KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

Prace alpinistyczne na wysokościach*****

Mamy wielką przyjemność zaprezentować i polecić Państwu nasze usługi alpinistyczne, które wykonujemy już od lat. Żadne prace wysokościowe nie stanowią dla nas najmniejszego problemu. Oferujemy Państwu naprawdę rozmaite usługi alpinistyczne, takie jak remonty kominów, ale nie tylko. Nasze prace na wysokościach rekomendowane są przez wielu zadowolonych klientów. Zapraszamy!

http://www.tatra1.com/ - 5 Paź 2010

Prace na wysokościach*****

Oferujemy montaż reklam na terenie całej Polski, prace na wysokościach oraz obsługę techniczną kampanii reklamowych na terenie całego kraju.

http://www.montazreklam.waw.pl/ - 5 Lip 2010

Active Service - Sprzątanie biur, firm, magazynów Warszawa, prace alpinistyczne****

Active Service to zespół specjalistów zajmujących się profesjonalnym sprzątaniem biur, magazynów, czy całych firm na terenie Warszawy. W ramach oferty proponujemy również prace alpinistyczne, a także atrakcyjne warunki współpracy. Wszelkie zlecenia wykonywane są fachowo, rzetelnie i dokładnie. Sprzątanie biur w Warszawie, czy prace alpinistyczne to dla nas codzienność. Active Service zaprasza do współpracy.

http://www.active-service.pl/ - 31 Sie 2013

Alpinisci.slask.pl****

Szukasz specjalistów od dostępu linowego, którzy działają szybko, sprawnie i w 100% profesjonalnie w pracach wykonywanych na potrzeby przemysłu? Sprawdź ofertę Camaro grupy świadczącej usługi alpinistyczne na najwyższym poziomie, której zlecisz: prace antykorozyjne, przeglądy techniczne, montaż, demontaż, modernizację konstrukcji stalowych wież GSM, masztów, oświetlenia przeszkodowego i wiele więcej.

http://www.alpinisci.slask.pl/ - 15 Mar 2018

Alpin-Mar - prace wysokościowe - Warszawa****

Alpin-Mar oferuje różnorodne usługi alpinistyczne: czyszczenie rynien, odśnieżanie i malowanie dachów, a także pielęgnacja zieleni i wycinka drzew. Firma wykonuje prace na wysokościach na terenie Warszawy.

http://www.pracenawysokosci.waw.pl/ - 4 Wrz 2014

Alpintech - Centrum Usług Specjalistycznych****

Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe na wysokich i trudno dostępnych obiektach.

http://www.alpintech.prv.pl/ - 1 Lut 2005

Alpiwork****

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Alpiwork, która zajmuje się różnego rodzaju pracami na wysokościach z użyciem technik alpinistycznych. Wśród wykonywanych usług znajduje się m.in. czyszczenie ciśnieniowe, pielęgnacja drzew i odstraszanie ptaków.

http://www.alpiwork.pl/ - 17 Lis 2017

ATRAK s.c.****

Geologia, Geotechnika, Geofizyka, Hydrogeologia, Ochrona Środowiska, Magnetyzery. Prace z zakresu geotechniki, geofizyki, ochrony środowiska (m.in. monitoring wysypisk przemysłowych i komunalnych, ocena wpływu istniejących obiektów na środowisko).

http://atrak.pop.pl/ - 21 Sie 2001

Automatyczne odśnieżanie, odśnieżanie dachów, usuwanie śniegu z dachów****

Klimawent oferuje systemy automatycznego odśnieżania umożliwiające odśnieżanie dachów podczas opadów oraz po ich ustaniu. Usuwanie śniegu z dachów odbywa się przy użyciu pionierskiej metody, opartej na systemie urządzeń Snow Out.

http://www.snowout.pl/ - 5 Lut 2013

Budgem Sp.J. - Czyszczenie hal produkcyjnych i silosów****

Firma Budgem Sp.J. z siedzibą w Rzeszowie zajmuje się wykonywaniem remontów na wysokościach oraz wszelkimi pracami alpinistycznymi. Zatrudnieni są tutaj doświadczeni pracownicy posiadający niezbędne szkolenia i kwalifikacje do pracy na wysokości. Zlecenia realizowane przez firmę to m.in. czyszczenie elewacji budynków, malowanie konstrukcji przemysłowych czy też montaż instalacji odgromowej, a nawet przebudowa komina. Oferta usług jest naprawdę szeroka, dlatego zapraszamy do odwiedzenia firmowej strony internetowej. Znajdą tam Państwo cały zakres usług dla zakładów przemysłowych i spółdzielni mieszkaniowych.

http://www.budgem.pl/ - 13 Lut 2018