KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (144)

Alpimax - wysokościowe prace remontowo-budowlane***

Zajmujemy się specjalistycznymi pracami wysokościowymi wykonywanymi przy pomocy technik alpinistycznych. Zakres działania naszej firmy obejmuje m.in. usługi na obiektach przemysłowych i usługi na budynkach mieszkalnych.

http://www.alpimax.krakow.pl/ - 20 Gru 2004

Alpin.***

Na stronie znajduje się oferta firmy zajmującej się pracami wysokościowymi. Działa na obiektach wysokich i trudno dostępnych przy użyciu technik alpinistycznych. Myje okna i elewacje biurowców.

http://alpin.gd.pl/ - 27 Lut 2002

Alpin s.c.***

Firma specjalizująca się w wykonywaniu prac na wysokościach z wykorzystaniem technik alpinistycznych, remonty, montaż elementów, konserwacja kostrukcji stalowych, mocowanie reklam. Na stronie szczegółowa oferta.

http://alpin.of.pl/ - 20 Gru 2001

ALPIN s.c. - prace wysokościowe***

Firma specjalizująca się w wykonywaniu prac na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych - remonty, montaż elementów, konserwacja kostrukcji stalowych, mocowanie reklam. Na stronie szczegółowa oferta.

http://alpinsc.webpark.pl/ - 25 Lut 2004

ALPINA Przedsiębiorstwo Usług Wysokościowych***

Firma proponuje szereg usług przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

http://www.alpina.net.pl/ - 24 Mar 2005

alpinistyczne prace wysokościowe renifer***

firma alpinistyczne prace wysokościowe renifer , wykonuje specjalistyczne usługi na wysokościach, przy użyciu sprzętu i technik alpinistycznych, niezastąpionych przy wykonywaniu prac na wysokości i mających ułatwić, bądź też umożliwić wykonanie zadania.

http://www.renifer.pl/ - 12 Cze 2008

Alpinisyczne, Wysokościowe Prace***

Firma Mibor specjalizuje się w wykonywaniu prac na wysokości przy zastosowaniu technik alpinistycznych.

http://mibor.webd.pl/ - 29 Gru 2009

Alpintec - prace wysokościowe***

Opolska firma zajmująca się pracami na wysokości oraz wykonywaniem profesjonalnych systemów zabezpieczeń elewacji przed ptakami oraz graffiti.

http://www.alpintec.pl/ - 6 Lis 2008

Altura Piotr Mytych- Prace wysokościowe Łódź***

Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe Łódź i cała Polska. Nasze doświadczenie w pracach na wysokości pozwala nam na sprawne i rzetelne realizowanie usług takich jak: malowanie dachów, mycie dachów, natryskowe malowanie elewacji, mycie okien, montaż reklam, prace na masztach gsm i szereg innych prac, gdzie liczy się doświadczenie, umiejętności i zdrowy rozsądek.

http://www.pracewysokosciowe.net/ - 12 Mar 2014

AMEX - wynajem podnośników, usługi podnośnikiem, zwyżki, podesty ruchome***

Firma zajmuje się wynajmowaniem podnośników koszowych oraz wykonywaniem prac na wysokościach, począwszy od mycia okien, konserwacji reklam a skończywszy na ocieplaniu budynków.

http://www.amexpodnosniki.waw.pl/ - 27 Sie 2004