KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (116)

LAMINEX zjeżdżalnie zamki dmuchane***

Zjeżdżalnie, dmuchane zamki do skakania, baseny z piłeczkami, balony, reklamy, produkcja, serwis, wynajem.

http://www.laminex.mojagielda.pl/ - 18 Maj 2004

Laser Arena - Laserowy Paintball Kraków - Laserowe Wojny w Hotelu Forum***

Elektroniczny/Laserowy paintball, Laser Tag - to określenia systemu pozwalającego uczestnikom zmierzyć się w grze w której biegając po rzeczywistych labiryntach, strzelają do siebie wirtualnymi pociskami. Laser Arena to pierwsze miejsce w Krakowie w którym możecie spróbować tej wspaniałej rozrywki. Wszystko to w samym centrum Krakowa - w podziemiach osnutego tajemnicą, opuszczonego Hotelu Forum. Gra w przeciwieństwie do paintball jest całkowicie bezpieczna i czysta a przy tym dużo bardziej emocjonująca. Mogą w nią grać nawet dzieci (od 9 lat). Nie trzeba robić rezerwacji - wystarczyć przyjść i zagrać. Organizujemy: - Gry dla graczy indywidualnych i grup (również dla pojedynczych osób) - Imprezy integracyjne - Wieczory panienskie/kawalerskie - Urodziny i inne imprezy

http://www.laserarena.pl/ - 22 Wrz 2009

Lunapark Dinoland ---- Objazdowe Wesołe Miasteczko***

Wesołe Miasteczko DINOLAND zaprasza - na stronie informacje o firmie, oferta, trasa, galeria.

http://www.dinoland.pl/ - 18 Wrz 2003

Mabud - produkcja placów zabaw, koszy i ławek parkowych***

Produkujemy place zabaw, urządzenia zabawowe, kosze, ławki parkowe - wszystkie nasze wyroby posiadają stosowne certyfikaty bezpieczeństwa i wykonywane są z najwyższą starannością. Wykonujemy również - piece do lepiku, pojemniki samowyładowcze.

http://www.placezabaw-rekreacje.com/ - 23 Cze 2005

MKrawczyk***

Place zabaw - strona producenta.

http://www.mkrawczyk.pl/ - 20 Lip 2005

PianSport - kompleksowe wyposażenie szkół i przedszkoli***

Strona wiodącego producenta sprzętu sportowego i rehabilitacyjnego. Produkcja placów zabaw dla dzieci z drewna, sprzętu rehabilitacyjnego z pianki poliuretanowej, produkcja mebli przedszkolnych oraz kompleksowe wyposażanie szkół i przedszkoli.

http://piansport.xo.pl/ - 15 Sty 2004

PianSport - kompleksowe zaopatrzenie szkół i przedszkoli***

Place zabaw z drewna, mała architektura, budowa placów zabaw, i złożonych urządzeń gimnastycznych, produkcja sprzętu rehabilitacyjnego oto oferta firmy PianSport.

http://piansport.com/ - 21 Gru 2004

Place Zabaw - Inter-Flora***

Strona firmy oferującej kompleksowe wyposażenie terenów rekreacyjno sportowych. Oferta, galeria, cennik, referencje i dane kontaktowe.

http://www.inter-flora.pl/ - 26 Wrz 2003

Place zabaw - producent***

Nasza firma Frajda zajmuje się montażem oraz produkcją placów zabaw. Wszystkie nasze place zabaw to profesjonalne i bezpieczne urządzenia do zabawy dla dzieci, objęte gwarancją i posiadające certyfikaty spełniające wszystkie normy Unii Europejskiej.

http://www.placezabawfrajda.pl/ - 19 Sty 2010

Place zabaw, architektura wnętrz i ogrodowa***

Place zabaw, architektura wnętrz i ogrodowa. Drewno jest naszym dziedzictwem kulturowym, będzie budulcem przyszłości, powrotem do natury i zabawy, a tworząc przyszłość nie zapominajmy o dzieciach - pokoleniu przyszłości.

http://www.bratyikompany.pl/ - 22 Cze 2004