KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (351)

Anon Agencja Marketingu****

Agencja organizuje akcje samplingowe i degustacyjne oraz akcje i imprezy specjalne, zajmuje się także materiałami reklamowymi.

http://www.anon.com.pl/ - 27 Paź 2000

APS.****

Strona prezentująca ofertę Agencja Promocji Sprzedaży zajmującej się organizacją imprez sportowych, integracyjnych i szkoleniowych dla firm. Znajdziesz tu szczegóły oferty i dane teleadresowe firmy.

http://www.aps-team.com/ - 23 Sie 2002

Art Anima****

Agencje artystyczne, spotkania integracyjne, konferencje, imprezy plenerowe, organizacja szkoleń te i wiele innych usług znajdziesz w ofercie firmy.

http://www.artanima.pl/ - 30 Lis 2004

Art Hotel****

Serwis wrocławskiego hotelu i restauracji zlokalizowanych w zabytkowym centrum. Na stronie prezentacja pokoi, sal konferencyjnych, cennik usług hotelowych oraz zdjęcia wnętrz.

http://www.arthotel.com.pl/ - 12 Wrz 2001

Audio - wizualne systemy prezentacji i kongresowe - PROTEKO****

Projektory, systemy kongresowe, systemy symultanicznych tłumaczeń, systemy dyskusyjne. Wyposażanie sal konferencyjnych, kongresowych, szkoleniowych i wykładowych. Na stronach informacje o firmie jej możliwościach i świadczonych usługach. Prezentacja oferowanych urządzeń z informacjami i zdjęciami oraz możliwością generowania formularza zamówieniowego dla wybranego produktu. Promocje. Informacje o nowościach w ofercie wraz z opisem. Dodatkowo referencje, linki, oferta pracy i dane adresowe z mapką dojazdową.

http://www.audiowideo.pl/ - 8 Kwi 2002

Aventura imprezy firmowe****

Oferta firmy Aventura organizującej imprezy integracyjne i szkolenia dla firm. Eventy z rodzaju incentive i team building.

http://www.aventura.travel.pl/ - 10 Mar 2016

AV-TECH Audiowizualna obsługa konferencji, koncertów i imprez masowych.****

Audiowizualna obsługa konferencji, koncertow i imprez masowych. Realizacja i projekcja obrazu na wielkoformatowych ekranach z wykozystanem projektorów - telebim.

http://www.obsluga-konferencji.avtech.pl/ - 19 Paź 2005

Bona Dea Spa - hotel i sala konferencyjna Poznań****

Bona Dea SPA to hotel, w którym udostępniana jest przestrzenna oraz elegancko wyposażona sala konferencyjna. Poznań jest natomiast miastem, w którym to znajduje się Centrum Bona Dea. Organizacja bankietów firmowych, różnego rodzaju spotkań rodzinnych, czy nawet konferencji - to w Bona Dea Hotel SPA codzienność.

http://www.bonadeaspa.pl/ - 31 Lip 2013

Catering Kraków****

Firma Calipso ? profesjonalne usługi cateringowe dla firm. Firma zapewnia kompleksową obsługę gastronomiczną i catering Kraków to najważniejsze miejsce działań firmy. Firma Calipso prowadzi także imprezy dla firm Kraków w tym aspekcie także przewodzi. Największą modą cieszy się organizacja imprez firmowych Kraków pod tym względem przeważa. Polecamy do skorzystania z usług firmy Calipso w zakresie cateringu i organizacji imprez okolicznościowych.

http://calipso-catering.pl/ - 9 Sie 2012

Centrum konferencji, obiekty konferencyjne i hotele. Wyszukiwarka 2660 obiektów konferencyjnych****

Baza ConferencePoland.pl - prezentuje hotele, ośrodki szkoleniowe, obiekty konferencyjne, które posiadają sale konferencyjne, sale szkoleniowe oraz przestrzeń i powierzchnię wystawienniczą pod wynajem. Wygodna wyszukiwarka 2660 obiektów konferencyjnych w Polsce z podziałem na regiony i lokalizacje. Zapraszamy!

http://conferencepoland.pl/ - 15 Mar 2016