KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (115)

Kids Play Serwis - profesjonalne sprzątanie i dezynfekcja sal zabaw****

Od lat pomagamy dbać o czystość w salach zabaw na terenie Polski, oferując profesjonalne usługi, doświadczony personel i sprawdzone środki czystości.

http://www.kidsplayserwis.pl/ - 6 Lis 2012

Kraina Zabawek - sklep internetowy. Zabawki i meble ogrodowe m.in. firm STEP2, LITTLE TIKES, Bruder****

Zabawki i meble ogrodowe m.in. firm STEP2, LITTLE TIKES, Bruder. Zakupy pzez internet lub bezpośrednio u przedstawiciela. Szczegółowa oferta na stronie.

http://www.krainazabawek.pl/ - 19 Wrz 2003

Lumis - dmuchańce, byki rodeo, zjeżdzalnie dmuchane ****

Obsługa - imprezy plenerowe, festyny, pikniki, dni miast. W ofercie sprzęt rozrywkowy i rekreacyjny: dmuchańce, euro bungee, dmuchane zamki, strzelnice, byki rodeo, baseny, kula zorbing, sumo, boks, samochodziki akumulatorowe, dmuchane zjeżdżalnie itp.

http://www.lumis.com.pl/ - 25 Lut 2005

Lunapark Komar - atrakcje na eventy dla dzieci****

Lunapark Komar specjalizuje się w organizacji imprez dla dzieci i dorosłych, eventów dla dzieci i atrakcji na festyny dla dzieci na terenie całej Polski, oferując sprzęty na wynajem i profesjonalną obsługę. Do wyboru: dmuchane atrakcje, pływające łabędzie, dmuchane place zabaw, dmuchańce, eurobungy, zamki dmuchane, zjeżdżalnie dmuchane, karuzela dumbo, szeroki wybór gier zręcznościowych i sportowych a na tym nie koniec sprawdź ofertę!

http://lunapark-komar.pl/ - 7 Cze 2018

Mabu: urządzenia rozrywkowe na imprezy masowe i firmowe****

Dzierżawa i wynajem - urządzenia rozrywkowe typu: mechaniczne rodeo, byki, dmuchańce, zjeżdzalnie, bungee, symulatory, dmuchane zamki, boxer. Nasze urządzenia rozrywkowe idealnie nadają się na: pikniki, imprezy masowe, imprezy integracyjne i firmowe.

http://www.mabu.pl/ - 13 Sty 2005

MagicNets****

Firma MagicNets montuje urządzenia linowe na placach zabaw. W ofercie mieści się m.in. piramida czy huśtawka. Oferowane są całe zestawy na plac zabaw. Jest możliwość również dobrania ich zgodnie z preferencjami klienta.

http://linoweplacezabaw.pl/ - 23 Sie 2014

Metalowe place zabaw****

Firma Dolpo specjalizuje się w takich elementach jak mała architektura i place zabaw. Oferujemy kosze uliczne i wiele innych produktów takich jak ławki parkowe i drewniane oraz metalowe place zabaw a także piramidy linowe. W szerokiej ofercie znajdują się również siłownie plenerowe znane także jako siłownie zewnętrzne oraz ptasie siedzisko. Celem firmy Dolpo jest dostarczanie asortymentu nowoczesnych produktów, które jednocześnie będą miały gwarantowaną jakość i będą dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta. Firma zajmuje się projektowanie oraz wykonywaniem urządzeń sportowych oraz zabawowych i komunalnych takich jak place zabaw oraz kosze uliczne i ławki parkowe. Place zabaw montujemy przede wszystkim w miejscach użyteczności publicznej. W ofercie Dolpo znajdują si gotowe place zabaw oraz siłownie zewnętrzne, kosze uliczne i ławki parkowe. Nasze produkty wykonane są z materiałów gwarantujących wysoką jakość produktów. Oferujemy zarówno drewniane place zabaw jak i metalowe.

http://www.dolpo.pl/ - 2 Gru 2016

Najwyższej jakości posadzki, podłogi, nawierzchnie oraz wykładziny gumowe****

Na naszej stronie znajdą Państwo wysokiej jakości artykuły z branży polimerowej. Nasze podłogi pozyskujemy wyłącznie z krajów europejskich, co wiąże się z gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Każdy produkt jest przebadany i certyfikowany względem przeznaczenia. Posiadamy linie produkcyjne oraz magazyny w krajach UE, stąd czas oczekiwania na zamówiony towar jest zminimalizowany. Wszystkie nasze produkty dostępne są "od ręki"gdyż przykładamy wszelkich starań aby nasz stan magazynowy był odświeżany na bieżąco. Zawsze służymy radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego produktu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą na polimerowe podłogi - od posadzek magazynowych, przez maty na plac zabaw i siłownie aż po maty przeciw grzęźnięciu do zastosowania w ciężkim terenie.

http://www.przemyslowepodlogi.pl/ - 19 Sie 2017

Nawierzchnie sportowe, nawierzchnie rekreacyjne, organizacja ruchu****

BIK LTD oferuje nawierzchnie, usuwanie graffiti, renowacja i konserwacja powierzchni betonowych, oznakowanie parkingów i garaży, sprzątanie obiektów.

http://www.bik-ltd.pl/ - 1 Cze 2004

Nawierzchnie sportowe poliuretanowe, trawa syntetyczna i budowa kortu tenisowego - Multi Set****

Firma Multi Set oferuje budowę kortów tenisowych i boisk wielofunkcyjnych. W ofercie klienci znajdą nawierzchnie sportowe wysokiej klasy. Produkty takie jak nawierzchnia poliuretanowa lub też trawa syntetyczna znajduje swoje zastosowanie na rożnego rodzaju boiskach i placach. Wieloletnie doświadczenie oraz wiele z sukcesem zrealizowanych budów sprawia, że nasza firma jest godnym zaufania i wartościowym partnerem. Zapraszamy do współpracy z nami!

http://www.multiset.pl/ - 26 Mar 2013