KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (146)

Krezol****

Firma usługowa, specjalizująca się w sprzątaniu i utrzymywaniu czystości w obiektach biurowych, handlowych, bankach, hotelach, szpitalach, zakładach produkcyjnych, itp. Na stronie szczegóły dotyczące oferty.

http://www.krezol.pol.pl/ - 21 Gru 2001

MASTERS & SERVICE****

Witryna firmy świadczącej usługi wysokościowe, porządkowe i reklamowe. Na stronach znajdują się informacje o firmie oraz oferowanych usługach.

http://www.masters-service.com.pl/ - 11 Kwi 2000

Media Mobile****

Specjalizujemy się we wszelkiego rodzaju pracach wysokościowych. Media Mobile oferuje wynajem podnośnika koszowego, podestów ruchomych czy też zwyżek. Ofertę kierujemy do klientów z Gliwic, Katowic, Zabrza i nie tylko.

http://www.mediamobile.net.pl/ - 24 Paź 2018

Mount Jump - usługi alpinistyczne oferowane przez firmę ze Słupska****

Przedsiębiorstwo Mount Jump oferuje usługi alpinistyczne. Wykonujemy prace wysokościowe - mycie elewacji, malowanie i renowację dachów. Siedziba firmy mieści się w Słupsku.

http://mountjump.pl/ - 20 Maj 2016

Mycie dachów Poznań - to tylko mała część z zakresu naszych usług.****

Jeśli chciałbyś, ażeby środowisko, w którym mieszkasz, stało się czyste, i estetyczne, połącz się z naszą firmą. Olanex, to firma idealna na Twoje potrzeby. W szerokim pakiecie wykonywanych przez nas usług na uwagę zasługuje mycie różnych powierzchni z wszelkiego brudu przy użyciu specjalistycznych sprzętów popularnych producentów. Wykonanie powierzonych nam zadań odbywa się przy wsparciu wdrożonych pracowników firmy, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie i odpowiednie uprawnienia do realizowania prac wysokościowych bez zastosowania rusztowań. Takie rozwiązania gwarantują duże ograniczenie czasu jak i cięcie wydatków.

http://olanex.pl/ - 8 Maj 2015

Mycie okien oraz prace alpinistyczne i usługi wysokościowe - Atlas Warszawa****

Oferta firmy Atlas obejmuje profesjonalne prace wysokościowe oraz usługi alpinistyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy wykonujemy prace alpinistyczne sprawnie i szybko. Oferowane usługi to m.in. mycie okien oraz elewacji jak również montaż reklam czy też odśnieżanie i usuwanie sopli z dachów. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Atlas - prace wysokościowe.

http://www.pracealpinistyczne.com.pl/ - 19 Lut 2013

Na wysokości zadania. Ekspertyzy oraz remonty, modernizacje i budowa obiektów wysokościowych****

Diagnozowanie ocena stanu technicznego ekspertyzy obiektów wysokościowych Remonty modernizacja budowa obiektów wysokościowych.

http://www.alpinsystem.com/ - 17 Kwi 2007

Ochrona budyków i ich elewacji przed ptakami****

stopptak.com.pl - ochrona budynków i ich elewacji przed ptakami to specjalność firmy. Stosuje ona skuteczne kolce i siatki wysokiej jakości, dzięki którym problem zanieczyszczania elewacji budynków zostaje rozwiązany. Gołębie i inne brudzące ptaki przestają stanowić problem, a pasożyty, odchody i zanieczyszczenia to już historia.

http://www.stopptak.com.pl/ - 3 Paź 2003

Odśnieżanie dachów i parkingów Radom i okolice****

Przy odśnieżaniu gwarantujemy terminowość oraz pełną dyspozycyjność. To co nas wyróżnia spośród innych firm odśnieżających to przede wszystkim atrakcyjne ceny i wykwalifikowani pracownicy, którym można zaufać. W ofercie można znaleźć oprócz kompleksowego odśnieżania dróg, placów i parkingów wielkogabarytowych, także odśnieżanie prywatnych posesji. W szerokim wachlarzu usług można również znaleźć usuwanie i wywóz śniegu i lodu ze wskazanego przez klienta miejsca. Oferujemy również odśnieżanie dachów magazynów, szkół, przedszkoli, marketów, szpitali i innych miejsc użyteczności publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą.

http://snowstorm.pl/ - 4 Gru 2013

Odśnieżanie dachów, kursy, prace wysokościowe, siatki bezpieczeństwa****

Nasza firma specjalizuje się w pracach wysokościowych takich jak odśnieżanie dachów oraz montujemy instalacje przeciwoblodzeniowe, siatki bezpieczeństwa, zabezpieczenia przed upadkiem. Prowadzimy także kursy wysokościowe dla firm zewnętrznych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają międzynarodowe uprawnienia IRATA oraz zrzeszeni są w Organizacji Techników Dostępu Linowego. Gwarantuje to wysoką jakość naszych prac wysokościowych takich jak odśnieżanie dachów. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

http://www.accen.pl/ - 17 Sie 2011