KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (351)

Hotel Wodnik - 3-gwiazdkowy hotel nad zalewem Słok k/Bełchatowa****

Ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy położony niedaleko Bełchatowa, w malowniczym kompleksie lasów iglastych. W jego skład wchodzi: Hotel Wodnik, zespół domków, ośrodek kempingowy, kompleks rekeracyjny oraz sale konferencyjne. Informacje o zakresie oferty hotelu i ośrodka, cennik.

http://www.hotel-wodnik.com.pl/ - 2 Maj 2002

Hotel Zakopane****

Strona zakopiańskiego hotelu Nosalowy Dwór. Dysponujemy nie tylko bazą noclegową i gastronomiczną ale również mamy do dyspozycji sale konferencyjne. Sale te są wyposażone w najwyższej jakości sprzęt audiowizualny. W naszym hotelu można również zorganizować imprezy firmowe.

http://www.nosalowy-dwor.eu/ - 18 Mar 2010

HOTEL-RESTAURACJA "MARANTA"****

Informacje na temat hotelu i restauracji oraz atrakcji organizowanych dla klientów.

http://www.maranta.pl/ - 25 Wrz 2001

Http://www.creative-coworking****

Jesteśmy firmą, która od wielu lat specjalizuje się w oferowaniu usług coworkingu. Naszym klientom zapewniamy nowocześnie i w pełni wyposażoną strefę coworkingu, wirtualne biura, sale szkoleniowe, mikrobiura, wsparcie w procesach rekrutacji, wyszukiwanie informacji. Dysponujemy salą open space na 10 stanowisk, salami szkoleniowymi oraz jedno i dwuosobowymi gabinetami. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy!

http://www.creative-coworking.pl/ - 22 Paź 2013

HunteR - organizacja imprez integracyjnych, team building ****

HunteR - woj. pomorskie. Organizacja imprez integracyjnych dla firm. Oferujemy imprezy integracyjne, paintball, quady, organizacja team building, imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne, konferencje dla firm. Organizacja imprez integracyjnych na wysokim poziomie.

http://www.hunter.fr.pl/ - 10 Sie 2005

IDG Expo****

Firma ta organizuje konferencje i wystawy, poświęcone szeroko rozumianej branży IT oraz realizuje projekty serwisów Internetowych oraz aplikacji multimedialnych.

http://www.idgexpo.com.pl/ - 27 Mar 2000

IIR - Institute for International Research****

Witryna firmy zajmującej się organizacją konferencji i seminariów na tematy gospodarcze. Znajdziesz tu informacje o tematach konferencji i ich terminy.

http://www.iir.pl/ - 3 Mar 2003

iKA****

iKA organizacja imprez - imprezy motywacyjne i imprez integracyjne, incentive, konferencje, festyny, pikniki, szkolenia plenerowe dla firm, instytucji itp. Dowiedz sie jak wyglądają organizowane przez nas szkolenia, firmowe imprezy integracyjne i motywacyjne dla firm.

http://www.ika.gda.pl/ - 24 Lip 2013

Imperium Group - imprezy integracyjne dla firm, obsługa konferencji****

Strona internetowa warszawskiej agencji Imperium Group zajmującej się organizacją imprez firmowych, w tym m.in. gal i pikników integracyjnych. Oferta agencji obejmuje ponadto obsługę konferencji.

http://www.imperiumgroup.pl/ - 20 Maj 2015

Imprezy firmowe i integracyjne Wrocław****

Główną areną działań The Lobby są imprezy firmowe i integracyjne. Dotyczy to wszelkiego rodzaju bankietów, przyjęć, spotkań biznesowych czy innego rodzaju świadczeń, które są z nimi powiązane. Przy organizacji eventów współpracujemy z profesjonalistami i ekspertami w różnych dziedzinach – cateringu, fotografii, nagłośnienia jak również z muzykami, konferasjerami czy artystami z Wrocławia i całej Polski, dzięki czemu świadczone przez nas usługi posiadają gwarancję Państwa zadowolenia. Jesteśmy zwolennikami przestrzegania zasad etyki biznesu, dlatego organizowane przez naszą firmę imprezy mają na celu długofalową współpracę, a nie jednorazową korzyść.

http://www.thelobby.pl/oferta/imprezy-firmowe-integracyjne-wroclaw/ - 6 Lip 2010