KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (62)

Cibi-Cars - wypożyczalnia samochodów****

Najlepsza wypożyczalnia samochodów? Tylko Cibi-Cars! Wysoka jakość obsługi, sprawne auta, wygoda podczas jazdy - proponujemy zawsze sprawdzone i korzystne rozwiązania. W zakres usług wchodzi także pomoc drogowa, holowanie na lawecie, czy sprzedaż części samochodowych.

http://www.cibi-cars.pl/ - 14 Maj 2014

Citroen - Auto-Postek****

Witryna prezentuje modele citroena oferowane do sprzedaży oraz informuje o innych usługach świadczonych przez dealera (lakierowanie w komorach bezpyłowych, komputerowe dorabiane lakierów firmy PPG, myjnia ręcza pojazdów, pomoc drogowa i inne).

http://www.citroen-postek.pl/ - 14 Lut 2000

DON-HOL****

Pomoc drogowa DON-HOL zapewnia profesjonalne holowanie pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz osobowych. Firma dysponuje sprzętem pozwalającym także na awaryjne otwieranie zatrzaśniętych drzwi pojazdu czy uruchamianie silnika na drodze. Szczegóły i kontakt na stronie internetowej.

http://www.don-hol.pl/ - 26 Maj 2018

Drogowe separatory ruchu - ZPED S.C.****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją akcesoriów z zakresu techniki transportowej. Znajdziecie u nas separatory drogowe, odblask u1c czy też barierę u14e oraz taśmy odblaskowe.

http://www.zped.com/ - 17 Maj 2014

Firma Wielobranżowa - pomoc drogowa 24h we Włocławku****

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Włocławka, pracującej przez 24h. Oferujemy pomoc drogową i podstawiamy lawetę na autostradę A1.

http://www.pomocdrogowalaweta.com.pl/ - 11 Sie 2016

Hallohol.pl****

Zainteresowanym pomocą drogową chcemy zaproponować naszą ofertę. To jedyna propozycja pomocy drogowej, z której można sprawnie skorzystać na terenie całego kraju. Postaraliśmy się o udoskonalenie naszej oferty i wprowadziliśmy wiele dobrych usług, w ramach których będziemy mogli zająć się sprawnie Waszymi pojazdami. Możemy wykonać drobne naprawy na drodze, albo też zaproponować holowanie, gdy problem będzie znaczący.

http://hallohol.pl/ - 14 Maj 2016

Holmot - Pomoc drogowa, holowanie, laweta****

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z pomocą drogową na terenie miast Olkusz, Klucze, Bukowno, Wolbrom. Nasi pracownicy oferują pomoc bezpośrednio na drodze w przypadku braku paliwa, awarii akumulatora czy drobnych napraw. Wykonujemy także holowanie pojazdów i oferujemy transport do dowolnie wybranego warsztatu mechanicznego na terenie gminy Olkusz. Nasi mechanicy naprawią drobne awarie na miejscu, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie kosztów i sprawne przywrócenie pojazdu do ruchu.

http://holmot.pl/ - 16 Sty 2018

Holowanie aut - Hol-Graf****

Przedsiębiorstwo Hol-Graf świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej. Oferuje autoholowanie 24h z użyciem lawety. Działa na terenie Warszawy (Bemowo, Wola, Ochota).

http://www.holgraf.eu/ - 14 Lip 2017

Holowanie-Rental.pl****

Firma Holowanie Rental znajduje się w Łodzi. Tam oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu branży motoryzacyjnej. Oferuje klientom holowanie, z wykorzystaniem przystosowanych pojazdów, a także autonaprawę i usługi blacharsko-lakiernicze, z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi oraz przede wszystkim kompetencji i doświadczenia pracowników. Firma zapewnia w razie potrzeby samochody zastępcze.

http://www.holowanie-rental.pl/ - 28 Maj 2014

Holujemy24.com****

W naszej ofercie znajdą Państwo holowanie aut osobowych i dostawczych na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. W razie potrzeby możemy także dowieźć paliwo. W ofercie także transport motocykli i quadów, wynajem aut zastępczych i pilotażowych. Auto pomoc drogowa dla każdego. Pracujemy przez cały rok, jesteśmy dyspozycyjni, rzeczowi i tani. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć wysoki poziom usług.

http://www.holujemy24.com/ - 23 Sie 2016