KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pralnie (123)

Antyalergiczne pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Porady użytkowe.****

Antyalergiczne pranie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej. Specjalny program antyalergiczny, dzięki któremu usuniesz alergeny z najbliższego otoczenia. Liczne porady dotyczące utrzymania dywanów i mebli w doskonałym stanie.

http://www.ramzi.pl/ - 13 Lis 2014

Aquarius profesjonalne czyszczenie****

Profesjonalne usługi z zakresu utrzymywania czystości w oparciu o nowoczesne technologie i przyjazne środowisku metody.

http://www.facetoddywanow.pl/ - 6 Lis 2012

BEATA pranie strojów tanecznych warszawa****

Jest nam wyjątkowo miło móc przedstawić Państwu ofertę ekologicznej pralni chemicznej Beata, która znajduje się w Warszawie. Naszym Klientom oferujemy szybkie, bezpieczne i skuteczne usługi prania i czyszczenia. Przyjmujemy także galanterię skórzaną, torebki, stroje taneczne lub teatralne, dywany, suknie ślubne oraz pościel. Zapewniamy szybką realizację zlecenia a także bezpłatny dowóz odzieży. W pracy używamy jedynie sprawdzonych preparatów i nowoczesnych, bezpiecznych maszyn. Na stronie internetowej zamieściliśmy więcej informacji o ofercie i działalności naszego przedsiębiorstwa. Zapraszamy!

http://www.pralniabeata.warszawa.pl/ - 6 Sty 2017

Centralna Pralnia****

Strona jest prezentacją Centraknej Pralni Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego nr 1 w Gdańsku. Poza ofertą znajdziesz tu informacje o stosowanej technologii, osiągnięciach w zakresie ekologii i ochrony środowiska.

http://www.pralnia.gda.pl/ - 17 Sty 2002

Czyszczenie dywanów jastrzębie zdrój****

Naszym celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie przy użyciu profesjonalnego sprzętu firmy \"Karcher\"

http://www.pucyk.opx.pl/ - 30 Sie 2010

Czyszczenie i pranie dywanów, tapicerki, wykładzin, kostki brukowej - Warszawa - VEXTRA****

Firma VEXTRA oferuje państwu kompleksowe usługi w zakresie ogólnego czyszczenia i prania. Oferujemy między innymi czyszczenie i pranie dywanów, tapicerki i wykładzin, ale także czyszczenie kostki brukowej. Nasz obszar usług to Warszawa i okolice. Zapraszamy na naszą stronę internetową.

http://www.vextra.pl/ - 12 Paź 2010

Czyszczenie i pranie dywanów, wykładzin oraz tapicerki w Warszawie****

Czyszczeniem i praniem dywanów zajmujemy się od 1997 roku. Pracujemy na terenie Warszawy i okolic. Obsługujemy klientów firmowych i indywidualnych. Wykonujemy również pranie tapicerki meblowej i samochodowej.

http://www.czyszczeniedywanow-warszawa.pl/ - 6 Cze 2013

Czyszczenie Wykładzin - Karcher-poznan24.pl****

KarcherPoznań24 świadczy usługi sprzątające w Poznaniu, m.in czyszczenie mebli tapicerowanych, wykładzin, tapicerek samochodowych, dywanów. W skład naszego zespołu wchodzą tylko profesjonalne i godne zaufania osoby. Używamy jedynie specjalistyczne maszyny i preparaty marki KARCHER.

http://karcher-poznan24.pl/ - 9 Gru 2016

Czyszczenie wykładzin - Klinika Dywanów****

W naszej firmie posiadamy doświadczenie na rynku wykonywania profesjonalnych usług czyszczenia dywanów. Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku pozwala nam zapewnić wykonać sprawne i efektywne usługi przy każdym rodzaju dywanów. Stosujemy również odpowiednio dopasowane, wysokiej jakości oraz specjalistyczne technologie, co pozwala nam zapewnić zarówno skuteczne a jednocześnie bezpieczne usługi prania dywanów.

http://klinikadywanow.pl/ - 3 Kwi 2017

Dar Sp. z o.o.****

Oferuje gamę usług porządkowych w firmie i na osiedlu. W ofercie także usługi pralnicze, deratyzacyjne, dezynsekcyjne i dezynfekcyjne. Ponadto firma prowadzi skład budowlany. Na stronie wyszczególnienie usług i info o firmie.

http://www.dar.tvs.pl/ - 21 Gru 2001

Informacje dodatkowe