KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (351)

Dźwigi i żurawie - wynajem****

Wynajem żurawi i dźwigów. Żurawie i dźwigi - doradztwo i pomoc w doborze. Jedna z największych firm w Europie. Żurawie, dźwigi, wyżarzarki, spawarki...

http://www.dzwigi.biz.pl/ - 21 Wrz 2005

Essential Models s.c. Aneta Bykowska, Marcin Bykowski****

Essential Models s.c. Aneta Bykowska, Marcin Bykowski to agencja modelek oraz modeli, która zajmuje się profesjonalną organizacją różnego typu eventów dla swoich klientów.

http://www.essentialmodels.pl/ - 28 Mar 2018

EUROPA Hotel Kielce Radom - centrum konferencyjne, sala weselna****

Szukając miejsca na spotkanie w sercu południowo-wschodniej Polski, trudno znaleźć lepsze. Miejsce - do którego wszyscy będa mieli zbliżony czas dojazdu; miejsce - w którym można swobodnie zakwaterować 140 osób w komfortowych warunkach; miejsce - gdzie znajdzie się 5-6 sal konferencyjnych, gdzie kuchnia jest na wysokim poziomie, a po dniu pracy można zrelaksować się w hotelowym klubie nocnym lub SPA. Takim właśnie miejscem jest Hotel Europa w Starachowicach.

http://www.europa-hotel.pl/ - 30 Lip 2010

Event.com - team building i integracja****

Event.com jest organizatorem imprez i eventów. W skład oferty wchodzi: team building, spotkania integracyjne, konferencje i szkolenia. Na stronie informacje o firmie oraz ofercie.

http://www.megaevent.com.pl/ - 20 Mar 2002

Event-factory. Organizacja imprez masowych, koncertów, eventów oraz konferencji i imprez firmowych.****

event-factory oferuje organizację imprez masowych, koncertów, festiwali, eventów oraz konferencji. Ponadto organizujemy pikniki, widowiska oraz pokazy specjalne - pirotechniczne, laserowe, kaskaderskie. Mamy rówież w ofercie wyjątkowy produkt Smoki Teatru Groteska.

http://www.event-factory.com.pl/ - 27 Lut 2009

Eventy system****

Oferta naszej firmy to możliwość skorzystania ze zautomatyzowanego oraz zoptymalizowanego procesu zakupu usług konferencyjnych lub promocji usług konferencyjnych. Nasz system internetowy pozwala na znaczą oszczędność czasu potrzebnego na organizacje konferencji. Dzięki naszemu systemowo organizator otrzymuje możliwość sprawdzenia i oceny ofert praktycznie dowolnej liczby obiektów przy minimalnych nakładach własnych. Zapraszamy do współpracy z nasza firmą oraz kontaktu!

http://meeting.pl/ - 17 Paź 2013

Eventy, szkolenia, konferencje wielkopolska - Poznań, Wrocław****

Pałac w Pakosławiu - wielkopolska. Jeśli potrzebujesz zorganizować konferencje, eventy, szkolenia lub romantyczne wesele w Wielkopolsce w pobliżu miast Poznań, Wrocław i Leszno to zapraszamy. Udane wesele w Pałacu - eventy, szkolenia, konferencje wielkopolska.

http://www.pakoslaw.com.pl/ - 15 Paź 2012

Fabryka atrakcji - pomysł na każdą integrację****

Pomysł na każdą integrację. Naszą pasją jest kreowanie wyjątkowych wspomnień klientów. W naszej ofercie - wyjątkowe scenariusze integracyjne, warsztaty które bawią i uczą, niezwykłe wieczory tematyczne, kompleksowa organizacja pikników i wydarzeń firmowych. Niewyczerpana ilość pomysłów na imprezy firmowe i integracyjne

http://www.fabryka-atrakcji.com/ - 30 Mar 2018

Focus Forum - systemy wystawiennicze****

Firma świadczy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i produkcji systemów wystawienniczych, stoisk promocyjnych i targowych - ścianki wystawiennicze, systemy bannerowe i rollowane, stojaki na ulotki, trybunki. Indywidualne rozwiązania systemowe.

http://www.focusforum.com.pl/ - 6 Maj 2004

Food Business Forum****

Food Business Forum to coroczna konferencyjna branży gastronomicznej. Forum jest platformą do bezpośredniej wymiany opinii i doświadczeń między uczestnikami rynku gastronomicznego. Udział w Food Business Forum daje możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań biznesowych i trendów w rozwoju rynku gastronomicznego w Polsce i Europie.

http://www.foodbusinessforum.pl/ - 22 Gru 2006