KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (116)

Doner-Hop - dmuchańce, maszyny i urządzenia rozrywkowe***

Byk Rodeo, Euro Bungee, zamki do skakania, dmuchane zjeżdżalnie, trampoliny, suche baseny, kolejki, zamki dmuchane, symulatory, siłomierze i inne urządzenia rozrywkowe. Największa firma w Polsce oferuje sprzęt rozrywkowy po najniższych cenach w Europie.

http://www.dmuchance.pl/ - 13 Sty 2005

FU Express - profesjonalne place zabaw dla dzieci***

Jesteśmy firmą która wykonuje między innymi place zabaw, kojce zabaw, sale zabaw, piłeczki, suche baseny, zjeżdżalnie, zamki dmuchane, namioty, zadaszenia, hangary, plandeki samochodowe.

http://www.express.slask.pl/ - 10 Sty 2005

Gokarty w Krakowie - nowy tor kartingowy Elikart M***

Tor gokartowy Elikart M to nowo otwarty obiekt rozrywkowy. Całoroczna hala 1100m2 z profesjonalnie przygotowaną trasą. Parking na 20 samochodów, cyfrowy pomiar prędkości z rejestracją gokartów online. Obiekt sportowy do organizacji urodzin dla dzieci, eventów firmowych, imprez integracyjnych. Gokarty: SODI 4kids 4,5KM (dla dzieci), SODI treningowe 6,5KM SODI sportowe GT i RX7Pro o mocy 9KM+. Są to najszybsze gokarty w Krakowie i jedne z najmocniejszych w Polsce w kartingu halowym. Tor czynny 7 dni w tygodniu.

http://elikart.pl/ - 3 Kwi 2015

Heide-Park Soltau***

Największy park rodzinnej rozrywki w północnych Niemczech - atrakcje na światowym poziomie. Heide Park Soltau to m.in. największa na świecie kolejka górska COLOSSOS, karuzele, podróż tratwą, spływ górskim potokiem, skanseny, place zabaw dla dzieci i wiele innych rozrywek dla całej rodziny!

http://www.heide-park.pl/ - 6 Cze 2001

Hopland***

Witryna firmy zajmującej się obsługą imprez plenerowych, integracyjnych i festynów oraz wynajemem urządzeń pneumatycznych. Na stronie szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.hopland.prv.pl/ - 24 Mar 2003

Hopland***

Witryna firmy świadczącej usługi wynajmu wraz z obsługą i transportem urządzeń pneumatycznych i mechanicznych przeznaczonych dla dzieci.

http://www.republika.pl/hopland/index.html - 29 Maj 2003

Hydro Wielkopolska - Place Zabaw***

Witryna firmy zajmującej się produkcją i montażem drewnianych placów zabaw dla dzieci. Na stronie prezentacja firmy, jej oferty, aktualne promocje i dane kontaktowe.

http://www.placzabaw.com.pl/ - 3 Lip 2003

KERSTEN POLSKA***

Firma specjalizująca się w gięciu na zimno kształtowników i rur. Na stronach informacje o firmie i jej zdolnościach produkcyjnych oraz parametrach gięcia. Zapytanie ofertowe on-line.

http://www.kersten.pl/ - 21 Maj 2002

Kreativespielwerkstatt***

Strona zawiera oferę produkcji, sprzedaży i wynajmu dmuchanych zamków i innych zabawek. Poza ofertą strona zawiera dane teleadresowe i informacje o firmie.

http://www.kreativespielwerkstatt.com/ - 29 Lip 2004

LAMINEX GROUP - zjeżdżalnie dmuchane zamki - PRODUCENT***

Zjeżdżalnie dmuchane, zamki do skakania dla dzieci, i wiele innych urządzeń rozrywkowo-sportowo-rekreacyjnych, sale zabaw, reklamy, plandeki, bannery, flagi, namioty, hale, zadaszenia, plandeki, stelaże, konstrukcje.

http://www.laminex.pl/ - 18 Lut 2005