KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (145)

Podesty ruchome, platformy robocze - Reflex****

Jeżeli poszukują Państwo firmy oferującej najwyższej jakości podesty ruchome i platformy robocze, zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Reflex. Gwarantujemy najwyższą jakość naszych podestów i platform, co potwierdza wielu zadowolonych kontrahentów.

http://www.reflex-poznan.com.pl/ - 1 Paź 2012

Prace na wysokości Warszawa - pracawchmurach.pl****

Szukasz profesjonalnej firmy, która wykona pracę na wysokości? Świetnie! Uwielbiamy działania na wysokości i zajmujemy się nimi od 2008 roku. Nasz zespół to doświadczeni alpiniści przemysłowi, którzy prywatnie pasjonują się wspinaczką. Prace wykonujemy używając najlepszego, atestowanego sprzętu. Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu i wysokiej kulturze osobistej, udało nam się osiągnąć silną pozycję na rynku. HIGH LIFE to kompleksowy serwis alpinistyczny, wyróżniający się terminowością i znajomością najlepszych podwykonawców.

http://pracawchmurach.pl/ - 1 Gru 2016

Prace na wysokościach****

Prace wysokościowe Warszawa: mycie okien, czyszczenie elewacji, odśnieżanie dachów, montaże i demontaże, system anty ptak, usługi porządkowe i wszystkie inne prace na wysokości.

http://www.pracewysokosciowe.warszawa.pl/ - 24 Cze 2010

Prace wysokościowe Łódź****

Prace na wysokościach związane z montażem konstrukcji i reklam a także ścinką drzew. Wykwalifikowani fachowcy z uprawnieniami stawiający na pierwszym miejscu bezpieczeństwo swoje i Klienta.

http://www.pracewysokosciowelodz.pl/ - 9 Sty 2013

Prace wysokościowe odśnieżanie dachów Łódź Warszawa****

Grupa Alpinistyczna Karmann wykonuje różne prace wysokościowe, na wysokościach w miastach: Łódź, Warszawa. Prace alpinistyczne, które wykonujemy to: mycie wysokościowe okien, odśnieżanie dachów, montaż banerów, malowanie, montaż konstrukcji, tynkowanie.

http://www.pracewysokosciowe-lodz.pl/ - 14 Lis 2012

Prace wysokościowe Poznań****

Firma AlpinMatic świadczy kompleksowe usługi związane z pracami na wysokości. W ofercie między innymi montaż reklam wielkoformatowych, odśnieżanie dachów, mycie elewacji czy uszczelnianie dylatacji. Atutem firmy jest wieloletnie doświadczenie oraz posiadania wszelkich certyfikatów niezbędnych do pracy na wysokości.

http://www.alpinmatic.eu/ - 9 Gru 2015

Remont Dachów****

Porady remontów dachów , od kilkunastu lat zajmujemy się naprawą i renowacją dachów stworzyliśmy , bloga z artykułami poradniczymi dla remontu i budowy dachów

http://www.remontdachow.blogspot.com/ - 14 Maj 2014

Reverso****

W wykonywaniu prac wysokościowych liczy się doświadczenie oraz umiejętności. My te charakterystyki posiadamy i dlatego należymy do liderów branży prac wysokościowych. Firma Reverso ma siedzibę w Łodzi i współpracuje z wieloma firmami oraz osobami prywatnymi. Odwiedź naszą stronę internetową i zapoznaj się z bogatą ofertą naszej firmy.

http://www.reverso.com.pl/ - 12 Cze 2013

Robopol - odzież robocza, artykuły bhp****

Dystrybucja odzieży ochronnej, obuwia i rękawic ochronnych. Pełny asortyment w zakresie ochrony głowy, oczu, słuchu oraz układu oddechowego, a także sprzęt do prac na wysokości, szafy bhp i chemię gospodarczą. Kompleksowa obsługa firm w każdym punkcie Polski. Sklep internetowy.

http://www.robopol.pl/ - 21 Lut 2002

Sideris - zwalczanie szczurów i innych szkodników****

Firma specjalizuje się w zwalczaniu szczurów oraz elektronicznej detekcji szkodników. Sideris wykonuje m.in. odkomarzanie, dezynsekcję i dezynfekcję.

http://sideris.com.pl/ - 22 Sie 2017