KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (368)

4Światy - quady, konferencje*****

Aktywna baza wypoczynku - organizacja imprez, imprezy integracyjne. Na stronie katalog i oferty firm które organizują imprezy integracyjne, imprezy firmowe, quady, konferencje, wyjazdy firmowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej bazy i wybrania imprezy.

http://www.4swiaty.com/ - 4 Maj 2006

Agencja Eventowa Prestige - szkolenia catering bankiety wesela imprezy*****

Agencja Eventowa Prestige oferuje kompleksowe przygotowanie różnego rodzaju imprez dla firm oraz osób prywatnych.

http://www.agencja-prestige.eu/ - 16 Wrz 2011

Agencja Promocji Entertainment Group*****

Firma specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i realizacji imprez specjalnych i okolicznościowych. Na stronie szczegóły oferty wraz z przykładami.

http://www.entertainment.pl/ - 31 Mar 2004

Atrium International, biurowiec - szkolenia, konferencje*****

Nieruchomości - budynek klasy A o wysokim standardzie wykończenia. Wynajem biur - biura od 26 m^(2), instant offices. Centrum Konferencyjne - wynajem sal konferencyjnych. Sale szkoleniowe i konferencyjne w Warszawie na prezentacje, szkolenia, konferencje.

http://www.atriumwarsaw.com/ - 10 Lis 2005

Autograf*****

Firma zajmuje się organizacją imprez firmowych, pokazów, konferencji i targów. Oferuje obsługę techniczną, catering, występy artystyczne oraz usługi specjalne na życzenie klienta. Prezentacja oferty oraz dotychczasowych realizacji, cennik oraz referencje.

http://www.apr-autograf.com.pl/ - 19 Gru 2001

Best Western Hotele Prima*****

Strona dwóch hoteli Best Western Hotele Prima w Łodzi i we Wrocławiu. Zdjęcia hoteli, pokoi, restauracji. Także fitness club.

http://www.bestwestern-prima.pl/ - 13 Paź 2001

Centrum konferencyjne i kongresowe*****

EXPO Kraków to 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej. Elastyczność zastosowanych rozwiązań pozwoli na uzyskanie w obiekcie powierzchni o różnym przeznaczeniu, adaptowalnych w zależności od potrzeb.

http://expo.krakow.pl/ - 10 Mar 2014

Damiless*****

Damiless specjalizuje się w organizacji szkoleń, konferencji, seminariów, zjazdów, bankietów itp. Na stronie poznasz szczegółową ofertę firmy.

http://www.damiless.pl/ - 4 Lis 2001

Eurocongress Centrum*****

Strona Eurocongress Centrum, w ofercie projekty konferencyjne i rozwiązania techniczne, logistyczne, ktore Eurocongress Centrum wypracował przez ponad 10 lat działalności na rynku usług konferencyjnych.

http://www.eurocongress.com.pl/ - 6 Wrz 2001

EXPO XXI- Katowickie Centrum EXPO XXI*****

Centrum wystawienniczo- konferencyjne, wynajmuje obiekty na potrzeby organizacji konferencji, kongresów, targów, prezentacji handlowych, bankietów, imprez plenerowych, koncertów. Ponad 16.000 m kw. powierzchni:3 hale wystawiennicze, 8 sal konferencyjnych, 22 ha ogrodzony i chronionych terenów zewnętrznych, 10 min. dojazd komunikacją miejską i samochodową z centrum miasta i A4, parking dla 800 pojazdów.

http://www.expo21.mtk.katowice.pl/ - 20 Paź 2005