KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (137)

Prace alpinistyczne na wysokościach*****

Mamy wielką przyjemność zaprezentować i polecić Państwu nasze usługi alpinistyczne, które wykonujemy już od lat. Żadne prace wysokościowe nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Oferujemy Państwu naprawdę rozmaite usługi alpinistyczne, takie jak remonty kominów, ale nie tylko. Nasze prace na wysokościach rekomendowane są przez wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy!

http://www.tatra1.com/ - 5 Paź 2010

Prace na wysokościach*****

Oferujemy montaż reklam na terenie całej Polski, prace na wysokościach oraz obsługę techniczną kampanii reklamowych na terenie całego kraju.

http://www.montazreklam.waw.pl/ - 5 Lip 2010

Active Service - Sprzątanie biur, firm, magazynów Warszawa, prace alpinistyczne****

Active Service to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem biur, magazynów, czy całych firm na terenie Warszawy. W ramach oferty proponujemy również prace alpinistyczne, a także atrakcyjne warunki współpracy. Wszelkie zlecenia wykonywane są fachowo, rzetelnie i dokładnie. Sprzątanie biur w Warszawie, czy prace alpinistyczne to dla nas codzienność. Active Service zaprasza do współpracy.

http://www.active-service.pl/ - 31 Sie 2013

Alpin-Mar - prace wysokościowe - Warszawa****

Alpin-Mar oferuje różnorodne usługi alpinistyczne: czyszczenie rynien, odśnieżanie i malowanie dachów, a także pielęgnacja zieleni i wycinka drzew. Firma wykonuje prace na wysokościach na terenie Warszawy.

http://www.pracenawysokosci.waw.pl/ - 4 Wrz 2014

Alpintech - Centrum Usług Specjalistycznych****

Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe na wysokich i trudno dostępnych obiektach.

http://www.alpintech.prv.pl/ - 1 Lut 2005

Alpiwork****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Alpiwork, która zajmuje się różnego rodzaju pracami na wysokościach z użyciem technik alpinistycznych. Wśród wykonywanych usług znajduje się m.in. czyszczenie ciśnieniowe, pielęgnacja drzew i odstraszanie ptaków.

http://www.alpiwork.pl/ - 17 Lis 2017

ATRAK s.c.****

Geologia, Geotechnika, Geofizyka, Hydrogeologia, Ochrona Środowiska, Magnetyzery. Prace z zakresu geotechniki, geofizyki, ochrony środowiska (m.in. monitoring wysypisk przemysłowych i komunalnych, ocena wpływu istniejących obiektów na środowisko).

http://atrak.pop.pl/ - 21 Sie 2001

Automatyczne odśnieżanie, odśnieżanie dachów, usuwanie śniegu z dachów****

Klimawent oferuje systemy automatycznego odśnieżania umożliwiające odśnieżanie dachów podczas opadów oraz po ich ustaniu. Usuwanie śniegu z dachów odbywa się przy użyciu pionierskiej metody, opartej na systemie urządzeń Snow Out.

http://www.snowout.pl/ - 5 Lut 2013

CARPATUS****

CARPATUS - Specjalistyczna Jednostka do Prac Wysokościowych. Na stronie: informacje o firmie, oferta, referencje, sporty ekstremalne,

http://www.carpatus.pl/ - 5 Lip 2002

Climbex: mycie wysokociśnieniowe, czyszczenie zbiorników, silosów ****

Firma posiada agregaty ssące i ładowarki próżniowe. W ofercie przygotowanie do remontów, mycie wysokociśnieniowe, odkurzanie obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i kotłowni. Czyszczenie zbiorników i czyszczenie silosów, prace na wysokości i usługi alpinistyczne.

http://www.climbex.opole.pl/ - 20 Sty 2009