KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (368)

Gdańskie Centrum Kongresowe****

Gdańskie Centrum Kongresowe - kompleksowa organizacja i obsługa kongresów, zjazdów, konferencji, seminariów, sympozjów, szkoleń, imprez promocyjnych i towarzyszących oraz programu turystycznego dla grup i gości indywidualnych.

http://www.gck.gda.pl/ - 21 Lip 2005

Greg International****

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie kompleksowej obsługi konferencji, szkoleń specjalistycznych, seminariów i imprez socjalnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty, referencje firmy i jej dane kontaktowe.

http://www.greg-int.pl/ - 25 Wrz 2002

Grupa Adventure Planet - imprezy dla firm, wyjazdy integracyjne****

Przedstawiamy Grupę Adventure Planet - organizatora wyjazdów integracyjnych dla firm i imprez branżowych. Polecamy rozbudowaną ofertę wycieczek team building, motywacyjnych (incentive travel), a także organizację wydarzeń okolicznościowych i eventów.

http://www.aplanet.pl/ - 3 Sty 2017

Harvest Group Poland - konferencje i seminaria dla biznesu****

Strona firmowa jednego z czołowych organizatorów konferencji i seminariów o tematyce biznesowej. Uczestnikami wydarzeń Harvest Group jest przede wszystkim wyższa kadra menedżerska działających w Polsce przedsiębiorstw.

http://www.harvestgroup.pl/ - 4 Lis 2005

Hotel Belweder w centrum Warszawy – Grupa Hoteli WAM****

Hotel znajdujący się przy Parku Łazienkowskim jest idealnym miejscem dla osób chcących odpocząć od całodniowego tłoku miasta i odpocząć wśród zieleni.

http://www.hotelewam.pl/635-hotel-belwederski-warszawa.html - 7 Lut 2017

Hotel Dal - noclegi i konferencje w Gdańsku****

Szukacie Państwo miejsca idealnego na zorganizowanie konferencji lub wesela? Hotel DAL w Gdańsku i Kielcach to nasze propozycje. Oferujemy dobrze wyposażone sale szkoleniowe, centrum konferencyjne i restaurację z wyśmienitą kuchnią.

http://www.hoteldal.pl/ - 25 Paź 2016

Hotel Feniks****

Zlokalizowany w Gnieźnie Hotel Feniks to obiekt, w którym można przenocować w bardzo komfortowych i eleganckich warunkach. Znaleźć w niem można również ekskluzywną salę weselną, znaną w całej Wielkopolsce. Warto skontaktować się z obsługą również wtedy, gdy chce się wynająć salę konferencyjną, by zorganizować sympozja lub szkolenia biznesowe.

http://www.hotelfeniks.pl/ - 16 Sty 2015

Hotel Grochowski - noclegi w Łukowie****

Nasz hotel to nowoczesny, dwugwiazdkowy obiekt noclegowy na terenie Łukowa. Zapewnia komfortowe noclegi w przytulnych, elegancko urządzonych pokojach. Zapewnia także wyborną restaurację, serwującą wyborne dania kuchni regionu. Organizujemy konferencje oraz imprezy okolicznościowe i firmowe.

http://hotelgrochowski.pl/ - 1 Kwi 2015

Hotel Jasek****

Na stronach oferta: Hotel dysponuje pokojami z łazienkami, TV-SAT, telefonem i dostępem do internetu. Do dyspozycji gości jest również całodobowa restauracja. Organizuje się tutaj imprezy promocyjno-handlowe, konferencje, szkolenia, uroczystości rodzinne, bankiety, bale, imprezy plenerowe z rejsem po Odrze oraz wesela.

http://www.hoteljasek.com.pl/ - 26 Wrz 2001

Hotel "Kanu Club"****

Strona mazurskiego hotelu a raczej kompleksu wypoczynkowego "Kanu Club". Tutaj zapoznasz się z warunkami zakwaterowania, wypoczynku, bogatą ofertą rekreacyjną oraz zobaczysz zdjęcia.

http://www.kanu-club.pl/ - 27 Wrz 2001