KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > organizacja konferencji, wystaw, odczytów (368)

CHALLENGE GROUP - Organizacja Imprez i Catering****

Organizacja imprez integracyjnych, wyjazdy motywacyjne, team building, akcje promocyjne, catering, catering w nietypowych miejscach (groty, jaskinie, itp.) oraz pikniki, bankiety, przyjęcia okolicznościowe (chrzciny, komunie, wesela). Zajmujemy się również organizacją konferencji i szkoleń.

http://www.challengegroup.pl/ - 27 Sty 2006

Chilli Event****

Na stronie internetowej zostały przedstawione usługi świadczone przez Chilli Event. Obejmują one organizację ślubów oraz imprez integracyjnych i firmowych.

http://www.chillievent.pl/ - 11 Kwi 2017

Delfin - obiekty konferencyjne i spotkania integracyjne****

Delfin oferuje najlepsze obiekty konferencyjne w sąsiedztwie Goplańsko-Kujawskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu. Jeżeli chcesz aby Twoje spotkania integracyjne były udane, to Delfin w tym Ci pomoże.

http://www.delfin1.pl/ - 15 Maj 2009

Don Prestige Residence - hotel, apartamenty w centrum Poznania****

Przedstawiamy Don Prestige Residence - hotel w Poznaniu oferujący apartamenty, tanie pokoje 1-, 2- i 3-osobowe, jak również funkcjonalne sale konferencyjne. Znajdziesz nas w samym centrum miasta. Zapraszamy na stronę internetową.

http://www.donprestige.com/ - 24 Maj 2016

Dragon Event - organizacja imprez firmowych****

Firma zajmuje się organizacją różnorodnych imprez firmowych: motywacyjnych, plenerowych oraz integracyjnych.

http://www.dragonevent.pl/ - 14 Lut 2014

Dworek Gorce****

Serwis ośrodka szkoleniowo - turystycznego znajdującego się w Kamienicy w Gorcach. Strona zawiera informacje o ośrodku i jego ofercie oraz atrakcjach turystycznych okolicy.

http://www.dworek-gorce.com.pl/ - 6 Wrz 2001

Dwór Polski - konferencje i szkolenia z klasą****

Dwór Polski - profesjonalna organizacja wszelkiego typu spotkań firmowych na terenie całego kraju: szkolenia, konferencje i kongresy, wyjazdy integracyjne i motywacyjne, eventy oraz wydarzenia specjalne.

http://www.dworpolski.com.pl/ - 14 Wrz 2006

Dźwigi i żurawie - wynajem****

Wynajem żurawi i dźwigów. Żurawie i dźwigi - doradztwo i pomoc w doborze. Jedna z największych firm w Europie. Żurawie, dźwigi, wyżarzarki, spawarki...

http://www.dzwigi.biz.pl/ - 21 Wrz 2005

Essential Models s.c. Aneta Bykowska, Marcin Bykowski****

Essential Models s.c. Aneta Bykowska, Marcin Bykowski to agencja modelek oraz modeli, która zajmuje się profesjonalną organizacją różnego typu eventów dla swoich klientów.

http://www.essentialmodels.pl/ - 28 Mar 2018

EUROPA Hotel Kielce Radom - centrum konferencyjne, sala weselna****

Szukając miejsca na spotkanie w sercu południowo-wschodniej Polski, trudno znaleźć lepsze. Miejsce - do którego wszyscy będa mieli zbliżony czas dojazdu; miejsce - w którym można swobodnie zakwaterować 140 osób w komfortowych warunkach; miejsce - gdzie znajdzie się 5-6 sal konferencyjnych, gdzie kuchnia jest na wysokim poziomie, a po dniu pracy można zrelaksować się w hotelowym klubie nocnym lub SPA. Takim właśnie miejscem jest Hotel Europa w Starachowicach.

http://www.europa-hotel.pl/ - 30 Lip 2010