KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (369)

TRIAS Event Engineering - Telebim, LED, Projektor multimedialny, Ściana wizyjna, Plazma*****

Firma, która jako specjalizację wybrała event engineering, tzn. kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju wydarzeń: widowisk, koncertów, zawodów sportowych, uroczystości państwowych i religijnych, targów, promocji, sympozjów. Oferuje: telebimy, projektory multimedialne, ściany wizyjne, plazmy, ściany diodowe itp.

http://www.plazmy.pl/ - 19 Sie 2003

3-14****

Na stronie znajdziesz prezentację firmy, która specjalizuje się w organizowaniu i aranżacji wystaw, targów, konferencji i imprez. Prezentacja usług, lista referencyjna klientów okraszona zdjęciami.

http://www.3-14.pl/ - 19 Cze 2002

Agencja Artron - Nagłośnienie i obsługa konferencji****

Firma świadczy kompleksową obsługę nagłośnieniową wszelkich imprez, konferencji, zjazdów oraz realizuje stałe systemy nagłośnieniowe w obiektach. Na stronach można zapoznać się z ofertą i jej zakresem. Galeria prezentuje imprezy obsługiwane przez firmę. Dodatkowo dane kontaktowe.

http://www.artron.pl/ - 8 Kwi 2002

Agencja Artystyczna CSAudio****

Agencja artystyczna CSAudio - wykonuje nagłośnienie, organizacja imprez, promocje. [Nagłośnienie, organizacja imprez, promocje, obsługa techniczna].

http://www.csaudio.pl/ - 4 Sie 2003

Agencja Eventowa Silesiana Events****

Silesiana Events oferuje indywidualne rozwiązania imprez firmowych i wyjazdów motywacyjnych w zakresie: Organizacji wyjazdów motywacyjnych, Kompleksowej organizacji i realizacji konferencji , Programów wyróżnień dla pracowników, Programów nagród dla pracowników, Imprez integracyjnych, Ceremonii rozdania nagród, Usług kreatywnych i projektowych

http://www.silesianaevents.pl/ - 23 Wrz 2009

Agencja Hostess i Modelek || Creative Agency****

Wynajem hostess na targi, konferencje, bankiety, akcje promocyjne, eventy firmowe. Wynajem fotomodelek i modelek na pokazy, do sesji zdjęciowych, do reklam oraz na wydarzenia specjalne. Profesjonalne podejście do każdego klienta. Działamy na terenie całego kraju i za granicą. Znajomość wielu języków obcych przez nasze hostessy pozwala na wysokiej klasy obsługę gości zagranicznych. Współpracujemy z największymi firmami w Polsce, jak i z mniejszymi przedsiębiorstwami. Wyróżnia nas na rynku świetny kontakt i relacje partnerskie na lata jakie budujemy z naszymi klientami.

http://creative-agency.pl/ - 16 Gru 2016

Agencja public relations i reklamy Tauber Promotion. Specjalizacja wizerunek i tożsamość firm.****

Pełna obsługa firm. Public relations, relacje z mediami, imprezy specjalne, corporate identity, zarządzanie wrażeniem, lobbing, a także własne studio graficzne.

http://www.tauber.com.pl/ - 11 Mar 2003

Agencja Reklamowa Aquarius Promotion SA****

Filmy reklamowe, reklamy radiowe, reklama zewnętrzna, akcje promocyjne, stoiska targowe, special evants, szkolenia i druki reklamowe. A także organizacja wyjazdów szkoleniowych: integracyjnych i motywacyjnych połączonych z możliwością aktywnego spędzania czasu. Oto oferta firmy, której szczegóły znaleźć można na stronach.

http://www.aquariuspromotion.com.pl/ - 17 Gru 2002

Akademia Imprez - eventy firmowe i wieczory tematyczne****

Akademia Imprez to firma organizująca wieczory tematyczne, imprezy integracyjne, eventy firmowe, team building i wiele innych. Mnóstwo atrakcji i oferta dostosowana do oczekiwań klienta.

http://www.imprezy-konferencje.pl/ - 7 Mar 2014

A.M. Events - imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne.****

A.M. Events to firma kompleksowo organizująca imprezy integracyjne, wyjazdy integracyjne, wyjazdy i imprezy motywacyjne dla firm. Bogate doświadczenie firmy pozwala zorganizować wyjazd lub impreze integracyjną, motywacyjną która wzmocni i zintegruje firmowy zespół oraz pozostawi niezapomniane wrażenia przywiązując pracownika do firmy. Imprezy i wyjazdy integracyjne cieszą się dużym uznaniem wśród firm które skorzystały z tej usługi. Wyjazdy motywacyjne przynoszą wymierne korzyści dla firmy (w tym finansowe). W ofercie agencji eventowej A.M Events znajdują się również: organizacja konferencji i szkoleń, organizacja i obsługa imprez dla firm (firmowych), pikniki firmowe, imprezy tematyczne. Agencja działa na terenie Warszawy oraz w całej Polsce.

http://www.amevents.pl/ - 13 Sie 2012