KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (116)

VIV Corporation****

Strona firmy zajmującej się produkcją urządzeń rekreacyjnych: mechanicznych i pneumatycznych. Na stronie prezentacja oferty wraz ze zdjęciami.

http://www.viv.com.pl/ - 29 Lip 2003

WS Wild Strawberry Ltd****

WS WIld Strawberry Ltd jest firmą sprzedającą gotowe produkty wykonane z polimerów. W naszej ofercie znajdą Państwo techniczne arkusze gumowe, maty na place zabaw i siłownie, odbojnice gumowe, posadzki do magazynów, osłony na kable i inne produkty utrzymania ruchu. Nasza firma powstała w Wielkiej Brytanii z myślą podniesienia standardu i jakości usług dla klienta w Polsce. Zachęcamy do kontaktu.

http://www.wsltd.eu/ - 16 Cze 2018

Wyposażenie placów zabaw, siłownie plenerowe - Elajo****

Strona internetowa firmy, która specjalizuje się w przygotowywaniu siłowni plenerowych oraz elementów małej architektury. Elajo projektuje i dba również o właściwe wyposażenie placów zabaw w parkach czy na osiedlach.

http://www.elajo.pl/ - 14 Gru 2018

Admar***

Witryna firmy zajmującej się produkcją suchych basenów, dmuchanych zamków i zjeżdżalni oraz trampolin. Znajdziesz tu katalog z ofertą, komis sprzętu używanego oraz dane kontaktowe.

http://www.admar.biz/ - 17 Lut 2003

AN-PIK, Szczęśliwy Dzień - kompleksowo organizuje imprezy firmowe, dla dzieci, integracyjne, pikniki***

AN-PIK organizuje imprezy firmowe dla dorosłych i dzieci, atrakcje, catering, dekoracje, nagłośnienie, prowadzenie imprezy, oprawa artystyczna, konkursy, gry i zabawy, konferansjer. Wszystko w przystępnych cenach. Szczęśliwy Dzień to niezapomniana zabawa dla wszystkich m.in. kolorowy plac zabaw dla najmłodszych, dmuchańce, baloniki z helem, bańki mydlane, konkursy, malowanie twarzy, animacja zabawy.

http://www.szczesliwydzien.pl/ - 5 Kwi 2006

Atrakcje na imprezy: euro bungy, rodeo, sumo, dmuchańce***

Wynajem urządzeń rekreacyjnych, pneumatycznych na imprezy integracyjne, pikniki firmowe, festyny: gigantyczne piłkarzyki, gladiatorzy, ring bokserski, góra wspinaczkowa, paintball, quady, nowość: symulator F1.

http://www.budokan.com.pl/ - 25 Kwi 2005

Aurel- zabawki dla dzieci***

Strona firmy Aurel zajmującej się projektowaniem, produkcją i montażem zabawek ogrodowych oraz kompleksową realizacją placów zabaw dla dzieci. Na stronie znajduje się opis i zdjęcia oferowanych wyrobów, informacje o firmie oraz dane kontaktowe.

http://www.aurel.com.pl/ - 4 Lut 2002

BAJKOLAND - rekreacja i rozrywka***

Dmuchańce, zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie, byk rodeo, euro-bungee, zorbing, suche baseny... zobacz naszą ofertę.

http://bajkoland.com.pl/ - 2 Sie 2004

Centrum Rozrywki KAPIODORO***

Strona internetowa Centrum Rozrywki Kapiodro w Rucianem-Nidzie. Na stronie prezentacja amfiteatru, restauracji, pizzerii oraz placu zabaw.

http://www.ruciane.pl/ - 8 Sie 2003

Dmuchany Zamek - Urządzenia Rozrywkowe Dla Dzieci, Młodzieży i Dorosłych***

Oferta urządzeń, które uprzyjemnią i uatrakcyjnią każdą imprezę. Dmuchany zamek, byk rodeo, zjeżdżalnia, stół piłkarski, karuzela, a nawet ring bokserski, bungee oraz paint-ball.

http://www.dmuchanyzamek.pl/ - 4 Kwi 2005