KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (146)

Zwyzkowi.pl****

W ofercie naszej firmy znajdują się różnorakie podnośniki na wynajem, dzięki którym można się bez problemu dostać do pracy na wysokościach. Jednocześnie podnośniki koszowe, które przede wszystkim oferujemy są świetnie zorganizowane, ponieważ praca z tych podnośników jest bardzo wygodna, nie będzie nastręczać większych trudności. Z naszej strony możemy również zapewnić o pomocy co do wyboru konkretnego pojazdu.

http://zwyzkowi.pl/ - 13 Lip 2017

Zwyżka kraków - ADRO****

Zajmujemy się wypożyczaniem podnośników koszowych na terenie woj. małopolskiego. Bez zbędnej skromności możemy powiedzieć, że nasze podnośniki są niezawodne. Dodatkowo nasi operatorzy to wyszkoleni fachowcy. Można nam zaufać. Zajmujemy się: myciem elewacji, pielęgnacją zieleni (podcinanie gałęzi), wycinką drzew, konserwacją oświetlenia zewnętrznego, odśnieżaniem dachów, konserwacją i montażem reklam, konserwacją i montażem konstrukcji stalowych, myciem i montażem elewacji, czyszczeniem rynien, wyklejaniem billboardów, montażem ozdób świątecznych, montażem ocieplenia i instalacji wentylacyjnej, montażem kolców przeciwko ptakom, pracami filmowymi i fotograficznymi, montażem anten telewizyjnych i radiowych, usuwaniem sopli lodowych, pracami blacharsko - dekarskimi

http://www.podnosniki-krakow.pl/ - 15 Kwi 2014

Alpimax - wysokościowe prace remontowo-budowlane***

Zajmujemy się specjalistycznymi pracami wysokościowymi wykonywanymi przy pomocy technik alpinistycznych. Zakres działania naszej firmy obejmuje m.in. usługi na obiektach przemysłowych i usługi na budynkach mieszkalnych.

http://www.alpimax.krakow.pl/ - 20 Gru 2004

Alpin.***

Na stronie znajduje się oferta firmy zajmującej się pracami wysokościowymi. Działa na obiektach wysokich i trudno dostępnych przy użyciu technik alpinistycznych. Myje okna i elewacje biurowców.

http://alpin.gd.pl/ - 27 Lut 2002

Alpin s.c.***

Firma specjalizująca się w wykonywaniu prac na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych, remonty, montaż elementów, konserwacja kostrukcji stalowych, mocowanie reklam. Na stronie szczegółowa oferta.

http://alpin.of.pl/ - 20 Gru 2001

ALPIN s.c. - prace wysokościowe***

Firma specjalizująca się w wykonywaniu prac na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych - remonty, montaż elementów, konserwacja kostrukcji stalowych, mocowanie reklam. Na stronie szczegółowa oferta.

http://alpinsc.webpark.pl/ - 25 Lut 2004

ALPINA Przedsiębiorstwo Usług Wysokościowych***

Firma proponuje szereg usług przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

http://www.alpina.net.pl/ - 24 Mar 2005

alpinistyczne prace wysokościowe renifer***

firma alpinistyczne prace wysokościowe renifer , wykonuje specjalistyczne usługi na wysokościach, przy użyciu sprzętu i technik alpinistycznych, niezastąpionych przy wykonywaniu prac na wysokości i mających ułatwić, bądź też umożliwić wykonanie zadania.

http://www.renifer.pl/ - 12 Cze 2008

Alpinisyczne, Wysokościowe Prace***

Firma Mibor specjalizuje się w wykonywaniu prac na wysokości przy zastosowaniu technik alpinistycznych.

http://mibor.webd.pl/ - 29 Gru 2009

Alpintec - prace wysokościowe***

Opolska firma zajmująca się pracami na wysokości oraz wykonywaniem profesjonalnych systemów zabezpieczeń elewacji przed ptakami oraz graffiti.

http://www.alpintec.pl/ - 6 Lis 2008