KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

CARPATUS****

CARPATUS - Specjalistyczna Jednostka do Prac Wysokościowych. Na stronie: informacje o firmie, oferta, referencje, sporty ekstremalne,

http://www.carpatus.pl/ - 5 Lip 2002

Climbex: mycie wysokociśnieniowe, czyszczenie zbiorników, silosów ****

Firma posiada agregaty ssące i ładowarki próżniowe. W ofercie przygotowanie do remontów, mycie wysokociśnieniowe, odkurzanie obiektów przemysłowych, hal produkcyjnych i kotłowni. Czyszczenie zbiorników i czyszczenie silosów, prace na wysokości i usługi alpinistyczne.

http://www.climbex.opole.pl/ - 20 Sty 2009

Climbing Service - prace wysokościowe, montaż reklam we Wrocławiu****

Przedstawiamy działalność firmy Climbing Service Marcin Lis z Wrocławia. Oferujemy usługi wysokościowe, takie jak montaż reklam wielkoformatowych i innych konstrukcji, prace alpinistyczne, malowanie, mycie elewacji i inne. Kontakt dostępny na naszej stronie.

http://www.pracewysokosciowewroclaw.pl/ - 13 Wrz 2016

Coel - wynajem podnośnika koszowego****

Oferta firmy Coel wynajmującej podnośnik koszowy o wysokości roboczej do 20 m. oraz świadczącej usługi podestem ruchomym (samochód wraz z operatorem).

http://www.podnosnik-coel.pl/ - 29 Wrz 2010

Danlift.pl - Wynajem podnośników****

Firma DANLIFT specjalizuje się w wynajmie podnośników koszowych i nożycowych wraz z operatorem sprzętu, a także podejmuje się licznych prac wysokościowych. Firma ta dysponuje nowoczesnym, bezpiecznym sprzętem najwyższej klasy i wykwalifikowanym zespołem pracowników, dzięki temu wykonane prace spełniają zawsze najwyższe standardy. Ponadto firma oferuje swoje usługi całodobowo, co jest dużym ułatwieniem dla klientów.

http://danlift.pl/ - 27 Wrz 2016

Dom Rolet Toruń - systemy osłonowe, prace wysokościowe, rolety, klimatyzacje, alpinizm****

Dom Rolet Toruń - systemy osłonowe, prace wysokościowe, rolety, klimatyzacje, alpinizm

http://www.domrolet.pl/ - 25 Sie 2006

Eurodźwig - usługi podnośnikiem koszowym****

Oferujemy dźwigi oraz podnośniki koszowe na wynajem. Świadczymy również różnego rodzaju usługi tymi maszynami - w tym profesjonalnie wykonujemy prace na wysokościach. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://dzwiganie.pl/ - 14 Gru 2017

Ewa-Lift - wynajem podnośników koszowych w Warszawie****

Ewa-Lift - Łomianki, Warszawa. W ofercie wynajem podnośników koszowych. Wysięgniki, podnośniki koszowe - firma świadczy usługi na terenie miasta Warszawa i w innych miastach na terenie woj. mazowieckiego. Zapraszamy - podnośnik koszowy w Warszawie.

http://www.ewa-lift.pl/ - 3 Paź 2008

Firma dekarska, dachy wynajem zwyżki, ROOF-BUD****

ROOF-BUD to prężnie rozwijająca się firma, która funkcjonuje na rynku od kwietnia 2010r. Działalność firmy obejmuje: prace dekarskie, obróbki blacharskie, prace na wysokości, wynajem podnośnika koszowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

http://roofbud.pl/ - 17 Mar 2014

Firma GLANS****

Firma zajmuje się sprzątaniem powierzchni biurowych, garaży, zaplecza. Ponadto konserwacja kamienia, marmurów, mycie elewacji okiennych na wysokości.

http://www.tylkoty.pl/ - 13 Sie 2001