KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (67)

Holowanie aut - Hol-Graf****

Przedsiębiorstwo Hol-Graf świadczy usługi z zakresu pomocy drogowej. Oferuje autoholowanie 24h z użyciem lawety. Działa na terenie Warszawy (Bemowo, Wola, Ochota).

http://www.holgraf.eu/ - 14 Lip 2017

Holowanie-Rental.pl****

Firma Holowanie Rental znajduje się w Łodzi. Tam oferuje szereg wyspecjalizowanych usług z zakresu branży motoryzacyjnej. Oferuje klientom holowanie, z wykorzystaniem przystosowanych pojazdów, a także autonaprawę i usługi blacharsko-lakiernicze, z wykorzystaniem odpowiednich urządzeń i narzędzi oraz przede wszystkim kompetencji i doświadczenia pracowników. Firma zapewnia w razie potrzeby samochody zastępcze.

http://www.holowanie-rental.pl/ - 28 Maj 2014

Holujemy24.com****

W naszej ofercie znajdą Państwo holowanie aut osobowych i dostawczych na terenie całej Polski i Unii Europejskiej. W razie potrzeby możemy także dowieźć paliwo. W ofercie także transport motocykli i quadów, wynajem aut zastępczych i pilotażowych. Auto pomoc drogowa dla każdego. Pracujemy przez cały rok, jesteśmy dyspozycyjni, rzeczowi i tani. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam świadczyć wysoki poziom usług.

http://www.holujemy24.com/ - 23 Sie 2016

Http://sosauto24.pl****

Dzięki serwisowi sosauto24.pl kierowcy podróżujący po całej Polsce mogą liczyć na profesjonalną pomoc w razie wypadku, kolizji, awarii lub innego zdarzenia drogowego. W ustaleniu miejsca zdarzenia może pomóc specjalna aplikacja mobilna dostępna na stronie. Duża sieć firm oferujących pomoc drogową, profesjonalny sprzęt oraz ponad 10 lat doświadczenia, to największe atuty gwarantujące wysoką jakość świadczonych usług.

http://sosauto24.pl/ - 6 Maj 2014

I.M. Patecki - dealer samochodów KIA****

Witryna dealera samochodów Kia w Krakowie. Poza sprzedażą samochodów tej marki ma w swojej ofercie usługi blacharskie, lakiernicze i mechaniczne. Strona zawiera wiele zdjęć oraz dane techniczne i cennik oferowanych samochodów.

http://www.patecki.com.pl/ - 7 Wrz 2001

Jan Góra - serwis samochodowy****

Firma prowadzi serwis samochodowy, zaopatrzony w sprzęt naprawczy dobrej jakości przystosowany do kompleksowych napraw. Doświadczony personel dokonuje napraw w ramach świadczenia usług również jako pomoc drogowa. Napraw samochodów osobowych dokonujemy w naszym zakładzie mechanicznym, mieszczącym się w Bochni. Oferujemy naprawę samochodów powypadkowych, po kolizyjnych oraz drobnych napraw które, zdarzają się w trasie. Firma wchodzi w skład grupy assistance co oznacza że, jako pierwsza pojawia się na miejscu zdarzenia a co za tym idzie oferuje szybki kontakt z ubezpieczycielem. Ubezpieczyciel pokrywa koszt ewentualnych napraw. Swoje usługi pomocy drogowej zapewniamy na terenie Bochni i Brzeska także na znacznym odcinku autostrady A4. Pomoc drogowa jest naszą domeną posiadamy lawety zdolne holować niemal każdy, samochód.

http://www.lawetabochnia.pl/ - 28 Sie 2016

JGmoto - kasacja oraz skup pojazdów w Szczecinie i okolicach****

Zajmujemy się skupem oraz kasacją pojazdów w Szczecinie i okolicach. Świadczymy ponadto usługi pomocy drogowej i prowadzimy sprzedaż części samochodowych.

http://kasacja-aut.pl/ - 1 Mar 2019

Laweta Łódź****

Usługi pomocy drogowej mają to do siebie, że mogą być potrzebne o każdej porze. Nasza firma wie o tym, pracujemy 24h/dobę nawet w niedziele! Nigdy nie wiadomo co się wydarzy. Gwarantujemy fachową pomoc, profesjonalne zaplecze techniczne i szybki dojazd na miejsce zdarzenia. Niewątpliwie interesuje Cię flota, którą posiadamy. Jeżeli mamy rację to możesz sprawdzić jak się prezentuje odwiedzając naszą stronę internetową. Znajdziesz na niej również lokalizację naszej firmy, nie każdy musi znać miasto.

http://lawetalodz24.pl/ - 8 Cze 2016

Lubelski katalog motoryzacyjny****

Auto - internetowy katalog branżowy ułatwiający poruszanie się w świecie motoryzacji na terenie Lublina. Wszystko o lubelskich dealerach samochodów, serwisach, komisach samochodowych, autokredytach.

http://www.auto.lublin.pl/ - 14 Lut 2000

Markab-Komunikacja. Zgierz****

Witryna Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego: komunikacja miejska, przewozy autokarowe krajowe i zagraniczne, okręgowa stacja kontroli pojazdów, pomoc drogowa, radio taxi, ośrodek szkolenia kierowców.

http://www.markab.pl/ - 30 Gru 2005

Informacje dodatkowe