KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

Sprzątanie Kraków, Katowice, Nowy Sącz****

Dbamyoczystosc.pl to kompetentna firma sprzątająca wykonująca usługi porządkowe w całej Małopolsce oraz Śląsku. Usługi świadczymy m.in. w takich miastach jak Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Tarnów, Nowy Sącz, Tychy, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ. Pełen profesjonalizm - korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług porządkowych.

http://www.dbamyoczystosc.pl/ - 28 Sty 2011

Sprzęt do prac na wysokości, zabezpieczenia przed upadkiem, siatki bezpieczeństwa - Accen****

Firma Accen specjalizuje się w bezpieczeństwie osób pracujących na wysokości. Proponujemy znakomite zabezpieczenia przed upadkiem, takie jak siatki bezpieczeństwa i sprzęt indywidualny do asekuracji. Siatka bezpieczeństwa i sprzęt do prac na wysokości jest również montowany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Ochrona przed upadkiem jest przez nas traktowana poważnie, dlatego dbamy o profesjonalny poziom usług.

http://www.systemy-asekuracyjne.pl/ - 9 Mar 2012

Sun SC - Sprzątanie biur****

Sun Service Cleaning to firma z Warszawy. Nasze usługi dotyczą biur, parkingów, hal magazynowych, obiektów handlowych oraz osiedli. Ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych ogrodników, którzy dbają o tereny zielone. W naszej ofercie znajdują się również prace specjalistyczne takie jak alpinistyczne mycie okien, mechaniczne czyszczenie posadzek i elewacji, odśnieżanie dachów. Korzystamy jedynie z renomowanych środków czystości zgodnych z normami UE, a nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia do pracy. Każda nasza oferta jest uzgadniana indywidualnie. Polecamy

http://www.sunsc.pl/ - 13 Wrz 2016

System Lift - mycie dachów, elewacji i wynajem podnośników koszowych****

Firma prowadzi wynajem podnośników koszowych. W ofercie znaleźć można również takie usługi jak: mycie okien, dachów i elewacji, a także montaż reklam i billboardów.

http://www.podnosnik.org/ - 1 Wrz 2017

TFA - prace wysokościowe w Warszawie****

Twój biurowiec wymaga czyszczenia? Skorzystaj z pomocy firmy TFA. Prowadzimy prace wysokościowe na terenie Warszawy. Do naszych specjalności należy nie tylko mycie okien. W ramach usług alpinistycznych zajmujemy się również usuwaniem trudnych zabrudzeń z elewacji.

http://wysokosciowe.waw.pl/ - 20 Kwi 2018

Usługi wysokościowe i alpinistyczne - ALPIMEN****

ALPIMEN - realizuje prace wysokościowe stosując metody alpinistyczne.

http://www.alpimen.pl/ - 31 Mar 2005

Usługi wysokościowe, prace alpinistyczne - Alpineco****

Przedsiębiorstwo usługowe Alpineco oferuje swoim klientom usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Podczas wykonywanych prac alpinistycznych wykorzystywane są najlepsze sprzęty, urządzenia oraz środki czystości.

http://www.alpineco.pl/ - 7 Lis 2012

Wertykal.pl – szkolenia i prace wysokościowe****

Dzia­łamy na rynku od 2005 roku, pro­wa­dząc pro­fe­sjo­nalne szko­le­nia w zakre­sie bez­piecz­nej pracy na wyso­ko­ści. Nasza bogata oferta szko­le­niowa, umoż­li­wia­jąca bez­pieczną pracę na wyso­ko­ści skie­ro­wana jest zarówno do firm jak i osób indy­wi­du­al­nych. Zaję­cia pro­wa­dzone są przez wysoko wyspe­cja­li­zo­waną kadrę instruk­to­rów, posia­da­ją­cych wie­lo­let­nie doświad­cze­nie, wszel­kie upraw­nie­nia oraz dosko­nałe kwa­li­fi­ka­cje.

http://wertykal.pl/ - 21 Gru 2012

Wspinline Toruń - prace wysokościowe, prace alpinistyczne****

Wspinline Toruń - prace wysokościowe, prace alpinistyczne, zabezpieczenia przed ptakami, rozbiórki, renowacje, remonty, mycie okien, mycie elewacji, mycie dachow, montaże reklam i banerow, czyszczenie silosów, świetliki, odśnieżanie.

http://www.wspinline.pl/ - 3 Lip 2007

Wycinka drzew Białystok- Rope Serwis****

Rope Serwis z Białegostoku to pełen profesjonalizm. Prace wysokościowe ze względu na swój charakter wymagają rygorystycznego przestrzegania przepisów BHP oraz ciągłego zwiększania kwalifikacji pracowników. Dla tego pracownicy Rope Serwis mają do dyspozycji najlepszy sprzęt a także posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia i doświadczenie. Więc jeżeli zależy Ci na porządnej i rzetelnej firmie przy pracach takich jak odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, wycinka drzew, czyszczenie konstrukcji stalowych, malowanie natryskowe, mycie wysokociśnieniowe, piaskowanie i sodowanie możesz śmiało nam zaufać. Na pewno się nie zawiedziesz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

http://ropeserwis.pl/ - 25 Sie 2016