KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > poczta i usługi kurierskie (88)

POSTDATA SA****

POSTDATA S.A. jest autorem największego systemu informatycznego stosowanego w eksploatacji pocztowej na terenie całego kraju. Oferta firmy dotyczy systemów informatycznych, sprzętu komputerowego, oraz szkoleń. Na stronie również galeria zdjęć.

http://www.postdata.com.pl/ - 10 Sie 2001

Przedsiębiorstwo Produkcyjne * LIST *****

Witryna przedsiębiorstwa produkującego koperty. Znajdziemy tutaj szereg informacji o firmie a także ofertę handlową i spis największych klientów.

http://www.list.com.pl/ - 14 Mar 2000

Przesyłki kurierskie Mail Boxes Etc-usługi kurierskie, usługi pocztowe, mail box Wrocław.****

Mail Boxes Etc oferuje usługi kurierskie- kurier mbe premium, usługi kurierskie w zasięgu krajowym, usługi kurierskie w zakresie międzynarodowym oraz usługi pocztowe. Na stronie internetowej poleca wynajem skrytki adresowej lub skrytki biznesowej. Przesyłki kurierskie Wrocław.

http://www.mbe.wroclaw.pl/ - 7 Sie 2012

Rejonowy Urząd Poczty Piotrków Trybunalski****

Strona Rejonowego Urzędu Poczty w Piotrkowie Trybunalskim. Znajdziesz tu informacje działach, urzędach pocztowych, oferowanych usługach, ich cennik oraz linki do sklepów internetowych.

http://www.poczta.piotrkow.pl/ - 11 Cze 2001

RGW Express****

Na łamach stron firmy kurierskiej RGW Express znajdują się informacje na temat historii firmy, działalności, świadczonych usługach (transport lotniczy i usługi kurierskie). Możliwe jest śledzenie drogi przesyłek przez Internet.

http://www.rgw-express.com.pl/ - 29 Sty 2000

Sendfast.pl - najtańszy kurier****

Nasza firma Sendfast w swojej ofercie proponuje wszystkim zainteresowanym klientom najtańsze przesyłki kurierskie. Jesteśmy w stanie niezwykle szybko i bezpiecznie dostarczyć przesyłki zagraniczne, jak i również przesyłki międzynarodowe. Jesteśmy w stanie zaproponować dla Państwa przesyłek ofertę lepszą niż najtańszy kurier. Jako broker usług kurierskich gwarantujemy najlepsze usługi w niezwykle atrakcyjnej cenie.

http://www.sendfast.pl/ - 9 Lut 2018

Spedpol****

Jeden z największych koncernów transportowo - logistycznych na polskim rynku. Prezentowana w serwisie oferta obejmuje dystrybucję przesyłek drobnicowych, paczek w kraju i Europie, kompleksową obsługę transportową firm oraz usługę "door to door". Ponadto serwis prezentuje dane o firmie oraz umożliwia śledzenie drogi przesyłki.

http://www.spedpol.com.pl/ - 21 Sty 2000

Systemy Poczty Pneumatycznej****

Firma od 1996 roku reprezentuje na rynku polskim holenderską firmę TELECOM - producenta systemów transportu pneumatycznego. Dysponuje instalacjami specjalnie zaprojektowanymi i wyprodukowanymi z myślą o specyficznych potrzebach określonych grup klientów. Na stronie znajdziecie ofertę.

http://www.airmix.pl/ - 12 Maj 2000

Szybka Paczka****

Witryna firmy kurierskiej Szybka Paczka. Na łamach stron dostępne są wiadomości na temat firmy, jej polskich oddziałów, przesyłek krajowych i międzynarodowych, cen.

http://www.szybkapaczka.com.pl/ - 29 Sty 2000

Tani kurier - www.ebox24.pl****

Oferta Ebox24.pl obejmuje profesjonalne pośrednictwo w usługach kurierskich. Serwis prowadzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w logistyce, transporcie i spedycji. Sprawdzony i tani kurier dokłada wszelkich starań aby przesyłki były dostarczane bezpiecznie i na czas w każde miejsce na świecie. Portal udostępnia platformę do śledzenia przesyłek na telefonie, tablecie czy na komputerze. Klient ma zawsze zagwarantowaną wysoką jakość i najlepsze warunki.

http://www.ebox24.pl/ - 11 Sty 2017