KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (60)

Citroen - Auto-Postek****

Witryna prezentuje modele citroena oferowane do sprzedaży oraz informuje o innych usługach świadczonych przez dealera (lakierowanie w komorach bezpyłowych, komputerowe dorabiane lakierów firmy PPG, myjnia ręcza pojazdów, pomoc drogowa i inne).

http://www.citroen-postek.pl/ - 14 Lut 2000

DON-HOL****

Pomoc drogowa DON-HOL zapewnia profesjonalne holowanie pojazdów dostawczych, ciężarowych oraz osobowych. Firma dysponuje sprzętem pozwalającym także na awaryjne otwieranie zatrzaśniętych drzwi pojazdu czy uruchamianie silnika na drodze. Szczegóły i kontakt na stronie internetowej.

http://www.don-hol.pl/ - 26 Maj 2018

Drogowe separatory ruchu - ZPED S.C.****

Firma zajmuje się produkcją i dystrybucją akcesoriów z zakresu techniki transportowej. Znajdziecie u nas separatory drogowe, odblask u1c czy też barierę u14e oraz taśmy odblaskowe.

http://www.zped.com/ - 17 Maj 2014

Firma Wielobranżowa - pomoc drogowa 24h we Włocławku****

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy z Włocławka, pracującej przez 24h. Oferujemy pomoc drogową i podstawiamy lawetę na autostradę A1.

http://www.pomocdrogowalaweta.com.pl/ - 11 Sie 2016

Hallohol.pl****

Zainteresowanym pomocą drogową chcemy zaproponować naszą ofertę. To jedyna propozycja pomocy drogowej, z której można sprawnie skorzystać na terenie całego kraju. Postaraliśmy się o udoskonalenie naszej oferty i wprowadziliśmy wiele dobrych usług, w ramach których będziemy mogli zająć się sprawnie Waszymi pojazdami. Możemy wykonać drobne naprawy na drodze, albo też zaproponować holowanie, gdy problem będzie znaczący.

http://hallohol.pl/ - 14 Maj 2016

Holmot - Pomoc drogowa, holowanie, laweta****

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi związane z pomocą drogową na terenie miast Olkusz, Klucze, Bukowno, Wolbrom. Nasi pracownicy oferują pomoc bezpośrednio na drodze w przypadku braku paliwa, awarii akumulatora czy drobnych napraw. Wykonujemy także holowanie pojazdów i oferujemy transport do dowolnie wybranego warsztatu mechanicznego na terenie gminy Olkusz. Nasi mechanicy naprawią drobne awarie na miejscu, dzięki czemu możliwe jest zaoszczędzenie kosztów i sprawne przywrócenie pojazdu do ruchu.

http://holmot.pl/ - 16 Sty 2018

Holowanie aut - Hol-Graf****

Przedsiębiorstwo Hol-Graf świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej. Oferuje autoholowanie 24h z użyciem lawety. Działa na terenie Warszawy (Bemowo, Wola, Ochota).

http://www.holgraf.eu/ - 14 Lip 2017

Holowanie-Rental.pl****

Firma Holowanie Rental znajduje się w Łodzi. Tam oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu branży motoryzacyjnej. Oferuje klientom holowanie, z wykorzystaniem przystosowanych pojazdów, a także autonaprawę i usługi blacharsko-lakiernicze, z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi oraz przede wszystkim kompetencji i doświadczenia pracowników. Firma zapewnia w razie potrzeby samochody zastępcze.

http://www.holowanie-rental.pl/ - 28 Maj 2014

Holujemy24.com****

W naszej ofercie znajdą Państwo holowanie aut osobowych i dostawczych na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. W razie potrzeby możemy także dowieźć paliwo. W ofercie także transport motocykli i quadów, wynajem aut zastępczych i pilotażowych. Auto pomoc drogowa dla każdego. Pracujemy przez cały rok, jesteśmy dyspozycyjni, rzeczowi i tani. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć wysoki poziom usług.

http://www.holujemy24.com/ - 23 Sie 2016

Http://sosauto24.pl****

Dzięki serwisowi sosauto24.pl kierowcy podróżujący po całej Polsce mogą liczyć na profesjonalną pomoc w razie wypadku, kolizji, awarii lub innego zdarzenia drogowego. W ustaleniu miejsca zdarzenia może pomóc specjalna aplikacja mobilna dostępna na stronie. Duża sieć firm oferujących pomoc drogową, profesjonalny sprzęt oraz ponad 10 lat doświadczenia, to największe atuty gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług.

http://sosauto24.pl/ - 6 Maj 2014