KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (145)

Wertykal.pl – szkolenia i prace wysokościowe****

Dzia­łamy na rynku od 2005 roku, pro­wa­dząc pro­fe­sjo­nalne szko­le­nia w zakre­sie bez­piecz­nej pracy na wyso­ko­ści. Nasza bogata oferta szko­le­niowa, umoż­li­wia­jąca bez­pieczną pracę na wyso­ko­ści skie­ro­wana jest zarówno do firm jak i osób indy­wi­du­al­nych. Zaję­cia pro­wa­dzone są przez wysoko wyspe­cja­li­zo­waną kadrę instruk­to­rów, posia­da­ją­cych wie­lo­let­nie doświad­cze­nie, wszel­kie upraw­nie­nia oraz dosko­nałe kwa­li­fi­ka­cje.

http://wertykal.pl/ - 21 Gru 2012

Wspinline Toruń - prace wysokościowe, prace alpinistyczne****

Wspinline Toruń - prace wysokościowe, prace alpinistyczne, zabezpieczenia przed ptakami, rozbiórki, renowacje, remonty, mycie okien, mycie elewacji, mycie dachow, montaże reklam i banerow, czyszczenie silosów, świetliki, odśnieżanie.

http://www.wspinline.pl/ - 3 Lip 2007

Wycinka drzew Białystok- Rope Serwis****

Rope Serwis z Białegostoku to pełen profesjonalizm. Prace wysokościowe ze względu na swój charakter wymagają rygorystycznego przestrzegania przepisów BHP oraz ciągłego zwiększania kwalifikacji pracowników. Dla tego pracownicy Rope Serwis mają do dyspozycji najlepszy sprzęt a także posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia i doświadczenie. Więc jeżeli zależy Ci na porządnej i rzetelnej firmie przy pracach takich jak odśnieżanie dachów, usuwanie sopli, wycinka drzew, czyszczenie konstrukcji stalowych, malowanie natryskowe, mycie wysokociśnieniowe, piaskowanie i sodowanie możesz śmiało nam zaufać. Na pewno się nie zawiedziesz. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły.

http://ropeserwis.pl/ - 25 Sie 2016

Wynajem podnośnika koszowego - podnośniki koszowe, nożycowe Warszawa, mazowieckie****

AGA-TRANS - specjalizacja to podnośniki koszowe i podnośniki nożycowe. Firma oferuje wynajem podnośnika koszowego Warszawa i okolice. Specjalizacja to podnośniki koszowe i podnośniki nożycowe. Zapraszamy do skorzystania z oferty - podnośniki koszowe Warszawa, woj. mazowieckie.

http://www.aga-trans.combiz.pl/ - 20 Kwi 2016

WYNAJEM PODNOŚNIKA KOSZOWEGO KRAKÓW****

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach w zakresie: wynajem podnośnika koszowego, wykonanie prac na wysokościach, obsługa kampanii reklamowych.

http://www.podnosnik-lacross.pl/ - 8 Sty 2013

Wynajem podnośników dźwigów żurawi zwyżek****

Głównym profilem działalności firmy DachMar jest kompleksowe wykonawstwo nowych dachów i remont starych, oraz wynajem podnośników koszowych, żurawi, dźwigów, zwyżek.

http://www.dachmar.pl/ - 19 Lip 2018

Wynajem zwyżek, usługi elektryczne R-LAB Racibórz,Rydułtowy, Wodzisław, Głubczyce****

Oferujemy zwyżki (podnośniki koszowe) do wypożyczenia w cenie: 18 metrów - 60 zł/1h (netto) | 20 metrów - 70 zł/1h (netto). Specjalizujemy się w wykonywaniu usług elektrycznych.

http://zwyzkiraciborz.pl/ - 31 Sie 2016

ZAK Serwis Sp. z o.o.****

Montujemy: rurociągi przesyłowe, rurociągi technologiczne pompy, przekładnie, aparaty chemiczne, konstrukcje stalowe (estakady, hale, wiaty), węzły ciepłownicze, wymiennikownie, przepompownie (np. osiedlowe), instalacje wentylacyjne, elektrofliltry, instalacje CO, instalacje gazowe, remontujemy wózki akumulatorowe, prowadzimy usługi spedycyjne...

http://zakserwis.com/ - 29 Paź 2008

Zakład Usług Wysokościowych i Alpinistycznych - Kraków****

Usługi alpinistyczne na terenie Krakowa i okolic. Montaż reklam i siatek wielkoformatowych na wysokości.

http://www.zusin.com.pl/ - 27 Paź 2015

Zwyzkowi.pl****

W ofercie naszej firmy znajdują się różnorakie podnośniki na wynajem, dzięki którym można się bez problemu dostać do pracy na wysokościach. Jednocześnie podnośniki koszowe, które przede wszystkim oferujemy są świetnie zorganizowane, ponieważ praca z tych podnośników jest bardzo wygodna, nie będzie nastręczać większych trudności. Z naszej strony możemy również zapewnić o pomocy co do wyboru konkretnego pojazdu.

http://zwyzkowi.pl/ - 13 Lip 2017