KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (144)

Skylander - kocia siatki na balkony i tarasy****

Strona firmy zajmującej się montażem siatki na balkon dla kota. Poza montażem tego typu zabezpieczeń Skylander oferuje również szereg innych usług alpinistycznych. Firma działa na terenie Warszawy i Łodzi.

http://www.siatkadlakota.pl/ - 17 Kwi 2015

SPÓŁDZIELNIA PRACY KOMINIARZY odbiory kominiarskie budynków śląskie****

W Częstochowie mieści się Spółdzielnia Pracy Kominiarzy, jaka zaprasza Państwa do współpracy. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty, żeby skontrolować prawidłowe działanie nowoczesnych urządzeń grzewczych, instalacji gazowych oraz wentylacyjnych. Możemy też zamontować czujniki tlenku węgla i dokonać pomiarów jego stężenia we wskazanych pomieszczeniach. Nowoczesny sprzęt gwarantuje dokładność oraz niezawodność tych pomiarów. Opiekujemy się też spółdzielniami mieszkaniowymi, dokonując cyklicznych, przewidzianych prawem przeglądów instalacji. Więcej informacji zamieściliśmy na naszej stronie internetowej.

http://www.kominiarze.czest.pl/ - 6 Paź 2015

Sprzątanie Kraków, Katowice, Nowy Sącz****

Dbamyoczystosc.pl to kompetentna firma sprzątająca wykonująca usługi porządkowe w całej Małopolsce oraz Śląsku. Usługi świadczymy m.in. w takich miastach jak Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Tarnów, Nowy Sącz, Tychy, Gorlice, Limanowa, Nowy Targ. Pełen profesjonalizm - korzystne ceny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą usług porządkowych.

http://www.dbamyoczystosc.pl/ - 28 Sty 2011

Sprzęt do prac na wysokości, zabezpieczenia przed upadkiem, siatki bezpieczeństwa - Accen****

Firma Accen specjalizuje się w bezpieczeństwie osób pracujących na wysokości. Proponujemy znakomite zabezpieczenia przed upadkiem, takie jak siatki bezpieczeństwa i sprzęt indywidualny do asekuracji. Siatka bezpieczeństwa i sprzęt do prac na wysokości jest również montowany przez naszych doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów. Ochrona przed upadkiem jest przez nas traktowana poważnie, dlatego dbamy o profesjonalny poziom usług.

http://www.systemy-asekuracyjne.pl/ - 9 Mar 2012

Sun SC - Sprzątanie biur****

Sun Service Cleaning to firma z Warszawy. Nasze usługi dotyczą biur, parkingów, hal magazynowych, obiektów handlowych oraz osiedli. Ponadto zatrudniamy wykwalifikowanych ogrodników, którzy dbają o tereny zielone. W naszej ofercie znajdują się również prace specjalistyczne takie jak alpinistyczne mycie okien, mechaniczne czyszczenie posadzek i elewacji, odśnieżanie dachów. Korzystamy jedynie z renomowanych środków czystości zgodnych z normami UE, a nasi pracownicy posiadają wymagane uprawnienia do pracy. Każda nasza oferta jest uzgadniana indywidualnie. Polecamy

http://www.sunsc.pl/ - 13 Wrz 2016

System Lift - mycie dachów, elewacji i wynajem podnośników koszowych****

Firma prowadzi wynajem podnośników koszowych. W ofercie znaleźć można również takie usługi jak: mycie okien, dachów i elewacji, a także montaż reklam i billboardów.

http://www.podnosnik.org/ - 1 Wrz 2017

TFA - prace wysokościowe w Warszawie****

Twój biurowiec wymaga czyszczenia? Skorzystaj z pomocy firmy TFA. Prowadzimy prace wysokościowe na terenie Warszawy. Do naszych specjalności należy nie tylko mycie okien. W ramach usług alpinistycznych zajmujemy się również usuwaniem trudnych zabrudzeń z elewacji.

http://wysokosciowe.waw.pl/ - 20 Kwi 2018

Usługi wysokościowe i alpinistyczne - ALPIMEN****

ALPIMEN - realizuje prace wysokościowe stosując metody alpinistyczne.

http://www.alpimen.pl/ - 31 Mar 2005

Usługi wysokościowe, prace alpinistyczne - Alpineco****

Przedsiębiorstwo usługowe Alpineco oferuje swoim klientom usługi wysokościowe na najwyższym poziomie. Podczas wykonywanych prac alpinistycznych wykorzystywane są najlepsze sprzęty, urządzenia oraz środki czystości.

http://www.alpineco.pl/ - 7 Lis 2012

Wertykal.pl – szkolenia i prace wysokościowe****

Dzia­łamy na rynku od 2005 roku, pro­wa­dząc pro­fe­sjo­nalne szko­le­nia w zakre­sie bez­piecz­nej pracy na wyso­ko­ści. Nasza bogata oferta szko­le­niowa, umoż­li­wia­jąca bez­pieczną pracę na wyso­ko­ści skie­ro­wana jest zarówno do firm jak i osób indy­wi­du­al­nych. Zaję­cia pro­wa­dzone są przez wysoko wyspe­cja­li­zo­waną kadrę instruk­to­rów, posia­da­ją­cych wie­lo­let­nie doświad­cze­nie, wszel­kie upraw­nie­nia oraz dosko­nałe kwa­li­fi­ka­cje.

http://wertykal.pl/ - 21 Gru 2012