, organizacja imprez, promocje, obsługa techniczna].

http://www.csaudio.pl/ - 4 Sie 2003

Agencja Artystyczna, imprezy integracyjne, festyny miejski i okolicznościowe.****

Agencja Artystyczna Odysey One zajmuje się organizacją imprez integracyjnych dla firm, festynów miejskich i okolicznościowych. Posiadamy rozbudowaną bazę lokalową, nowoczesne zaplecze techniczne, bogatą ofertę i doświadczenie. Zajmujemy się także kompleksową i towarzyszącą organizacją i prowadzeniem imprez tematycznych i okolicznościowych. Ogannizujemy szkolenia, konferencje, bankiety, imprezy, dni miast, promocje, historyczną oprawę imprez, kabaret, markety.

http://www.odyseyone.com/ - 17 Paź 2005

Agencja Artystyczna MAJAK****

Agencja zajmuje się organizacją akcji promocjnych i imprez. Na stronie informacje o firmie, najbliższych imprezach, klientach.

http://www.agencja-majak.sitech.pl/ - 23 Mar 2001

Agencja artystyczna Solaris Media: imprezy firmowe, koncerty****

Agencja artystyczna Solaris Media to: nagłośnienie i muzyka, gwiazdy i wybitni konferansjerzy. Organizujemy: imprezy firmowe, bankiety, koncerty, wyjazdy integracyjne. Zapewniamy nagłośnienie, oświetlenie, impresariat artystyczny, zespoły i gwiazdy.

http://www.solarismedia.pl/ - 20 Wrz 2004

Agencja eventowa****

Chcesz zorganizować koncert, pokaz mody, firmowy piknik, akcje promocyjną, a może imprezę w galerii handlowej? Agencja Eventowa Extomusic zadba, aby to wydarzenie na długo zostało w pamięci każdego z uczestników. Agencja specjalizuje się w profesjonalnym przygotowaniu imprez masowych, kulturalnych, społecznych i biznesowych. W ofercie firmy znajduje się również wynajem sprzętu estradowego i piknikowego, organizacja występów tanecznych, impresariat artystyczny, wsparcie i animacje sprzedaży oraz fotoprodukcja i grafika komputerowa. Z usług Extomusic skorzystały już takie firmy jak PKO BP, Alior Bank, Katowicki Holding Węglowy, Mobil 1, PZU, Grupa Pietrzak, Honda JKK oraz wiele innych. Wizytówkę agencji stanowi największe w Polsce show motoryzacyjno-muzyczne Summer Cars Party.

http://www.extomusic.com/ - 25 Sty 2014

Agencja eventowa****

Nasza firma reklamowa specjalizuje się w organizacji akcji promocyjnych, pokazów samochodowych, ekspozycji oraz stoisk promocyjnych. Jesteśmy w stanie zrealizować akcje promocyjne w dowolnym miejscu. Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu wydarzeń typu action, event and promotion. Zapewniamy w pełni kompleksowe usługi od przygotowania projektów po produkcję oraz obsługę. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszej firmy!

http://www.corse.pl/ - 17 Lip 2013

Agencja eventowa Evtrad****

Korzystając z usług naszej firmy eventowej wybierają Państwo specjalistów od dobrej zabawy. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa każdą imprezę, z uwzględnieniem indywidualnych oczekiwań. Organizujemy imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, szkolenia, konferencje, koncerty, imprezy dla dzieci, pokazy mody, pikniki, wydarzenia sportowe i szereg innych. Nieustannie dążymy do perfekcji, co przekłada się na jakość naszych usług.

http://www.evtrad.pl/ - 14 Mar 2017

Agencja Eventowa Silesiana Events****

Silesiana Events oferuje indywidualne rozwiązania imprez firmowych i wyjazdów motywacyjnych w zakresie: Organizacji wyjazdów motywacyjnych, Kompleksowej organizacji i realizacji konferencji , Programów wyróżnień dla pracowników, Programów nagród dla pracowników, Imprez integracyjnych, Ceremonii rozdania nagród, Usług kreatywnych i projektowych

http://www.silesianaevents.pl/ - 23 Wrz 2009