KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (347)

Dźwigi i żurawie - wynajem****

Wynajem żurawi i dźwigów. Żurawie i dźwigi - doradztwo i pomoc w doborze. Jedna z największych firm w Europie. Żurawie, dźwigi, wyżarzarki, spawarki...

http://www.dzwigi.biz.pl/ - 21 Wrz 2005

EUROPA Hotel Kielce Radom - centrum konferencyjne, sala weselna****

Szukając miejsca na spotkanie w sercu południowo-wschodniej Polski, trudno znaleźć lepsze. Miejsce - do którego wszyscy będa mieli zbliżony czas dojazdu; miejsce - w którym można swobodnie zakwaterować 140 osób w komfortowych warunkach; miejsce - gdzie znajdzie się 5-6 sal konferencyjnych, gdzie kuchnia jest na wysokim poziomie, a po dniu pracy można zrelaksować się w hotelowym klubie nocnym lub SPA. Takim właśnie miejscem jest Hotel Europa w Starachowicach.

http://www.europa-hotel.pl/ - 30 Lip 2010

Event.com - team building i integracja****

Event.com jest organizatorem imprez i eventów. W skład oferty wchodzi: team building, spotkania integracyjne, konferencje i szkolenia. Na stronie informacje o firmie oraz ofercie.

http://www.megaevent.com.pl/ - 20 Mar 2002

Event-factory. Organizacja imprez masowych, koncertów, eventów oraz konferencji i imprez firmowych.****

event-factory oferuje organizację imprez masowych, koncertów, festiwali, eventów oraz konferencji. Ponadto organizujemy pikniki, widowiska oraz pokazy specjalne - pirotechniczne, laserowe, kaskaderskie. Mamy rówież w ofercie wyjątkowy produkt Smoki Teatru Groteska.

http://www.event-factory.com.pl/ - 27 Lut 2009

Eventy system****

Oferta naszej firmy to możliwość skorzystania ze zautomatyzowanego oraz zoptymalizowanego procesu zakupu usług konferencyjnych lub promocji usług konferencyjnych. Nasz system internetowy pozwala na znaczą oszczędność czasu potrzebnego na organizacje konferencji. Dzięki naszemu systemowo organizator otrzymuje możliwość sprawdzenia i oceny ofert praktycznie dowolnej liczby obiektów przy minimalnych nakładach własnych. Zapraszamy do współpracy z nasza firmą oraz kontaktu!

http://meeting.pl/ - 17 Paź 2013

Eventy, szkolenia, konferencje wielkopolska - Poznań, Wrocław****

Pałac w Pakosławiu - wielkopolska. Jeśli potrzebujesz zorganizować konferencje, eventy, szkolenia lub romantyczne wesele w Wielkopolsce w pobliżu miast Poznań, Wrocław i Leszno to zapraszamy. Udane wesele w Pałacu - eventy, szkolenia, konferencje wielkopolska.

http://www.pakoslaw.com.pl/ - 15 Paź 2012

Focus Forum - systemy wystawiennicze****

Firma świadczy kompleksową obsługę w zakresie projektowania i produkcji systemów wystawienniczych, stoisk promocyjnych i targowych - ścianki wystawiennicze, systemy bannerowe i rollowane, stojaki na ulotki, trybunki. Indywidualne rozwiązania systemowe.

http://www.focusforum.com.pl/ - 6 Maj 2004

Food Business Forum****

Food Business Forum to coroczna konferencyjna branży gastronomicznej. Forum jest platformą do bezpośredniej wymiany opinii i doświadczeń między uczestnikami rynku gastronomicznego. Udział w Food Business Forum daje możliwość poznania nowoczesnych rozwiązań biznesowych i trendów w rozwoju rynku gastronomicznego w Polsce i Europie.

http://www.foodbusinessforum.pl/ - 22 Gru 2006

Forum Biznesu Hotelarskiego ProfitHotel****

Forum Biznesu Hotelarskiego ProfitHotel jest cykliczną imprezą konferencyjną, skierowaną do profesjonalistów branży hotelarskiej w Polsce. W jej trakcie omawiane są trendy w rozwoju rynku, inwestycje i wyposażeniu obiektów noclegowych. ProfitHotel jest również platformą do bezpośredniej wymiany opinii i doświadczeń między profesjonalistami rynku hotelarskiego w Polsce i Europie.

http://www.profithotel.pl/ - 22 Gru 2006

Forum Handlu Detalicznego BestShop****

BestShop to coroczne spotkanie profesjonalistów polskiego sektora retail. Wśród uczestników konferencji są przedstawiciele zarządów i wyższej kadry menedżerskiej polskich i zagranicznych sieci handlowych oraz firm dostarczających produkty FMCG, wyposażenie i usługi dla sieci handlowych, a także producenci, hurtownicy i profesjonalni analitycy z firm doradczych. Ważną grupę uczestników stanowią również przedstawiciele sektora usług finansowych oraz dostawcy nowoczesnych technologii informatycznych.

http://www.forumbestshop.pl/ - 22 Gru 2006