KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

Mycie dachów Poznań - to tylko mała część z zakresu naszych usług.****

Jeśli chciałbyś, ażeby środowisko, w którym mieszkasz, stało się czyste, i estetyczne, połącz się z naszą firmą. Olanex, to firma idealna na Twoje potrzeby. W szerokim pakiecie wykonywanych przez nas usług na uwagę zasługuje mycie różnych powierzchni z wszelkiego brudu przy użyciu specjalistycznych sprzętów popularnych producentów. Wykonanie powierzonych nam zadań odbywa się przy wsparciu wdrożonych pracowników firmy, którzy mają kilkunastoletnie doświadczenie i odpowiednie uprawnienia do realizowania prac wysokościowych bez zastosowania rusztowań. Takie rozwiązania gwarantują duże ograniczenie czasu jak i cięcie wydatków.

http://olanex.pl/ - 8 Maj 2015

Mycie okien oraz prace alpinistyczne i usługi wysokościowe - Atlas Warszawa****

Oferta firmy Atlas obejmuje profesjonalne prace wysokościowe oraz usługi alpinistyczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wiedzy wykonujemy prace alpinistyczne sprawnie i szybko. Oferowane usługi to m.in. mycie okien oraz elewacji jak również montaż reklam czy też odśnieżanie i usuwanie sopli z dachów. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Atlas - prace wysokościowe.

http://www.pracealpinistyczne.com.pl/ - 19 Lut 2013

Na wysokości zadania. Ekspertyzy oraz remonty, modernizacje i budowa obiektów wysokościowych****

Diagnozowanie ocena stanu technicznego ekspertyzy obiektów wysokościowych Remonty modernizacja budowa obiektów wysokościowych.

http://www.alpinsystem.com/ - 17 Kwi 2007

Ochrona budyków i ich elewacji przed ptakami****

stopptak.com.pl - ochrona budynków i ich elewacji przed ptakami to specjalność firmy. Stosuje ona skuteczne kolce i siatki wysokiej jakości, dzięki którym problem zanieczyszczania elewacji budynków zostaje rozwiązany. Gołębie i inne brudzące ptaki przestają stanowić problem, a pasożyty, odchody i zanieczyszczenia to już historia.

http://www.stopptak.com.pl/ - 3 Paź 2003

Odśnieżanie dachów i parkingów Radom i okolice****

Przy odśnieżaniu gwarantujemy terminowość oraz pełną dyspozycyjność. To co nas wyróżnia spośród innych firm odśnieżających to przede wszystkim atrakcyjne ceny i wykwalifikowani pracownicy, którym można zaufać. W ofercie można znaleźć oprócz kompleksowego odśnieżania dróg, placów i parkingów wielkogabarytowych, także odśnieżanie prywatnych posesji. W szerokim wachlarzu usług można również znaleźć usuwanie i wywóz śniegu i lodu ze wskazanego przez klienta miejsca. Oferujemy również odśnieżanie dachów magazynów, szkół, przedszkoli, marketów, szpitali i innych miejsc użyteczności publicznej. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, gdzie można zapoznać się z pełną ofertą.

http://snowstorm.pl/ - 4 Gru 2013

Odśnieżanie dachów, kursy, prace wysokościowe, siatki bezpieczeństwa****

Nasza firma specjalizuje się w pracach wysokościowych takich jak odśnieżanie dachów oraz montujemy instalacje przeciwoblodzeniowe, siatki bezpieczeństwa, zabezpieczenia przed upadkiem. Prowadzimy także kursy wysokościowe dla firm zewnętrznych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają międzynarodowe uprawnienia IRATA oraz zrzeszeni są w Organizacji Techników Dostępu Linowego. Gwarantuje to wysoką jakość naszych prac wysokościowych takich jak odśnieżanie dachów. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

http://www.accen.pl/ - 17 Sie 2011

Odśnieżanie dachów Radom****

Oferujemy usługi dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw na obszarze Radomia i okolic. Gwarantujemy szybkie i efektywne odśnieżanie z racji zgranej, zdyscyplinowanej i dyspozycyjnej grupie pracowników. Pracownicy, którzy realizują roboty na wysokościach posiadają praktykę i niezbędne upoważnienia. Do każdego zamówienia wysyłamy dobraną ilość pracowników i właściwy dla danych warunków akcesoria, aby roboty przeprowadzone były profesjonalnie, w krótkim okresie oraz z zachowaniem kompletnego bezpieczeństwa. Działamy zawsze z odpowiednią dokładnością i troską o odśnieżaną powierzchnię, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku pokrycia dachów.

http://odsniezanie-radom.pl/ - 7 Cze 2013

Podesty ruchome, platformy robocze - Reflex****

Jeżeli poszukują Państwo firmy oferującej najwyższej jakości podesty ruchome i platformy robocze, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Reflex. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych podestów i platform, co potwierdza wielu zadowolonych kontrahentów.

http://www.reflex-poznan.com.pl/ - 1 Paź 2012

Prace na wysokości Warszawa - pracawchmurach.pl****

Szukasz profesjonalnej firmy, która wykona pracę na wysokości? Świetnie! Uwielbiamy działania na wysokości i zajmujemy się nimi od 2008 roku. Nasz zespół to doświadczeni alpiniści przemysłowi, którzy prywatnie pasjonują się wspinaczką. Prace wykonujemy używając najlepszego, atestowanego sprzętu. Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej, udało nam się osiągnąć silną pozycję na rynku. HIGH LIFE to kompleksowy serwis alpinistyczny, wyróżniający się terminowością i znajomością najlepszych podwykonawców.

http://pracawchmurach.pl/ - 1 Gru 2016

Prace na wysokościach****

Prace wysokościowe Warszawa: mycie okien, czyszczenie elewacji, odśnieżanie dachów, montaże i demontaże, system anty ptak, usługi porządkowe i wszystkie inne prace na wysokości.

http://www.pracewysokosciowe.warszawa.pl/ - 24 Cze 2010