KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (368)

Nowoczesne biura i centrum konferencyjne, wynajem powierzchni biurowych. Katowice*****

Centrum konferencyjne w Katowicach oferuje powierzchnie biurowe - nowoczesne, klimatyzowane, z możliwością aranżacji powierzchni pod indywidualne potrzeby firm. Na stronie znajdziesz opis budynku, spis firm już wynajmujących biura, cenniki, warunki najmu - wszystko to wsparte dużą liczbą zdjęć.

http://www.chorzowska50.pl/ - 6 Sty 2006

Organizacja imprez firmowych, konferencji, pikniki firmowe Warszawa - NUMBER 1 event*****

NUMBER 1 Event Warszawa to kompleksowa i profesjonalna organizacja imprez firmowych, konferencji, pikników firmowych i wielu innych imprez. Oferujemy fachowe doradztwo, pomoc i atrakcyjne ceny. Zapraszamy serdecznie do odwiedzin i szczegółowego zapoznania się z ofertą.

http://www.number1event.pl/ - 11 Sie 2011

Ośrodki szkoleniowe, targi*****

Konferencje to serwis prezentujący sale konferencyjne i sale bankietowe, hotele konferencyjne, hale, ośrodki szkoleniowe, pałace i restauracje. Wyszukiwarka umożliwia znalezienie miejsc na konferencje i szkolenia, eventy, imprezy dla firm, bankiety, targi itp.

http://www.konferencje.pl/ - 25 Lip 2007

Pałac Mierzęcin*****

Strona prezentująca kompleks hotelowo - szkoleniowy "Pałac Mierzęcin". Zawiera m.in. historię pałacu, opisy poszczególnych jego części i galerię zdjęć. Ponadto informacje na temat samych pokoi i apartamentów do wynajęcia, plus cennik.

http://www.palacmierzecin.pl/ - 11 Lut 2002

Pałac Szczepowice*****

Pałac Szczepowice to hotel, który oferuje swoje wnętrza na konferencje, szkolenia, noclegi, imprezy okolicznosciowe.

http://www.szczepowice.com.pl/ - 16 Gru 2003

Polskie Towarzystwo Astronautyczne*****

Polskie Towarzystwo Astronautyczne (PTA) jest organizacją, zajmującą się głównie popularyzacją wiedzy o profilu naukowym w zakresie astronautyki i przestrzeni kosmicznej.

http://www.ptastronaut.org.pl/ - 3 Wrz 2001

Reklama*****

Witryna agencji reklamowej która podejmie się każdej nawet najbardziej szalonej kampani reklamowej...

http://www.capitol.pl/ - 19 Lip 2001

S-Grupa Teambuilding*****

S-Grupa organizuje team building, imprezy integracyjne, imprezy motywacyjne dla firm - pikniki firmowe, off-road, imprezy tematyczne, wyjazdy firmowe, wyjazdy integracyjne i motywacyjne, zabawy karaoke, paintball, outdoor, sporty ekstremalne.

http://www.sgrupa.pl/ - 27 Sty 2004

Shopping Center Forum*****

Shopping Center Forum to jedyna tego typu specjalistyczna konferencja "b2b" w Polsce. Wybitni prelegenci z kraju i zagranicy przedstawią prognozy rozwoju rynku centrów handlowych w Polsce, europejskie trendy w tworzeniu koncepcji biznesowych oraz zarządzaniu tymi obiektami handlowymi, a także podpowiedzą inwestorom i zarządcom, jak rozwiązywać najważniejsze problemy.

http://www.shoppingcenter.pl/ - 22 Gru 2006

Symposium Cracoviensis - Konferencje*****

Witryna firmy Symposium Cracoviensis organizującej konferencje, wystawy, szkolenia. Na stronie znajdziesz oferte oraz przeczytasz co nieco o firmie.

http://www.symposium.pl - 23 Cze 2000