KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pomoc drogowa (62)

Pomoc drogowa Bielsko Biała****

Zajmujemy się holowaniem pojazdów i pomocą drogową na terenie całego Śląska. Usługę kierujemy w stronę samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych o dużym tonażu. Firma Auto Jet prowadzi także autoserwis zajmujący się mechaniką i elektromechaniką pojazdową, powypadkowymi naprawami bezgotówkowymi, blacharstwem oraz lakiernictwem. Świadczymy usługę transportu niskopodwoziowego na terenie UE oraz transportu maszyn.

http://www.auto-jet.ig.pl/ - 19 Gru 2014

POMOC DROGOWA Malbork 24h****

Assistance Malbork » pomoc drogowa wyciąganie z rowów transport z wypadków i awarii lawety 24h holowanie TIR auto pomoc ratownictwo drogowe.

http://www.pomocdrogowa.malbork24h.pl/ - 22 Mar 2016

Pomoc Drogowa SOS****

Każdemu z nas podczas podróży samochodem może przydarzyć się jakaś nieprzyjemna sytuacja nasz pojazd będzie potrzebował zmiany koła, wyciągnięcia go z rowu bądź uruchomienia przy słabym akumulatorze. Jeżeli będziemy się wówczas znajdować na terenie centralnej polski lub województwa łódzkiego, to warto, byśmy skorzystali z oferty firmy Pomoc Drogowa 24h. Jest to firma, która przez całą dobę odbiera zgłoszenia klientów i stara się na bieżąco, jak najszybciej, docierać do nich na drodze.

http://pomocdrogowa-autoserwis.pl/ - 8 Sty 2016

Pomoc drogowa Warszawa****

Nasza firma działa od dwutysięcznego drugiego roku i oferuje dwudziestoczterogodzinną pomoc drogową i holowanie samochodów na terenie Polski i całej Unii Europejskiej. Działamy przede wszystkim w granicach Warszawy oraz w położonych nieopodal miejscowościach. Posiadamy profesjonalny warsztat oraz zespół wyedukowanych specjalistów, każdy jest wyszkolony w danej dziedzinie na przykład: elektryk-diagnosta, lakiernik, mechanik, blacharz. Prowadzimy współpracę z godnym zaufania warsztatem naprawczym oraz posiadamy auta zastępcze, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na kompleksową obsługę związaną z naprawą i holowaniem pojazdu. Oferujemy ogromnie konkurencyjne ceny i samochód zastępczy na czas naprawy.

http://pomoc-drogowa.warszawa.pl/ - 6 Lis 2012

Pomoc Drogowa Wrocław****

Oferujemy profesjonalną, całodobową pomoc drogową na terenie miasta Wrocław i Unii Europejskiej. Prócz szeroko pojętej pomocy drogowej, obejmującej holowanie i transport pojazdów w kraju i Europie oferujemy wulkanizacje i drobne naprawy na miejscu zdarzenia. Nasza praca jest również naszą pasją, dlatego każde zlecenie traktujemy z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością. Dbamy o powierzone nam auto jak o swoje własne.

http://www.hol-wroc.pl/ - 6 Mar 2009

Pomoc Drogowa Zabrze, Laweta 24****

Pomoc Drogowa Zabrze świadczy usługi holowania na terenie całego miasta. W swojej flocie posiada pojazdy gotowe sprostać każdemu wyzwaniu, od usterek po kolizje.

http://ratujemynadrogach.pl/ - 21 Kwi 2015

Przedsiębiorstwo Motoryzacyjne Pol-Car Poznań****

Fiat, lancia i alfa romeo to marki w sprzedaży i obsłudze których specjalizuje się ten poznański dealer. Serwis www oferuje przegląd modeli tych marek z uwzględnieniem wyposażenia, danych technicznych i innych opcji. Strony zawierają także ofertę sprzedaży komisowej.

http://www.pol-car.com.pl/ - 14 Lut 2000

Serwis samochodowy AUTOSERWIS s.c - Nowy Targ, Zakopane****

Serwis samochodowy, pomoc drogowa, wynajem samochodów w Białce Tatrzańskiej, Nowym Targu, Zakopanem. Wykwalifikowany mechanik samochodowy, naprawy blacharsko-lakiernicze, naprawa klimatyzacji.

http://www.pomocnadrodze.com.pl/ - 22 Cze 2017

Truck Service 24 - warsztat samochodów ciężarowych, dostawczych i autobusów****

Oferujemy serwis oraz naprawę zarówno samochodów ciężarowych, dostawczych, jak i autobusów. Warsztat Truck Service 24 świadczy też usługi pomocy drogowej.

http://www.truckservice24.eu/ - 24 Sie 2018

Usługi holownicze i wulkanizacyjne - Admar24****

Zajmujemy się całodobową pomocą drogową na odcinku a1/a2 w województwie łódzkim - dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym oraz doświadczoną kadrą. Admar24 świadczy usługi holowania, jak i wulkanizacyjne, posiadając również własną autolawetę, mechanika samochodowego oraz parking.

http://admar24h.pl/ - 1 Mar 2018