KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > prace na wysokościach (141)

ALPIN s.c. - prace wysokościowe***

Firma specjalizująca się w wykonywaniu prac na wysokości z wykorzystaniem technik alpinistycznych - remonty, montaż elementów, konserwacja kostrukcji stalowych, mocowanie reklam. Na stronie szczegółowa oferta.

http://alpinsc.webpark.pl/ - 25 Lut 2004

ALPINA Przedsiębiorstwo Usług Wysokościowych***

Firma proponuje szereg usług przy wykorzystaniu technik alpinistycznych.

http://www.alpina.net.pl/ - 24 Mar 2005

alpinistyczne prace wysokościowe renifer***

firma alpinistyczne prace wysokościowe renifer , wykonuje specjalistyczne usługi na wysokościach, przy użyciu sprzętu i technik alpinistycznych, niezastąpionych przy wykonywaniu prac na wysokości i mających ułatwić, bądź też umożliwić wykonanie zadania.

http://www.renifer.pl/ - 12 Cze 2008

Alpinisyczne, Wysokościowe Prace***

Firma Mibor specjalizuje się w wykonywaniu prac na wysokości przy zastosowaniu technik alpinistycznych.

http://mibor.webd.pl/ - 29 Gru 2009

Alpintec - prace wysokościowe***

Opolska firma zajmująca się pracami na wysokości oraz wykonywaniem profesjonalnych systemów zabezpieczeń elewacji przed ptakami oraz graffiti.

http://www.alpintec.pl/ - 6 Lis 2008

Altura Piotr Mytych- Prace wysokościowe Łódź***

Wykonujemy specjalistyczne prace wysokościowe Łódź i cała Polska. Nasze doświadczenie w pracach na wysokości pozwala nam na sprawne i rzetelne realizowanie usług takich jak: malowanie dachów, mycie dachów, natryskowe malowanie elewacji, mycie okien, montaż reklam, prace na masztach gsm i szereg innych prac, gdzie liczy się doświadczenie, umiejętności i zdrowy rozsądek.

http://www.pracewysokosciowe.net/ - 12 Mar 2014

AMEX - wynajem podnośników, usługi podnośnikiem, zwyżki, podesty ruchome***

Firma zajmuje się wynajmowaniem podnośników koszowych oraz wykonywaniem prac na wysokościach, począwszy od mycia okien, konserwacji reklam a skończywszy na ocieplaniu budynków.

http://www.amexpodnosniki.waw.pl/ - 27 Sie 2004

Am-Lux Profesjonalne Sprzątanie***

Strona firmy oferującej kompleksowe usługi czyszcząco-porządkowe. Znajdziesz tu informacje o firmie, jej ofertę handlową oraz informacje o konatrahentach.

http://www.amlux.pl/ - 16 Paź 2001

ATEST POLSKA - lider w zabezpieczaniu pracy na wysokości***

Firma jest krajowym liderem w zabezpieczaniu pracy na wysokości. Posiada bogate doświadczenie wyniesione z uprawiania alpinizmu. Na stronie: informacje o firmie, profilu, zespole...

http://www.atest-polska.pl/ - 5 Cze 2003

Auto-Land Dźwigi***

Oferujemy Państwu usługi: żurawiami samochodowymi teleskopowymi, podnośnikami koszowymi teleskopowymi, transport zestawami niskopodwoziowymi, pomoc drogową, montaż, demontaż konstrukcji stalowych, kompleksową ścinkę drzew, usługi ślusarskie, prace specjalne np. bungee.

http://autoland-dzwigi.pl/ - 29 Wrz 2009