KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (115)

Place zabaw Stilarium****

Jeśli zależy Ci na stworzeniu profesjonalnego placu zabaw, to jest to rozwiązanie właśnie dla Ciebie. Możemy dobrać produkty, wycenić je lub zaprojektować obiekt z zachowaniem przepisów i norm. Poza tym zajmujemy się też profesjonalnym montażem oraz obsługą posprzedażową. Postaw na produkty do zabawy z wodą, wieże, zjeżdżalnie, nawierzchnię Flexi-Step i wiele innych dodatków. Zapewniamy, że nasze produkty spełnią oczekiwania każdego klienta. Więcej informacji na stronie.

http://www.stilarium.pl/ - 21 Gru 2015

Projektowanie placów zabaw, boisk, kortów, parków rekreacji****

Biuro Studiów i Programów SKRYBA oferuje wykonywanie dokumentacji projektowo-kosztorysowych placów zabaw, bieżni, boisk, kortów, skateparków oraz ogrodów do zabawy, rekreacji i wypoczynku dla dzieci i ich opiekunów

http://projekty-placezabaw.pl/ - 24 Kwi 2013

Prometeusz Cezary Krakowski - otwarte strefy aktywności****

Jeżeli szukają Państwo firmy, która wykona dla Państwa otwarte strefy aktywności, zachęcamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa Prometeusz Cezary Krakowski. W asortymencie dostępne są m.in. huśtawki, bujaki, a także zewnętrzne urządzenia fitness dla dorosłych i inne sprzęty przeznaczone na place zabaw.

http://www.dzieciecy-swiat.com.pl/ - 1 Mar 2018

ROY-JOY - dmuchane zamki i zjeżdżalnie****

Oferta przedsiębiorstwa ROY-JOY to lubiane przez najmłodszych dmuchańce - zamki, zjeżdżalnie, rodeo byk. Producent prowadzi sprzedaż wielu modeli urządzeń stanowiących niezbędny element uzupełniający imprezy okolicznościowe.

http://www.roy-joy.pl/ - 3 Sty 2017

Safari Park - dmuchany plac zabaw dla dzieci****

Safari Park to coś więcej niż wesołe miasteczko: to miejsce pełne wspaniałych sprzętów zaprojektowanych specjalnie po to, aby cieszyć i rozwijać fizycznie dzieci, to możliwość spędzenia radosnych chwil w czasie aktywnych gier i zabaw.

http://www.bremex.com.pl/ - 26 Lis 2001

Sala zabaw - Kangurek****

Działająca w Chorzowie sala zabaw Kangurek to miejsce, w którym organizowane są urodziny dla dzieci oraz inne imprezy okolicznościowe.

http://www.kangurek-chorzow.pl/ - 5 Lip 2014

Salon Kreatywny - wypożyczalnia, sklep i plac zabaw z klockami LEGO****

Dzieci uwielbiają konstruować własne pojazdy czy budowle. Z myślą o najmłodszych otworzyliśmy Salon Kreatywny. W miejscu tym można kupić lub wypożyczyć klocki LEGO, a także spędzić czas na atrakcyjnym placu zabaw.

http://salon-kreatywny.pl/ - 25 Maj 2017

Smykoraj - dmuchane zamki i zjeżdżalnie****

Nasza firma udostępnia bajecznie kolorowe dmuchane zamki i zjeżdżalnie, które będą doskonałą atrakcją dla najmłodszych podczas różnorodnych imprez plenerowych.

http://www.smykoraj.pl/ - 11 Kwi 2014

Ścianka Wspinaczkowa - Denali Pro****

Firma Denali Pro oferuje mobilną, 8 metrową ściankę wspinaczkową. Obsługę ścianki stanowią profesjonalni wspinacze zapewniający bezpieczeństwo. Ścianka wspinaczkowa to atrakcja na festyn, imprę dla dzieci jak i imprezy firmowe.

http://scianka-wspinaczkowa.com.pl/ - 29 Mar 2014

Trening koncentracji, alkogogle, trenażer dla kierowców****

Pomoc w organizacji imprez pod tytułem bezpieczny weekend. Firma oferuje wynajem symulatorów - symulator dachowania, symulator zderzenia, symulator bezpiecznej jazdy. Też alkogogle dla kierowców i trenażer dla kierowców. Zapraszamy - trening koncentracji, trenażer i alkogogle dla kierowców.

http://www.bezpiecznyweekend.pl/ - 27 Mar 2013