KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (62)

Europ Assistance Polska*****

Strona Europ Assistance Polska. firmy, która niesie pomoc ludziom, którzy popadli w problemy na całym świecie.

http://www.europ-assistance.com.pl/ - 17 Sty 2001

PPKS w Kielcach*****

Serwis Państwowego Przedsiębiorstwa Komunikacji Samochodowej w Kielcach. Na łamach stron znajduje się opis historii firmy oraz oferty. Firma oferuje wynajem autokarów, przeglądy techniczne, serwis ogumienia, strzeżony parking oraz sprzedaż paliw. Dostępny jest również rozkład jazdy.

http://www.ppks-kielce.com.pl/ - 14 Lut 2000

1car - autoholowanie pomoc drogowa****

1CAR - oferuje autoholowanie, pomoc drogowa, uruchamianie samochodów, oczyszczanie układów paliwowych, drobne naprawy u klienta.

http://www.1car.pl/glowna - 3 Lis 2010

ASO Daewoo Motor Polska - Warszawa****

Strona poświęcona naprawie samochodów: Lublin, Żuk, Nysa, Polonez Track, Łada, Tavria, Ldv. Autoryzowana stacja obsługi.

http://republika.pl/spagal/ - 7 Gru 2001

Auto Raj - pomoc drogowa, 24h****

Pomoc drogowa to główna dziedzina w której, specjalizuje się firma Auto Raj. W pakiecie usług dostępne jest holowanie uszkodzonych lub niesprawnych pojazdów, dowóz paliwa w razie nagłej sytuacji drogowej, wymiana opon oraz awaryjne odpalanie samochodów. Jesteśmy dyspozycyjni całodobowo. W przypadku firmy Auto Raj pomoc drogowa w to także, ułatwienie transportu towarów. Poza główną dziedziną działalności oferujemy auto-spa samochodowe polegające na, sprzątaniu oraz naprawach kosmetycznych aut osobowych. Ponad to wykonujemy usługi do których, należą mechanika samochodowa, wulkanizacja uszkodzonego ogumienia czy serwis klimatyzacji. Pakiet usług skierowany jest w głównej mierze do klientów z miast takich jak Brzesko czy Tarnów oraz w szczególności do użytkowników autostrady A4.

http://autoraj.com.pl/ - 8 Wrz 2018

Auto24help.pl****

Nasza firma posiada swoją siedzibę w Łodzi oferując wysokiej jakości usługi z zakresu pomocy drogowej oraz naprawy samochodów. Nasze usługi obejmują kontrolę pojazdów na stacji kontroli, dowóz paliwa, spuszczanie paliwa, blacharstwo czy też holowanie i oczywiście pomoc drogową. Potrafimy pomóc zarówno w niewielkiej usterce jak i poważnej awarii czy kolizji. Dzięki nam każdy samochód będzie w pełni sprawny.

http://auto24help.pl/ - 12 Sty 2018

Autoholowanie Szczecin****

Całodobowa pomoc drogowa na terenie Szczecina. Szybki dojazd do klienta i pełen profesjonalizm usług.

http://www.holowanie-szczecin.pl/ - 4 Lut 2009

Autowacholc - auto serwis w Koszalinie****

Autowacholc oferuje profesjonalne usługi blacharsko lakiernicze. firma posiada swój holownik a także oferuje wynajem aut zastępczych.

http://autowacholc.pl/ - 29 Mar 2014

Awaryjne otwieranie samochodów 24h - Ślusarz - cała małopolska****

Świadczymy usługę awaryjnego otwierania samochodów. Doskonale wiemy jak otworzyć każdy samochód. Działamy w 100% bezinwazyjnie, tj. bez żadnych uszkodzeń na samochodzie. W przypadku zatrzaśniętych bądź zgubionych kluczyków dzwoń do naszego pogotowia zamkowego. Firma działa 24h na dobę, 7 dni w tygodniu.

http://otwieranie24.com/ - 3 Sie 2012

CAR-BŁYSK - Pomoc drogowa****

Wypożyczalnia lawet CAR-BŁYSK zaprasza do zapoznania się z ofertą. Zachęcamy do skorzystania z pomocy drogowej w okolicach Bolesławca i Zgorzelca, a także z holowania na autostradzie A4.

http://carblysk.pl/ - 17 Cze 2016