KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja imprez (1 266)

Agencja eventowa trójmiasto****

KOGA Art - Impresariat bardzo artystyczne to miejsce w którym planujemy i tworzymy wyjątkowe koncerty, eventy, warsztaty i wszystko co związane jest z szeroko pojęta sztuką. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zarówno jako artyści jak i managerowie. Dzięki temu, każde organizowane przez nas wydarzenie jest idealnie zaplanowane tak aby nasi klienci myśleli jedynie o dobrej zabawie i czerpali przyjemność ze sztuki.

http://kogaart.pl/ - 9 Lis 2013

Agencja Hostess i Modelek || Creative Agency****

Wynajem hostess na targi, konferencje, bankiety, akcje promocyjne, eventy firmowe. Wynajem fotomodelek i modelek na pokazy, do sesji zdjęciowych, do reklam oraz na wydarzenia specjalne. Profesjonalne podejście do każdego klienta. Działamy na terenie całego kraju i za granicą. Znajomość wielu języków obcych przez nasze hostessy pozwala na wysokiej klasy obsługę gości zagranicznych. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, jak i z mniejszymi przedsiębiorstwami. Wyróżnia nas na rynku świetny kontakt i relacje partnerskie na lata jakie budujemy z naszymi klientami.

http://creative-agency.pl/ - 16 Gru 2016

Agencja hostess Matrix Promotion****

Strona agencji hostess Matrix Promotion. Na stronie znajdziesz szczegóły oferty, referencje oraz ofertę podjęcia współpracy z agencją.

http://www.matrixpromotion.w7.pl/ - 30 Paź 2003

Agencja hostess Warszawa - So Berry****

Zakresem działalności SO BERRY jest szeroko pojęta organizacja imprez. Naszą specjalnością jest zarówno organizowanie eventów, jak i spotkań biznesowych. Tworzymy całościowe scenariusze, sporządzamy harmonogramy działań i budżetów, zajmujemy się koordynacją i nadzorem nad realizacją. Zapraszamy!

http://so-berry.pl/ - 3 Sty 2013

Agencja Impresaryjno-Artystyczna Klaps-Art****

Agencja Impresaryjno-Artystyczna Klaps-Art: koncerty, kabarety, imprezy plenerowe, przedstawienia teartralne. zespół tańca erotycznego EROTICA-SHOW.

http://www.klapsart.com.pl/ - 21 Lis 2003

Agencja Kultury Voyager****

Fabryka koncertowa, organizacja imprez na zlecenie, usługi związane z organizacją imprez artystycznych, okolicznościowych, festynów itp. Firma zapewnia nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, zadaszenie sceny oraz przenośne estrady. Imprezy integracyjne dla Firm.

http://artvoyager.prv.pl/ - 3 Cze 2003

Agencja Kultury WINDA****

Agencja WINDA zajmuje się kompleksową organizacją imprez. Ich klienci to urzędy miast, domy kultury, agencje reklamowe, przedsiębiorstwa państwowe i prywatne.

http://www.kki.pl/winda/ - 17 Kwi 2000

Agencja Muzyczna AKORD****

Strona agencja muzycznej, oferującej kompleksową organizację imprez, pikników, koncertów. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej działalności oraz szczegółową ofertę.

http://www.akord-torun.com.pl/ - 15 Paź 2001

Agencja Muzyczna Krawczyk****

Agencja Muzyczna Krawczyk - organizacja i oprawa muzyczna imprez, wesela, studniówki, bale, koncerty w Olsztynie, Warszawie i innych miastach. Oferujemy także profesjonalny sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy, usługi konferansjerów, dj-ów oraz zespołów muzycznych.

http://www.agencja-muzyczna.pl/ - 18 Kwi 2005

Agencja Reklamowa Aquarius Promotion SA****

Filmy reklamowe, reklamy radiowe, reklama zewnętrzna, akcje promocyjne, stoiska targowe, special evants, szkolenia i druki reklamowe. A także organizacja wyjazdów szkoleniowych: integracyjnych i motywacyjnych połączonych z możliwością aktywnego spędzania czasu. Oto oferta firmy, której szczegóły znaleźć można na stronach.

http://www.aquariuspromotion.com.pl/ - 17 Gru 2002