KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (60)

POMOC DROGOWA Malbork 24h****

Assistance Malbork » pomoc drogowa wyciąganie z rowów transport z wypadków i awarii lawety 24h holowanie TIR auto pomoc ratownictwo drogowe.

http://www.pomocdrogowa.malbork24h.pl/ - 22 Mar 2016

Pomoc Drogowa SOS****

Każdemu z nas podczas podróży samochodem może przydarzyć się jakaś nieprzyjemna sytuacja nasz pojazd będzie potrzebował zmiany koła, wyciągnięcia go z rowu bądź uruchomienia przy słabym akumulatorze. Jeżeli będziemy się wówczas znajdować na terenie centralnej polski lub województwa łódzkiego, to warto, byśmy skorzystali z oferty firmy Pomoc Drogowa 24h. Jest to firma, która przez całą dobę odbiera zgłoszenia klientów i stara się na bieżąco, jak najszybciej, docierać do nich na drodze.

http://pomocdrogowa-autoserwis.pl/ - 8 Sty 2016

Pomoc drogowa Warszawa****

Nasza firma działa od dwutysięcznego drugiego roku i oferuje dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową i holowanie samochodów na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w granicach Warszawy oraz w położonych nieopodal miejscowościach. Posiadamy profesjonalny warsztat oraz zespół wyedukowanych specjalistów, każdy jest wyszkolony w danej dziedzinie na przykład: elektryk-diagnosta, lakiernik, mechanik, blacharz. Prowadzimy współpracę z godnym zaufania warsztatem naprawczym oraz posiadamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę związaną z naprawą i holowaniem pojazdu. Oferujemy ogromnie konkurencyjne ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.

http://pomoc-drogowa.warszawa.pl/ - 6 Lis 2012

Pomoc Drogowa Wrocław****

Oferujemy profesjonalną, całodobową pomoc drogową na terenie miasta Wrocław i Unii Europejskiej. Prócz szeroko pojętej pomocy drogowej, obejmującej holowanie i transport pojazdów w kraju i Europie oferujemy wulkanizacje i drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Nasza praca jest również naszą pasją, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Dbamy o powierzone nam auto jak o swoje własne.

http://www.hol-wroc.pl/ - 6 Mar 2009

Pomoc Drogowa Zabrze, Laweta 24****

Pomoc Drogowa Zabrze świadczy usługi holowania na terenie całego miasta. W swojej flocie posiada pojazdy gotowe sprostać każdemu wyzwaniu, od usterek po kolizje.

http://ratujemynadrogach.pl/ - 21 Kwi 2015

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol-Car Poznań****

Fiat, lancia i alfa romeo to marki w sprzedaży i obsłudze których specjalizuje się ten poznański dealer. Serwis www oferuje przegląd modeli tych marek z uwzględnieniem wyposażenia, danych technicznych i innych opcji. Strony zawierają także ofertę sprzedaży komisowej.

http://www.pol-car.com.pl/ - 14 Lut 2000

Serwis samochodowy AUTOSERWIS s.c - Nowy Targ, Zakopane****

Serwis samochodowy, pomoc drogowa, wynajem samochodów w Białce Tatrzańskiej, Nowym Targu, Zakopanem. Wykwalifikowany mechanik samochodowy, naprawy blacharsko-lakiernicze, naprawa klimatyzacji.

http://www.pomocnadrodze.com.pl/ - 22 Cze 2017

Usługi holownicze i wulkanizacyjne - Admar24****

Zajmujemy się całodobową pomocą drogową na odcinku a1/a2 w województwie łódzkim - dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz doświadczoną kadrą. Admar24 świadczy usługi holowania, jak i wulkanizacyjne, posiadając również własną autolawetę, mechanika samochodowego oraz parking.

http://admar24h.pl/ - 1 Mar 2018

Używane z gwarancją - gethelp.pl****

Jeżeli potrzebujemy na stałe samochodu a nie stać nas na nowy, bardzo często kończy się to zakupem używanego auta. W GetHelp wiemy, że nie istnieje możliwość zabezpieczenia się przed awarią używanego samochodu. To, że nie można się przed nią zabezpieczyć nie oznacza, że nie można się na nią przygotować! Kup samochód z gwarancją GetHelp a w razie awarii pomożemy Ci! Nasz adres: ul. Przybyszewskiego 99, 93-126 Łódź.

http://gethelp.pl/ - 27 Lip 2016

Www.nomar-serwis.pl****

Rzetelne lakiernictwo samochodowe, to oferta serwisu Domar, gdzie drobne naprawy wykonywane są w ciągu zaledwie 24/48 godzin. Jeśli Twoje auto wymaga większej renowacji, to możesz mieć pewność, że usługa zostanie wykonana w sposób w pełni profesjonalny. Przede wszystkim lakiernictwo samochodowe jest całym procesem, dzięki któremu efekt końcowy jest jak najbardziej zadowalający. Najważniejsze jest odpowiednie przygotowanie karoserii, a dopiero później wybranie koloru, według wzornika. Zachowanie takiej kolejności sprawia, że karoseria wygląda jak nowa.

http://www.nomar-serwis.pl/ - 27 Mar 2014