KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > poczta i usługi kurierskie (89)

Monika Bus Sp. z o.o. - tanie paczki, busy i przeprowadzki do Anglii****

Firma działająca w branży transportowej, oferująca takie usługi, jak przeprowadzki i przewozy (busy) z Polski do Anglii. Z naszą pomocą można też nadać tanie paczki oraz przesyłki kurierskie.

http://www.monikabus.com/ - 10 Lis 2015

NJ Kurier - paczki i przesyłki międzynarodowe do Niemiec, Anglii****

Firma obsługująca wysyłki zagraniczne. Oferta obejmuje przede wszystkim paczki do Anglii i Niemiec. Kurierzy dostarczają przesyłki międzynarodowe w systemie door-to-door.

http://www.paczka.fsl24.pl/ - 13 Sty 2015

Paczka na czas - międzynarodowe i krajowe przesyłki kurierskie****

W zakresie oferty firmy Paczka na czas znajdują się międzynarodowe i krajowe usługi kurierskie. Na stronie internetowej przedsiębiorstwa umieszczona została szczegółowa instrukcja dotycząca tego, jak należy nadać przesyłkę.

http://www.paczkanaczas.eu/ - 18 Lip 2017

Paczka poczta polska****

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i w zakres działania Twojej firmy wchodzi forma przesyłkowa, z pewnością zainteresuje Cię Paczka Korzyści Poczty Polski, gdzie wraz ze wzrostem korzyści rosną zniżki, rabaty i upusty oraz pojawiają się prezenty dla twojej firmy. Po szczegóły zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą już dziś na www.paczkakorzysci.pl.

http://paczkakorzysci.pl/ - 8 Mar 2014

Paczki zagraniczne kuriernetplus.pl****

KurierNetplus to nowoczesna platforma pozwalająca na realizację tanich wysyłek kurierskich. Dzięki współpracy z wieloma firmami kurierskimi, między innymi DPD, UPS, DHL platforma umożliwia łatwe porównanie różnych cen wysyłek krajowych i zagranicznych i wybranie tych najbardziej korzystnych. Dzięki dodatkowym opcjom, między innymi wysyłek pobraniowych czy paletowych, pozwala na realizowanie niemalże wszystkich typów przesyłek.

http://www.kuriernetplus.pl/ - 6 Gru 2016

Paqnek - tanie przesyłki kurierskie online, dla firm, platforma, wysyłka palet****

Na stronie internetowej można się zapoznać z ofertą, a także skorzystać z usług firmy Paqnek. Obejmuje ona nadawanie tanich przesyłek kurierskich online, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Wysyłane są również palety poprzez platformę.

http://www.paqnek.pl/ - 18 Lis 2017

Pisz Listy - Poczta Polska w Poznaniu****

Poczta przedstawia na stronach historyczne listy i pisma, rodzaje i wymiary współczesnych listów i kartek oraz zasady jakimi należy się kierować podczas ich adresowania, wzory CV i listu motywacyjnego.

http://www.listy.com.pl/ - 24 Sty 2002

Poczta kwiatowa Bielsko-Biała, szkolenia florystyczne****

Kwiaciarnie Biedermeier w Bielsku-Białej świadczy usługi jako poczta kwiatowa na terenie Polski i za granica. Dostarczamy osobiście kwiaty na terenie powiatu bielskiego miast Bielsko-Biała, Żywiec, Pszczyna, Skoczów. Organizujemy również indywidualne lub w małych grupach szkolenia florystyczne przygotowujące do rozpoczęcia pracy w kwiaciarni.

http://www.wysylamykwiaty.pl/ - 28 Wrz 2013

Poczta Szczecin****

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, która zajmuje się usługami kurierskimi. Na rynku istniejemy od wielu lat i ciągle poszerzamy zakres naszych usług. Obsługujemy zarówno klientów z Warszawy jak i z Poznania, Łodzi czy też Gdańska. Dysponujemy bardzo doświadczoną kadrą kurierów oraz dużą ilością pojazdów. Pozwala nam to praktycznie każdą paczkę dostarczyć na miejsce w ciągu 24 godzin. Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z naszą firmą kurierską.

http://naszapoczta.com.pl/ - 15 Wrz 2016

Polski kurier - Przesyłki kurierskie****

Jesteśmy firmą transportową zajmującą się dostarczaniem przesyłek w obrębie miasta, na terenie kraju oraz w zakresie międzynarodowym. Zapewniamy łatwy system zamówienia kuriera, atrakcyjne ceny usługi oraz bezpieczny transport towaru. Ofertę kierujemy głównie do przedsiębiorców.

http://www.polski-kurier.pl/ - 23 Mar 2015

Informacje dodatkowe