KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > poczta i usługi kurierskie (89)

WysylajListy.pl masowa wysyłka listów****

Pod adresem Wysylajlisty.pl znaleźć możecie Państwo ofertę dotyczącą masowej wysyłki korespondencji. W Państwa interesie jest to, aby druk, kopertowanie oraz wysyłkę listów powierzyć właśnie nam, bo przecież jesteśmy w stanie zaproponować Państwu profesjonalne wykonanie zlecenia, szybkość działania, a co najważniejsze, cena jednego listu może wynieść nawet 1 zł netto. W razie zainteresowania wysyłką korespondencji, zapraszamy do kontaktu.

http://wysylajlisty.pl/ - 31 Mar 2016

X-Press Bikers****

Strony kurierskiej firmy rowerowej X-Press Bikers w Warszawie. Dostępne jest omówienie cen, kontaktu, obszaru działalności.

http://www.x-press.com.pl/ - 29 Sty 2000

ZGRANA PACZKA****

Chcesz wysłać paczkę do bliskiego i szukasz rzetelnego i taniego kuriera? Zgłoś się do nas! Oferujemy jasne warunki świadczenia usług, proponując transport krajowy oraz zagraniczny.

http://www.zgranapaczka.com.pl/ - 22 Cze 2018

Agencja Usług Specjalnych. Lubliniec***

Witryna firmy ochroniarskiej, wywodzącej się z Jednostki Specjalnej Komandosów. Oferta obejmuje ochronę osób i mienia (w tym dyskretną ochronę wewnętrzną firmy), szkolenia w dziedzinie wspinaczki, walki, nurkowania, strzelań i spadochroniarstwa, ponadto doradztwo w sprawach ochrony, oraz wykrywanie podsłuchów.

http://www.alfa.ta.pl/ - 2 Sty 2006

Bizpak***

Strona firmy Masterlink poświęcona nowej usłudze o nazwie Bizpak. Można dowiedzieć się o zaletach i cenach usługi, a także co prasa napisała o firmie .

http://www.bizpak.com.pl/ - 6 Mar 2000

Centralny Ośrodek Rozliczeniowy***

Serwis Centralnego Ośrodka Rozliczeniowego Poczty Polskiej. Na łamach stron znajduje się omówienie historii ośrodka, kierunków rozwoju oraz oferty. Ponadto dostępny jest cennik usług Poczty Polskiej.

http://www.ppcor.org.pl/ - 14 Lut 2000

City Service***

Strona Internetowa Warszawskiej firmy kurierskiej - City Service. Na stronie można znaleźć cennik, opis usług oraz telefon i inne dane kontaktowe.

http://cityservice.home.pl/ - 12 Lut 2001

Euro Taxi - Koszalin***

Firma oferuje przewozy taksówkami osobowymi, zakupy do domu na telefon, przesyłki kurierskie, dowóz dzieci do szkół i przedszkoli, budzenie, obsługa chrzcin, ślubów i innych uroczystości. Na stronach umieszczono cennik.

http://www.euro-taxi.com.pl/ - 21 Sty 2000

Eurpopol***

Eurpolo prowadzi obsługę spedycyjną targów i wystaw za granicą, usługi transportowe, magazynowanie i dystrybucję odzieży "na wisząco", dostawy przesyłek drobnych, ekspresowe przesyłki lotnicze do/z każdego zakątka na świecie, dostawy bezpośrednie, usługi agencji, magazynu i doradztwa celnego.

http://www.europol.pl/ - 14 Lut 2000

Exclusive - flowers***

Serwis przedstawia Salon Exclusive-flowers, jakość i elegancja. Dostarczamy kwiaty pod wskazany adres na terenie całego kraju. Ekskluzywna poczta kwiatowa.

http://monika.vip.w.interia.pl/ - 8 Mar 2004

Informacje dodatkowe