KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (62)

Http://sosauto24.pl****

Dzięki serwisowi sosauto24.pl kierowcy podróżujący po całej Polsce mogą liczyć na profesjonalną pomoc w razie wypadku, kolizji, awarii lub innego zdarzenia drogowego. W ustaleniu miejsca zdarzenia może pomóc specjalna aplikacja mobilna dostępna na stronie. Duża sieć firm oferujących pomoc drogową, profesjonalny sprzęt oraz ponad 10 lat doświadczenia, to największe atuty gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług.

http://sosauto24.pl/ - 6 Maj 2014

I.M. Patecki - dealer samochodów KIA****

Witryna dealera samochodów Kia w Krakowie. Poza sprzedażą samochodów tej marki ma w swojej ofercie usługi blacharskie, lakiernicze i mechaniczne. Strona zawiera wiele zdjęć oraz dane techniczne i cennik oferowanych samochodów.

http://www.patecki.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Jan Góra - serwis samochodowy****

Firma prowadzi serwis samochodowy, zaopatrzony w sprzęt naprawczy dobrej jakości przystosowany do kompleksowych napraw. Doświadczony personel dokonuje napraw w ramach świadczenia usług również jako pomoc drogowa. Napraw samochodów osobowych dokonujemy w naszym zakładzie mechanicznym, mieszczącym się w Bochni. Oferujemy naprawę samochodów powypadkowych, po kolizyjnych oraz drobnych napraw które, zdarzają się w trasie. Firma wchodzi w skład grupy assistance co oznacza że, jako pierwsza pojawia się na miejscu zdarzenia a co za tym idzie oferuje szybki kontakt z ubezpieczycielem. Ubezpieczyciel pokrywa koszt ewentualnych napraw. Swoje usługi pomocy drogowej zapewniamy na terenie Bochni i Brzeska także na znacznym odcinku autostrady A4. Pomoc drogowa jest naszą domeną posiadamy lawety zdolne holować niemal każdy, samochód.

http://www.lawetabochnia.pl/ - 28 Sie 2016

Laweta Łódź****

Usługi pomocy drogowej mają to do siebie, że mogą być potrzebne o każdej porze. Nasza firma wie o tym, pracujemy 24h/dobę nawet w niedziele! Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Gwarantujemy fachową pomoc, profesjonalne zaplecze techniczne i szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Niewątpliwie interesuje Cię flota, którą posiadamy. Jeżeli mamy rację to możesz sprawdzić jak się prezentuje odwiedzając naszą stronę internetową. Znajdziesz na niej również lokalizację naszej firmy, nie każdy musi znać miasto.

http://lawetalodz24.pl/ - 8 Cze 2016

Lubelski katalog motoryzacyjny****

Auto - internetowy katalog branżowy ułatwiający poruszanie się w świecie motoryzacji na terenie Lublina. Wszystko o lubelskich dealerach samochodów, serwisach, komisach samochodowych, autokredytach.

http://www.auto.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

Markab-Komunikacja. Zgierz****

Witryna Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego: komunikacja miejska, przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne, okręgowa stacja kontroli pojazdów, pomoc drogowa, radio taxi, ośrodek szkolenia kierowców.

http://www.markab.pl/ - 30 Gru 2005

Mechsa-Trans - mechanika pojazdowa, pomoc drogowa, holowanie****

Firma oferująca profesjonalną pomoc drogową w Świecku, Słubicach i okolicy, w tym usługi lawetą oraz holowanie samochodów.

http://www.hol24.eu/ - 28 Kwi 2017

Poa-Bojan****

POA-BOJAN z pasją podchodzi do swojej pracy. Dobry kontakt z ludźmi, pełna dyspozycyjność, kreatywne podejście do problemu, znajdując najszybsze i najlepsze rozwiązanie. Pomoc drogowa oferowana jest na terenie Łodzi oraz w okolicach, szczególnie na trasie autostrad A1 oraz A2. Osoby znajdujące się w potrzebie, natychmiast mogą dzwonić po pomoc drogową. Pracownicy w zależności od potrzeby dysponują holownikami lub lawetami, tym samym gwarantując transport zepsutego bądź uszkodzonego auta. Firma oprócz profesjonalnego sprzętu, dysponuje także warsztatem samochodowym i możliwością skorzystania z usług wulkanizacji.

http://pomocdrogowa.i-lodz.pl/ - 28 Gru 2015

Polmozbyt Lublin****

Serwis lublińskiego oddziału Polmozbytu. Na stronach znajduje się opis działalności firmy oraz oferty. Polmozbyt prowadzi sprzedaż samochodów nowych marki daewoo, honda i iveco. Ponadto posiada własny serwis oraz świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej.

http://www.polmozbyt.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

Pomoc drogowa Białystok****

Moja firma wykonuje zlecenia na rynku w branży od kilku lat. Specjalizuję się realizowaniem profesjonalnych usług z dziedziny całodobowej pomocy drogowej, holowania i transportu samochodów na obszarze całej Polski i Europy. Realizuję usługi głównie w pięknym mieście jakim jest Białystok, ponieważ to tam znajduje się siedziba mojej firmy. Mam do dyspozycji najnowocześniejszy sprzęt. Moja firma daje możliwość transportu dwóch-trzech pojazdów jednocześnie. U mnie wszelkie usługi wykonywane są specjalistycznie, szybko i uczciwie. Oferuję też bardzo rozsądne ceny. W przypadku wszelkich wątpliwości należy kontaktować się ze mną, dzwoniąc pod numer telefonu: 604 359 907.

http://www.pomocdrogowa.bialystok.pl/ - 5 Lut 2013