KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (351)

Forum Biznesu Hotelarskiego ProfitHotel****

Forum Biznesu Hotelarskiego ProfitHotel jest cykliczną imprezą konferencyjną, skierowaną do profesjonalistów branży hotelarskiej w Polsce. W jej trakcie omawiane są trendy w rozwoju rynku, inwestycje i wyposażeniu obiektów noclegowych. ProfitHotel jest również platformą do bezpośredniej wymiany opinii i doświadczeń między profesjonalistami rynku hotelarskiego w Polsce i Europie.

http://www.profithotel.pl/ - 22 Gru 2006

Forum Handlu Detalicznego BestShop****

BestShop to coroczne spotkanie profesjonalistów polskiego sektora retail. Wśród uczestników konferencji są przedstawiciele zarządów i wyższej kadry menedżerskiej polskich i zagranicznych sieci handlowych oraz firm dostarczających produkty FMCG, wyposażenie i usługi dla sieci handlowych, a także producenci, hurtownicy i profesjonalni analitycy z firm doradczych. Ważną grupę uczestników stanowią również przedstawiciele sektora usług finansowych oraz dostawcy nowoczesnych technologii informatycznych.

http://www.forumbestshop.pl/ - 22 Gru 2006

"FX partnerzy"****

Firma organizuje rekreacyjne, integracyjne oraz promocyjne imprezy firmowe. Działania te są jednym z elementów public relations wewnętrznego, ich prowadzenie ma na celu: integrację zespołów pracowniczych, tworzenie klimatu wzajemnego zaufania i współpracy, likwidowanie barier i podziałów w relacjach szef - podwładny, pogłębianie identyfikacji pracowników z firmą. .

http://www.fx.poznan.pl/ - 24 Kwi 2002

Gdańskie Centrum Kongresowe****

Gdańskie Centrum Kongresowe - kompleksowa organizacja i obsługa kongresów, zjazdów, konferencji, seminariów, sympozjów, szkoleń, imprez promocyjnych i towarzyszących oraz programu turystycznego dla grup i gości indywidualnych.

http://www.gck.gda.pl/ - 21 Lip 2005

Greg International****

Strona firmy świadczącej usługi w zakresie kompleksowej obsługi konferencji, szkoleń specjalistycznych, seminariów i imprez socjalnych. Znajdziesz tu szczegóły oferty, referencje firmy i jej dane kontaktowe.

http://www.greg-int.pl/ - 25 Wrz 2002

Grupa Adventure Planet - imprezy dla firm, wyjazdy integracyjne****

Przedstawiamy Grupę Adventure Planet - organizatora wyjazdów integracyjnych dla firm i imprez branżowych. Polecamy rozbudowaną ofertę wycieczek team building, motywacyjnych (incentive travel), a także organizację wydarzeń okolicznościowych i eventów.

http://www.aplanet.pl/ - 3 Sty 2017

Harvest Group Poland - konferencje i seminaria dla biznesu****

Strona firmowa jednego z czołowych organizatorów konferencji i seminariów o tematyce biznesowej. Uczestnikami wydarzeń Harvest Group jest przede wszystkim wyższa kadra menedżerska działających w Polsce przedsiębiorstw.

http://www.harvestgroup.pl/ - 4 Lis 2005

Hotel Belweder w centrum Warszawy – Grupa Hoteli WAM****

Hotel znajdujący się przy Parku Łazienkowskim jest idealnym miejscem dla osób chcących odpocząć od całodniowego tłoku miasta i odpocząć wśród zieleni.

http://www.hotelewam.pl/635-hotel-belwederski-warszawa.html - 7 Lut 2017

Hotel Dal - noclegi i konferencje w Gdańsku****

Szukacie Państwo miejsca idealnego na zorganizowanie konferencji lub wesela? Hotel DAL w Gdańsku i Kielcach to nasze propozycje. Oferujemy dobrze wyposażone sale szkoleniowe, centrum konferencyjne i restaurację z wyśmienitą kuchnią.

http://www.hoteldal.pl/ - 25 Paź 2016

Hotel Feniks****

Zlokalizowany w Gnieźnie Hotel Feniks to obiekt, w którym można przenocować w bardzo komfortowych i eleganckich warunkach. Znaleźć w niem można również ekskluzywną salę weselną, znaną w całej Wielkopolsce. Warto skontaktować się z obsługą również wtedy, gdy chce się wynająć salę konferencyjną, by zorganizować sympozja lub szkolenia biznesowe.

http://www.hotelfeniks.pl/ - 16 Sty 2015