KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (146)

Prace wysokościowe***

Jesteśmy firmą zajmującą się pracą na wysokości przy zastosowaniu technik alpinistycznych. Wykonujemy prace na terenie całej Polski. Na stronie: zdjęcia, referencje, dane kontaktowe.

http://www.wysoko.com.pl/ - 31 Mar 2004

Prace wysokościowe - Adam Kazimirski***

Wykonywanie prac remontowo-konserwacyjnych z zastosowaniem technik alpinistycznych.

http://www.kazimirski.waw.pl/ - 11 Paź 2005

Prace wysokościowe - Alp Serwis***

Firma Alp Serwis świadczy usługi wysokościowe z zastosowaniem technik alpinistycznych. Na stronie: pełna oferta oraz dane kontaktowe.

http://republika.pl/alpserwis/ - 16 Kwi 2004

Prace wysokościowe Extreme Work***

Firma usługowa Extreme Work. Specjalizujemy się w pracach wysokościowych: w myciu elewacji zewnętrznych i okien, malowaniu trudno dostępnych elementów, prostych pracach budowlanych, odśnieżaniu powierzchni dachowych, usuwaniu sopli, przycinką drzew oraz sprzątaniu. Oferujemy pakiety usług. Serdecznie zapraszamy do współpracy!

http://www.praceekstremalne.pl/ - 8 Sty 2007

PRACE WYSOKOŚCIOWE, usługi alpinistyczne, montaż reklam i banerów***

Firma k2extreme istnieje na rynku usług od roku 2009. Siedziba firmy mieści się w Świętochłowicach. Swoim klientom oferujemy szeroki wachlarz usług w zakresie prac wysokościowych z zastosowaniem sprzętu i technik alpinistycznych. Szeroka gama oferowanych usług sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się niemal każdego zlecenia w obrębie prac na wysokości, jesteśmy otwarci na propozycje i współpracę.

http://www.k2extreme.pl/ - 4 Maj 2011

Prace wysokościowe z użyciem sprzętu alpinistycznego.***

Strona firmy zajmującej się pracami wysokościowymi z użyciem sprzętu alpinistycznego. Znajdziesz tu prezentację firmy i świadczonych przez nią usług. Ponadto galeria i referencje firmy.

http://www.laskar.pl/ - 4 Gru 2002

Pracownia Psychologii Pracy, badania kierowców, operatorów sprzętu i innych.***

Zajmujemy się badaniami kierowców, operatorów sprzętu, wózków widłowych. Wykonujemy badania dla ubiegających się ponownie o zatrzymane prawa jazdy oraz inne badania zawodowe. Do prowadzonych badań jesteśmy uprawnieni przez Wojewodę.

http://www.psychologiapracy.pl/ - 7 Gru 2004

Roboty wysokościowe, Szkolenia, Szkółka narciarska – Atek – Rzeszów***

Nasza firma specjalizuję sie w pracach wysokościowych z wykorzystaniem technik alpinistycznych, wspinaczkowych oraz podnośników koszowych. Wykonujemy prace na wysokości w miejscach trudno dostępnych gdzie zawodzą klasyczne techniki i możliwa jest tylko technika wysokościowa. Posiadamy wszystkie wymagane uprawnienia do wykonywania pracy wysokościowych.

http://www.roboty-wysokosciowe.com.pl/ - 12 Sty 2012

Rubo-Rek***

Rubo-Rek - Rusztowania ramowe klinowe, osprzęt do wszystkich rodzajów rusztowań, montaż i demontaż, wynajem. Estrady, konstrukcje reklamowe, hale namiotowe. Na stronie znaleźć można ofertę, informacje o firmie, realizacje, publikacje.

http://www.rusztowania.biz.pl/ - 22 Paź 2002

Rusztowania***

Firma Polsprzęt oferuje najwyższej jakości tylko i wyłącznie oryginalne rusztowania po najniższych cenach. Największy dostawca rusztowań i szalunków na Śląsku. W swojej ofercie posiadamy również wypożyczalnie sprzętu budowlanego, w której można znaleźć takie maszyny jak: Młotowiertarki, Młoty, Zagęszczarki, Stopy, Agregaty etc.

http://www.polsprzet.pl/ - 10 Lip 2012