KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pracownie zegarmistrzowskie (51)

Zegarki.Jaworowski****

Gustowne tarcze oraz eleganckie paski i bransolety sprawiają, że zegarki z naszej oferty nie tylko w każdej chwili służą informacją o aktualnej godzinie, ale również efektownie ozdabiają zarówno damskie jak i męskie nadgarstki.

http://zegarki-jaworowski.pl/ - 27 Wrz 2018

Zegarmistrz kraków****

Zegarmistrz-krakow.com to strona, gdzie poznają Państwo historię oraz gamę usług firmy zegarmistrzowskiej PŁONKA. Najstarszy zakład zegarmistrzowski w Polsce może pochwalić się swoimi tradycjami, które kultywuje już od 110 lat. Oferujemy także informacje o tym jak dbać o zegarek oraz jaka jest budowa zegarka. Nasz zakład to gwarancja profesjonalnych usług, najnowszych rozwiązań oraz wiedzy z dziada pradziada.

http://zegarmistrz-krakow.com/ - 28 Paź 2014

Zegarmistrz Roberta****

We Wrocławiu swój zakład prowadzi Dyplomowany Mistrz Zegarmistrzostwa. W firmie Roberta prowadzi serwis gwarancyjny i pogwarancyjny zegarków niemieckich i japońskich producentów. W ramach usług zajmuje się również polerowaniem bransolet oraz szkieł.

http://www.zegarmistrz-wroclaw.com.pl/ - 19 Paź 2018

Zegarmistrz Wrocław****

Dyplomowany Mistrz zegarmistrzostwa zaprasza do swojego zakładu we Wrocławiu. Zajmuje się naprawą zegarów antycznych, mechanicznych, ściennych, stojących czy też kieszonkowych większości znanych marek. Oferuje szeroki wybór baterii, pasków, bransoletek, sprężyn, który zadowoli nawet najbardziej wymagającego klienta.

http://zegarmistrz-billewicz.pl/ - 16 Maj 2014

Zegary****

Produkcja dużych zegarów zewnętrznych oraz sieci zegarowych - na hale produkcyjne, przemysłowe, cyfrowe, wskazówkowe.

http://www.zegar.pl/ - 13 Lut 2002

Zegary oldTimes - wiszące i stojące****

W naszej ofercie dostępne są zegarki z wysokiej jakości mechanizmem marki niemieckiej KIENINGER. Odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością oraz dokładnością, a także kunsztem wykonania. Przylgnęło do nich określenie \"zegarki z duszą\", gdyż odznaczają się zastosowaniem ruchu sekundowego. Proponujemy modele wiszące i stojące w różnych ciekawych wariantach kolorystycznych.

http://www.zegarywarszawa.pl/ - 12 Sie 2014

"ABACUS" - Dystrybutor zegarów i systemów kontrolno-pomiarowych***

Dystrybutor zegarów i systemów kontrolno pomiarowych.

http://www.abacus.waw.pl/ - 8 Gru 2003

Art-Zegary - nowoczesne zegary ścienne***

Sklep internetowy z zegarami zaprasza. W ofercie dostępne są rozmaite modele - nowoczesne i retro, znakomicie uzupełniające modne wnętrza z charakterem. W sprzedaży dostępne są również dekory ścienne i lampiony.

http://www.art-zegary.pl/ - 1 Lut 2017

F.H.U.PŁONKA. Kraków***

Witryna zawiera ofertę krakowskiego sklepu w zakresie zegarków, srebrnej biżuterii i zestawów upominkowych. Poza prezentacją asortymentu znajdziesz tu dane teleadresowe sklepu.

http://www.zegarki.neostrada.pl/ - 1 Lut 2006

Firma zegarmistrzowska - Jacek Skąpski, Włodzimierz Skąpski***

Sprzedaż i serwis zegarków renomowanych firm szwajcarskch. Kompleksowa, autoryzowana naprawa i konserwacja zegarków najlepszych światowych marek.

http://www.skapski.pl/ - 19 Lis 2004