KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > poczta i usługi kurierskie (88)

Studio 64 Grabski & Sepioło***

Firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie pre-press. Na stronie znajdziecie cennik, informacje o przesyłkach kurierskich i sterownikach.

http://www.s64.com.pl/ - 17 Kwi 2000

Transport Międzynarodowy***

Transport dowolnych ładunków. Wizytówka firmy transportowej oferującej transport międzynarodowy, transport lotniczy, morski, samochodowy oraz transport kolejowy. Zapraszamy do zapoznania się z naszą oferta transportową.

http://www.makro-service.com.pl/ - 16 Lis 2005

Trójmieski Serwis Kurierski GONIEC***

Firma GONIEC działa na rynku Trójmiejskim od 2000 roku. Dostarcza przesyłki na terenie Trójmiasta i okolic w przeciągu 2 godzin od momentu nadania. Na stronie znajduje się oferta oraz cennik.

http://goniec.gda.pl/ - 4 Mar 2003

Urząd Przewozu Poczty w Krakowie***

Urząd Przewozu Poczty w Krakowie. Na stronach serwisu dostępne są wiadomości na temat historii urzędu, usług pocztowych i marketingowych oraz cen.

http://www.upp.krakow.pl/ - 14 Lut 2000

Wydawnictwo DESTA - kartki i karnety okolicznościowe. Piotrków Trybunalski***

DESTA - kartki i karnety okolicznościowe, własny, niepowtarzalny styl, gwiazdka, walentynki, śluby, imieniny, urodziny i inne. NOWOŚĆ. Kartki z futerkiem. Serwis o kartach pocztowych. Zamieszczono tu przykłady, wzory, kartki elektroniczne jak i normalne. Ponadto zamieszczono tu teksty życzeń na każdą okazję.

http://www.desta.com.pl/ - 28 Gru 2005

Kartki świąteczne Irki**

Strona zawiera ofertę sprzedaży ręcznie malowanych kartek na Święta Bożego Narodzenia.

http://dreakmore.tigana.pl/kartki/ - 16 Lis 2000

Transport Kurier- Łódź, Warszawa, cały kraj i zagranica**

Jesteśmy firmą spedycyjną dzięki czemu oferujemy przewóz palet i paczek w cenie o wiele niższej niż bezpośrednio u przewoźników. Współpracujemy z takimi firmami jak: OPEK, FEDEX, UPS, DPD, RABEN, PEAKES, K-EX oraz INPOST. Zapraszamy do współpracy!

http://www.transport-kurier.pl/ - 31 Maj 2012

Polish Parcel Service Polkurier*

Polish Parcel Service Polkurier jest wyłącznym przedstawicielem w Polsce firmy kurierskiej UPS. Strony na razie w fazie budowy.

http://www.ups.com.pl/ - 29 Sty 2000