KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (148)

Odśnieżanie dachów, kursy, prace wysokościowe, siatki bezpieczeństwa****

Nasza firma specjalizuje się w pracach wysokościowych takich jak odśnieżanie dachów oraz montujemy instalacje przeciwoblodzeniowe, siatki bezpieczeństwa, zabezpieczenia przed upadkiem. Prowadzimy także kursy wysokościowe dla firm zewnętrznych. Wszyscy nasi pracownicy posiadają międzynarodowe uprawnienia IRATA oraz zrzeszeni są w Organizacji Techników Dostępu Linowego. Gwarantuje to wysoką jakość naszych prac wysokościowych takich jak odśnieżanie dachów. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.

http://www.accen.pl/ - 17 Sie 2011

Odśnieżanie dachów Radom****

Oferujemy usługi dla odbiorców indywidualnych i przedsiębiorstw na obszarze Radomia i okolic. Gwarantujemy szybkie i efektywne odśnieżanie z racji zgranej, zdyscyplinowanej i dyspozycyjnej grupie pracowników. Pracownicy, którzy realizują roboty na wysokościach posiadają praktykę i niezbędne upoważnienia. Do każdego zamówienia wysyłamy dobraną ilość pracowników i właściwy dla danych warunków akcesoria, aby roboty przeprowadzone były profesjonalnie, w krótkim okresie oraz z zachowaniem kompletnego bezpieczeństwa. Działamy zawsze z odpowiednią dokładnością i troską o odśnieżaną powierzchnię, co ma wyjątkowe znaczenie w przypadku pokrycia dachów.

http://odsniezanie-radom.pl/ - 7 Cze 2013

Podesty ruchome, platformy robocze - Reflex****

Jeżeli poszukują Państwo firmy oferującej najwyższej jakości podesty ruchome i platformy robocze, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Reflex. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych podestów i platform, co potwierdza wielu zadowolonych kontrahentów.

http://www.reflex-poznan.com.pl/ - 1 Paź 2012

Prace na wysokości Warszawa - pracawchmurach.pl****

Szukasz profesjonalnej firmy, która wykona pracę na wysokości? Świetnie! Uwielbiamy działania na wysokości i zajmujemy się nimi od 2008 roku. Nasz zespół to doświadczeni alpiniści przemysłowi, którzy prywatnie pasjonują się wspinaczką. Prace wykonujemy używając najlepszego, atestowanego sprzętu. Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej, udało nam się osiągnąć silną pozycję na rynku. HIGH LIFE to kompleksowy serwis alpinistyczny, wyróżniający się terminowością i znajomością najlepszych podwykonawców.

http://pracawchmurach.pl/ - 1 Gru 2016

Prace na wysokościach****

Prace wysokościowe Warszawa: mycie okien, czyszczenie elewacji, odśnieżanie dachów, montaże i demontaże, system anty ptak, usługi porządkowe i wszystkie inne prace na wysokości.

http://www.pracewysokosciowe.warszawa.pl/ - 24 Cze 2010

Prace wysokościowe Łódź****

Prace na wysokościach związane z montażem konstrukcji i reklam a także ścinką drzew. Wykwalifikowani fachowcy z uprawnieniami stawiający na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje i Klienta.

http://www.pracewysokosciowelodz.pl/ - 9 Sty 2013

Prace wysokościowe odśnieżanie dachów Łódź Warszawa****

Grupa Alpinistyczna Karmann wykonuje różne prace wysokościowe, na wysokościach w miastach: Łódź, Warszawa. Prace alpinistyczne, które wykonujemy to: mycie wysokościowe okien, odśnieżanie dachów, montaż banerów, malowanie, montaż konstrukcji, tynkowanie.

http://www.pracewysokosciowe-lodz.pl/ - 14 Lis 2012

Prace wysokościowe Poznań****

Firma AlpinMatic świadczy kompleksowe usługi związane z pracami na wysokości. W ofercie między innymi montaż reklam wielkoformatowych, odśnieżanie dachów, mycie elewacji czy uszczelnianie dylatacji. Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz posiadania wszelkich certyfikatów niezbędnych do pracy na wysokości.

http://www.alpinmatic.eu/ - 9 Gru 2015

Remont Dachów****

Porady remontów dachów , od kilkunastu lat zajmujemy się naprawą i renowacją dachów stworzyliśmy , bloga z artykułami poradniczymi dla remontu i budowy dachów

http://www.remontdachow.blogspot.com/ - 14 Maj 2014

Reverso****

W wykonywaniu prac wysokościowych liczy się doświadczenie oraz umiejętności. My te charakterystyki posiadamy i dlatego należymy do liderów branży prac wysokościowych. Firma Reverso ma siedzibę w Łodzi i współpracuje z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy.

http://www.reverso.com.pl/ - 12 Cze 2013

Informacje dodatkowe