KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (116)

CITYCONCEPT - Pojemniki na odpady segregowane****

Firma CITYCONCEPT oferuje rozwiązania dla przestrzeni publicznej. Są to między innymi pojemniki na odpady komunalne, place zabaw oraz elementy małej architektury miejskiej.

http://www.cityconcept.com.pl/ - 28 Lut 2014

Croquet A.C. - place zabaw, urządzenia zabawowe, wyposażenie placów zabaw****

Produkujemy place zabaw, wyposażenie placów zabaw, urządzenia zabawowe. Nasze place zabaw spełniają najsurowsze normy jakości i bezpieczeństwa. Znajdziesz tu szczegóły oferty, certyfikat i informacje dotyczące lokalizacji firmy.

http://www.placezabaw.com.pl/ - 12 Maj 2004

Dmuchane zjeżdżalnie, zamki do skakania, mechaniczne byki rodeo****

Firma Mabu działa w obszarze miast Gdańsk, Gdynia, Warszawa, Rzeszów, Bydgoszcz, Poznań. Dzierżawa i wynajem urządzeń rozrywkowych na imprezy - dmuchane zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie, mechaniczne byki rodeo, kula zorbing i inne dmuchańce na imprezy.

http://www.mabu.net.pl/ - 5 Lip 2013

Dmuchańce****

Producent i wypożyczalnia dmuchańców STD zaprasza do zapoznania się z szeroką ofertą na zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, euro bugnee, wata cukrowa i wiele innych atrakcji na imprezy i festyny

http://www.dmuchance.org/ - 9 Kwi 2013

Dmuchańce, zjeżdżalnie i zamki dmuchane, sale zabawa - Laminex Group****

Firma Laminex Group produkuje dmuchańce takie jak zamki i zjeżdżalnie dmuchane, suche baseny z piłeczkami oraz sale zabaw dla dzieci. Wszystkie te produkty tworzymy na zamówienie i możliwe jest wykonanie ich według Państwa projektu. Zajmujemy się także tworzeniem reklamy dmuchanej takiej jak np. balony dmuchane oraz produkujemy plandeki. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.laminexgroup.pl/ - 25 Wrz 2012

Drewniane place zabaw i mała architektówa miejska: kosze, ławki parkowe****

Firma wykonuje i sprzedaje drewniane place zabaw dla dzieci oraz zajmuje się dystrybucją małej architektury: koszy i ławek parkowych.

http://www.mnichos.pl/ - 10 Sie 2013

Drewniane place zabaw, piaskownice ogrodowe, huśtawki****

Nasza firma oferuje drewniane, bezpieczne place zabaw, piaskownice ogrodowe, huśtawki a także zjeżdżalnie dla dzieci. Jesteśmy wiodącym producentem drewnianych placów zabaw i akcesoriów do nich.

http://www.winnetoo.pl/ - 14 Lis 2012

DREWPLAC plac zabaw****

W ofercie Zakładu Usług Handlowych Artur Świecak z siedzibą w miejscowości Meszna odnajdą Państwo szeroki wybór placów zabaw dla dzieci. Wytwarzamy: zestawy zabawowe, urządzenia pojedyncze, huśtawki, bujaki sprężynowe, ścieżki zdrowia, zestawy tematyczne, piaskownice, altany, ławki i inne. Wszystkie urządzenia mają niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa i zezwolenia. Na terenie Polski transport i montaż wliczony jest w cenę urządzeń. Jesteśmy gotowi zaplanować i wykonać dla Państwa place zabaw według indywidualnych potrzeb. Gwarantujemy fachowe doradztwo i fachowe porady naszych specjalistów. Zapewniamy wyjątkowe ceny na wykonywane przez nas usługi. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółową propozycją przedsiębiorstwa.

http://www.placezabaw.com/ - 31 Sie 2013

Dwór Wapowce - hotel, wesela, atrakcje dla dzieci, diety Przemyśl****

Dwór Wapowce to hotel położony w miejscowości Wapowce 7 km od Przemyśla tuż przy trasie Przemyśl – Dynów- Rzeszów. Do dyspozycji naszych gości oddajemy 30 komfortowo urządzonych, pokoi oraz 2 luksusowe apartamenty. Wszystkie pokoje wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, TV oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel posiada całodobowo monitorowany bezpłatny parking na 100 miejsc. Specjalizujemy się w organizacji szkoleń, konferencji, sympozjów, bankietów czy przyjęć weselnych. Najlepsze miejsce w Przemyślu na wspaniałe wesele. Ponadto na naszym terenie mieści się restauracja góralska zbudowana z bali, do której dobudowane są drewniane wiaty cały kompleks stanowi idealne miejsce i klimat do staropolskich biesiad przy grillu czy ognisku. Restauracja oferuje również wszelkiego rodzaju dania oparte o diety. W ofercie naszego hotelu nie zapomnieliśmy także atrakcjach dla dzieci specjalnie dla nich wybudowaliśmy wewnętrzną salę zabaw, plac zabaw oraz park gigantycznych owadów.

http://www.dworwapowce.com.pl/ - 8 Maj 2015

Educarium****

Educarium to producent placów zabaw dla dzieci. Metalowe place zabaw z atestem dla dzieci i młodzieży w każdym wieku. Plac zabaw, drabinki, ścieżki zdrowia i wiele więcej artykułów.

http://educarium-placezabaw.pl/ - 7 Lis 2012