KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > poczta i usługi kurierskie (89)

DHL Polska*****

Witryna polskiego oddziału firmy DHL Worldwide Express. Na stronach można zapoznać się (po polsku i angielsku) z instrukcjami dotyczącymi sposobu korzystania z usług, dostępne są dane kontaktowe oraz omówienie historii firmy. Ponadto można sprawdzić jak przebiega podróż nadanej przesyłki.

http://www.dhl.com.pl/ - 29 Sty 2000

Dyrekcja Okręgu Poczty Lublin*****

Dyrekcja Okręgu Poczty Lublin. Na stronach serwisu znajdują się informacje na temat Dyrekcji i Rejonowych Urzędów Pocztowych, a także wszelkich świadczonych usług.

http://www.poczta.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

Dyrekcja Okręgu Poczty we Wrocławiu*****

Informacje o jednostkach Okręgu, wykaz urzędów i agencji pocztowych z godzinami otwarcia, usługi pocztowe krajowe i zagraniczne, listy i paczki priorytetowe i ekonomiczne, EMS Pocztex, DM System, Direct Mail, GIRO, ELIXIR, prenumerata prasy, telegram pocztowy, abonament RTV, składki ZUS, Pocztowa Baza Firm PBF, ubezpieczenia, przetargi, aktualności i nowości z Okręgu.

http://www.poczta.wroclaw.pl/ - 2 Sie 2004

Poczta Polska*****

Strony oficjalnego serwisu Poczty Polskiej. Strony podzielono na rozdziały: informacje ogólne, usługi pocztowe, kody pocztowe, filatelistyka, nowości, cennik, direct mail, EMS-pocztex, gdzie każdy szczegółowo omawia oddane mu problemy.

http://www.poczta-polska.pl/ - 21 Sty 2000

Poczta Polska*****

Niniejszy serwis Poczty Polskiej informuje o zakresie świadczonych usług kurierskich (regulaminy i cennik, w tym EMS-pocztex), zawiera bazę kodów pocztowych Polski (Książka Kodów Pocztowych), wykaz urzędów pocztowych oraz informacje na temat Centralnego Ośrodka Rozliczeniowego Poczty Polskiej.

http://ns.ppcor.org.pl/ - 29 Cze 2001

Poczta Polska - Rejonowy Urząd Poczty Tarnów*****

Serwis informacyjny prezentuje pełne wiadomości o placówce i zakresie oferowanych usług (regulaminy, cenniki). Ponadto odnośniki do innych stron, Książka Gości.

http://www.poczta-polska.tarnow.pl/ - 21 Sty 2000

Servisco*****

Jedno z największych przedsiębiorstw transportowych działających w Polsce. Serwis omawia dokładnie ofertę transportową, na którą składają się: przesyłki ekspresowe, przesyłki drobnicowe, przesyłki miejskie, zagraniczne a ponadto usługi logistyczne oraz celne.

http://www.servisco.com.pl/ - 21 Sty 2000

Stolica - Messenger Service*****

Witryna firmy kurierskiej Stolica. Na stronach można zapoznać się z informacjami na temat oferty firmy, nowości, przedstawicielstw. Możliwe jest również zamówienie kuriera poprzez sieć.

http://www.stolica.pl/ - 29 Sty 2000

ARROWS SERVICE - usługi transportowe i kurierskie****

ARROWS SERVICE specjalizuje się w obsłudze rynku przesyłek miejskich (paczki, koperty). Obsługa rynku przesyłek krajowych możliwa jest dzięki podpisaniu partnerskiej umowy z UPS Polska, w wyniku czego przesyłki klientów firmy docierają do wszystkich zakątków Polski.

http://www.arrows.com.pl/ - 29 Sie 2003

ARTO Logistics - kurier Polska Irlandia****

Firma prowadzi usługi, pozwalające na przesyłanie paczek do różnych krajów. W naszej ofercie dostępny jest kurier realizujący usługi na trasie Polska Irlandia. Dzięki nam możliwe jest szybkie i bezpieczne dostarczanie przesyłek.

http://www.arto-logistics.com/ - 1 Lip 2014

Informacje dodatkowe