KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

Prace wysokościowe Łódź****

Prace na wysokościach związane z montażem konstrukcji i reklam a także ścinką drzew. Wykwalifikowani fachowcy z uprawnieniami stawiający na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje i Klienta.

http://www.pracewysokosciowelodz.pl/ - 9 Sty 2013

Prace wysokościowe odśnieżanie dachów Łódź Warszawa****

Grupa Alpinistyczna Karmann wykonuje różne prace wysokościowe, na wysokościach w miastach: Łódź, Warszawa. Prace alpinistyczne, które wykonujemy to: mycie wysokościowe okien, odśnieżanie dachów, montaż banerów, malowanie, montaż konstrukcji, tynkowanie.

http://www.pracewysokosciowe-lodz.pl/ - 14 Lis 2012

Prace wysokościowe Poznań****

Firma AlpinMatic świadczy kompleksowe usługi związane z pracami na wysokości. W ofercie między innymi montaż reklam wielkoformatowych, odśnieżanie dachów, mycie elewacji czy uszczelnianie dylatacji. Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz posiadania wszelkich certyfikatów niezbędnych do pracy na wysokości.

http://www.alpinmatic.eu/ - 9 Gru 2015

Remont Dachów****

Porady remontów dachów , od kilkunastu lat zajmujemy się naprawą i renowacją dachów stworzyliśmy , bloga z artykułami poradniczymi dla remontu i budowy dachów

http://www.remontdachow.blogspot.com/ - 14 Maj 2014

Reverso****

W wykonywaniu prac wysokościowych liczy się doświadczenie oraz umiejętności. My te charakterystyki posiadamy i dlatego należymy do liderów branży prac wysokościowych. Firma Reverso ma siedzibę w Łodzi i współpracuje z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy.

http://www.reverso.com.pl/ - 12 Cze 2013

Robopol - odzież robocza, artykuły bhp****

Dystrybucja odzieży ochronnej, obuwia i rękawic ochronnych. Pełny asortyment w zakresie ochrony głowy, oczu, słuchu oraz układu oddechowego, a także sprzęt do prac na wysokości, szafy bhp i chemię gospodarczą. Kompleksowa obsługa firm w każdym punkcie Polski. Sklep internetowy.

http://www.robopol.pl/ - 21 Lut 2002

Sideris - zwalczanie szczurów i innych szkodników****

Firma specjalizuje się w zwalczaniu szczurów oraz elektronicznej detekcji szkodników. Sideris wykonuje m.in. odkomarzanie, dezynsekcję i dezynfekcję.

http://sideris.com.pl/ - 22 Sie 2017

SIWEK sp. z o.o.****

Strona przedsiębiorstwa oferującego usługi w zakresie alpinizmu przemysłowego. Znajdziesz tu szczegóły oferty, informacje o firmie i jej dotychczasowych realizacjach oraz galerię zdjęć.

http://www.siwek.jms.pl/ - 12 Lis 2002

Skylander - kocia siatki na balkony i tarasy****

Strona firmy zajmującej się montażem siatki na balkon dla kota. Poza montażem tego typu zabezpieczeń Skylander oferuje również szereg innych usług alpinistycznych. Firma działa na terenie Warszawy i Łodzi.

http://www.siatkadlakota.pl/ - 17 Kwi 2015

SPÓŁDZIELNIA PRACY KOMINIARZY odbiory kominiarskie budynków śląskie****

W Częstochowie mieści się Spółdzielnia Pracy Kominiarzy, jaka zaprasza Państwa do współpracy. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty, żeby skontrolować prawidłowe działanie nowoczesnych urządzeń grzewczych, instalacji gazowych oraz wentylacyjnych. Możemy też zamontować czujniki tlenku węgla i dokonać pomiarów jego stężenia we wskazanych pomieszczeniach. Nowoczesny sprzęt gwarantuje dokładność oraz niezawodność tych pomiarów. Opiekujemy się też spółdzielniami mieszkaniowymi, dokonując cyklicznych, przewidzianych prawem przeglądów instalacji. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.kominiarze.czest.pl/ - 6 Paź 2015