KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

EdRock - prace wysokościowe, odśnieżanie dachów, mycie elewacji, mycie okien na wysokości...***

Prace na wysokości, mycie elewacji, malowanie elewacji, montaże reklam, wysokościowe, montaże rynien, wycinka drzew, odśnieżanie dachów, kominy, maszty, irata, alpinizm przemysłowy. Uniwersalność naszych metod pozwala na działalność w trudno dostępnych miejscach.

http://www.roboty-wysokosciowe.pl/ - 10 Paź 2011

Firma Alpex-Remonty***

Firma specjalizująca się w usługach remontowo budowlanych oraz pracach wysokościowych. Prezentacja firmy i jej dotychczasowych dokonań.

http://www.alpexsa.com.pl/ - 22 Sty 2002

Firma RENOMA Stanisław Zych - prace wysokościowe, piaskowanie konstrukcji***

Firma RENOMA Stanisław Zych - Roboty wysokościowe, piaskowanie konstrukcji i wszelkie usługi remontowe.

http://www.renoma.rzeszow.pl/ - 28 Wrz 2005

GNIAZDO - prace wysokościowe***

Na stronie znajdują się informacje o firmie oraz jej ofercie.

http://www.gniazdo24h.pl/ - 10 Lut 2005

Kama Sp. z o.o.***

Specjalizujemy się w pracach antykorozyjnych, wysokościowych. Wykonujemy prace remontowo-budowlane, rozbiórkowe, wyburzeniowe i kamieniarskie. Zapewniamy też kompleksową obsługę w dziedzinie reklamy. Dysponujemy wieloletnim doświadczeniem zdobytym na rynkach Polski i Niemiec.

http://www.kama-poland.com/ - 4 Lis 2003

Koba - usługi wysokościowe - Dariusz Kociemba***

Specjalistyczne prace alpinistyczne i wysokościowe: kominy przemysłowe, wieże, maszty, demontaż-montaż, antykorozja stali i betonu. Pracujemy na wysokich poziomach.

http://koba.alpha.pl/ - 24 Lut 2005

Kondor - prace wysokościowe***

Na stronie znajduje się oferta firmy wykonującej wszelkie prace na obiektach wysokich i trudnodostępnych przy użyciu technik alpinistycznych.

http://www.zuwkondor.alpha.pl/ - 17 Wrz 2001

Lifters - wynajem i serwis podnośników nożycowych i koszowych***

Rozpoczęliśmy działalność w 2008r. i od tego czasu funkcjonujemy z sukcesami na rynku budowlanym. Specjalizujemy się w wynajmie oraz serwisie podnośników nożycowych i koszowych. Gwarantujemy wysoki standard usług, przy zachowaniu konkurencyjnej ceny.

http://www.lifters.pl/ - 29 Gru 2009

MIBOR prace wysokościowe, alpinistyczne***

Firma świadczy usługi za pomocą technik alpinistycznych: wycinanie drzew, montaż reklam, banerów, mycie okien. zapewniamy szybkie terminy realizacji zleceń oraz niskie ceny.

http://mibor.lua.pl/ - 29 Cze 2009

Nowa jakość mycia okien i elewacji.***

Nasza firma to oficjalny przedstawiciel BRODEX UK w Polsce. Zajmujemy się dystrybucją systemów Water Fed Pole - nowoczesnej technologii mycia okien, fasad i elewacji o gładkiej strukturze. Świadczymy także profesjonalne usługi mycia gładkich powierzchni za pomocą szczotek teleskopowych przy użyciu wody osmotycznej. Naszą zalety to: doskonała jakość, szybkość oraz niska cena!!!

http://www.brodexpolska.pl/ - 19 Kwi 2010