KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > place zabaw i wesołe miasteczka (113)

Heide-Park Soltau***

Największy park rodzinnej rozrywki w północnych Niemczech - atrakcje na światowym poziomie. Heide Park Soltau to m.in. największa na świecie kolejka górska COLOSSOS, karuzele, podróż tratwą, spływ górskim potokiem, skanseny, place zabaw dla dzieci i wiele innych rozrywek dla całej rodziny!

http://www.heide-park.pl/ - 6 Cze 2001

Hopland***

Witryna firmy zajmującej się obsługą imprez plenerowych, integracyjnych i festynów oraz wynajemem urządzeń pneumatycznych. Na stronie szczegóły oferty i dane kontaktowe.

http://www.hopland.prv.pl/ - 24 Mar 2003

Hopland***

Witryna firmy świadczącej usługi wynajmu wraz z obsługą i transportem urządzeń pneumatycznych i mechanicznych przeznaczonych dla dzieci.

http://www.republika.pl/hopland/index.html - 29 Maj 2003

Hydro Wielkopolska - Place Zabaw***

Witryna firmy zajmującej się produkcją i montażem drewnianych placów zabaw dla dzieci. Na stronie prezentacja firmy, jej oferty, aktualne promocje i dane kontaktowe.

http://www.placzabaw.com.pl/ - 3 Lip 2003

KERSTEN POLSKA***

Firma specjalizująca się w gięciu na zimno kształtowników i rur. Na stronach informacje o firmie i jej zdolnościach produkcyjnych oraz parametrach gięcia. Zapytanie ofertowe on-line.

http://www.kersten.pl/ - 21 Maj 2002

Kreativespielwerkstatt***

Strona zawiera oferę produkcji, sprzedaży i wynajmu dmuchanych zamków i innych zabawek. Poza ofertą strona zawiera dane teleadresowe i informacje o firmie.

http://www.kreativespielwerkstatt.com/ - 29 Lip 2004

LAMINEX GROUP - zjeżdżalnie dmuchane zamki - PRODUCENT***

Zjeżdżalnie dmuchane, zamki do skakania dla dzieci, i wiele innych urządzeń rozrywkowo-sportowo-rekreacyjnych, sale zabaw, reklamy, plandeki, bannery, flagi, namioty, hale, zadaszenia, plandeki, stelaże, konstrukcje.

http://www.laminex.pl/ - 18 Lut 2005

LAMINEX zjeżdżalnie zamki dmuchane***

Zjeżdżalnie, dmuchane zamki do skakania, baseny z piłeczkami, balony, reklamy, produkcja, serwis, wynajem.

http://www.laminex.mojagielda.pl/ - 18 Maj 2004

Laser Arena - Laserowy Paintball Kraków - Laserowe Wojny w Hotelu Forum***

Elektroniczny/Laserowy paintball, Laser Tag - to określenia systemu pozwalającego uczestnikom zmierzyć się w grze w której biegając po rzeczywistych labiryntach, strzelają do siebie wirtualnymi pociskami. Laser Arena to pierwsze miejsce w Krakowie w którym możecie spróbować tej wspaniałej rozrywki. Wszystko to w samym centrum Krakowa - w podziemiach osnutego tajemnicą, opuszczonego Hotelu Forum. Gra w przeciwieństwie do paintball jest całkowicie bezpieczna i czysta a przy tym dużo bardziej emocjonująca. Mogą w nią grać nawet dzieci (od 9 lat). Nie trzeba robić rezerwacji - wystarczyć przyjść i zagrać. Organizujemy: - Gry dla graczy indywidualnych i grup (również dla pojedynczych osób) - Imprezy integracyjne - Wieczory panienskie/kawalerskie - Urodziny i inne imprezy

http://www.laserarena.pl/ - 22 Wrz 2009

Lunapark Dinoland ---- Objazdowe Wesołe Miasteczko***

Wesołe Miasteczko DINOLAND zaprasza - na stronie informacje o firmie, oferta, trasa, galeria.

http://www.dinoland.pl/ - 18 Wrz 2003