KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pralnie (121)

Delfin S C****

Serwis firmy prowadzącej pralnie chemiczno-wodne. Znajdziesz tu adresy pralni, informacje o punktach przyjęć oraz ofertę pranie na telefon.

http://www.delfin.net.pl/ - 17 Sty 2002

Dom Bez Alergii - pranie dywanów i tapicerki meblowej****

Dom Bez Alergii to lokalna firmy specjalizująca się w czyszczeniu i praniu dywanów oraz tapicerki meblowej w domu Klienta. Oferta firmy skierowana jest do wymagających klientów, oczekujących najwyższej jakości oraz specjalistycznych usług adresowanych do osób cierpiących na alergię na kurzu i roztocza. Obszar działania firmy obejmuje północną część aglomeracji Warszawskiej (Warszawa Białołęka, Warszawa Bielany, Warszawa Żoliborz, Warszawa Tarchomin, Legionowo, Jabłonna, Chotomów, Łomianki, Marki, Nieporęt, Wieliszew). Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo: - kompletne i wyczerpujące informacje na temat naszej oferty (m.in. szczegółowe opisy wykonywanych przez nas usług prania dywanów, prania tapicerki oraz czyszczenia materacy) - artykuły i poradniki przygotowane na podstawie naszych doświadczeń, - ciekawostki z życia firmy i informacje o aktualnie obowiązujących promocjach.

http://www.dom-bez-alergii.pl/ - 15 Wrz 2016

EkoPralniaDywanow.pl - pranie i czyszczenie dywanów****

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy na rynku realizowania prania chemicznego i wodnego pozwala nam zapewnić naszym klientom wykonanie profesjonalnych oraz kompleksowych usług dla naszych klientów, co pozwala na skuteczne usuwanie zabrudzeń z dywanów. Jednocześnie w naszej firmie możemy zapewnić również skuteczne pranie wykładzin oraz czyszczenie skóry. Korzystamy wyłącznie z najlepszej jakości środków czystości a także nowoczesnych maszyn.

http://www.ekopralniadywanow.pl/ - 18 Gru 2016

Fabryka Maszyn Pralniczych PRAMAZUT Sp.z o.o. - urządzenia pralnicze****

Oferujemy profesionalne przemysłowe maszyny pralnicze: pralnice, pralnicowirówki, agregaty chemiczne, suszarki bębnowe, prasownice, stoły do prasowania, wózki i regały na bieliznę. Pełny asortyment części zamiennych do wszystkicm maszyn i urządzeń pralniczych.

http://www.pramazut.com.pl/ - 4 Lip 2005

FIRMA USŁUGOWA PERFEKT S.C. JUSTYNA PABISIAK, MARIA PABISIAK pralnia ekologiczna w Rzeszowie****

Miło nam przedstawić Państwu wysokiej klasy pralnię ekologiczną Perfekt. Jesteśmy pralnią wodną również chemiczną, jaka szybko i solidnie realizuje wszystkie, przyjęte zlecenia. W naszej ofercie mieści się profesjonalne pranie chemiczne, czyszczenie dywanów i galanterii hotelowej lub restauracyjnej. W obrębie usług klienci znajdą pranie wodne także maglowanie. Aby wykonać usługi na najwyższym poziomie korzystamy z nowoczesnych i sprawdzonych maszyn, takich jak tunel pralniczy o wydajności 600 kg/h, cztery pralnico-wirówki, a także sześć wyspecjalizowanych pojazdów. Na obszarze Rzeszowa oraz okolic uruchomiliśmy 9 naszych punktów. Więcej na witrynie.

http://pralnia-perfekt.pl/ - 13 Paź 2015

Fliegel Textilservice SP. z o.o.****

Pralnie w Nowym Czarnowie i Gryfinie. Na stronie znajduje się wykaz oferowanych usług, referencje i informacje ekologiczne.

http://www.fliegel.pl/ - 17 Sty 2002

H2O-Chemical - pralnia hotelowa, przemysłowa i wodna****

Nowoczesna, przemysłowa i hotelowa pralnia wodna świadczy takie usługi, jak czyszczenie żaluzji oraz odzieży roboczej.

http://www.h2o-chemical.pl/ - 3 Wrz 2015

Krakpol - pralnia wodna****

Firma Krakpol oferuje kompleksowe usługi pralnicze obejmujące: pranie wodne, dezynfekcję, prasowanie, czyszczenie chemiczne, odplamianie uporczywych zabrudzeń, komputerowe znakowanie, naprawy, foliowanie, wynajem pościeli. Strona prezentuje: informacje o firmie, ofertę, informacje o klientach.

http://www.krakpol.com.pl/ - 15 Sty 2003

Maszyny pralni wodnej i chemicznej****

Firma prowadzi na terenie Polski działalność handlowo - usługową, jako autoryzowany dystrybutor fabrycznie nowych przemysłowych maszyn pralniczych i części zamiennych.

http://www.elmetrade.pl/ - 4 Sie 2004

Maszyny Pralnicze****

W ofercie firmy ABRILUX działającej na rynku od 1995 roku znajdują się urządzenia z zakresu maszyn pralniczych i gastronomicznych. Firma ta z siedzibą w Warszawie współpracuje z takimi koncernami jak ELECTROLUX, LAVATEC, LAPAUV oraz LACO. Swoim odbiorcom proponuje przede wszystkim przemysłowe tunele pralnicze i magle przemysłowe. Jest specjalistą w dostarczaniu klientom kompleksowych rozwiązań technologicznych.

http://www.abrilux.pl/ - 28 Lis 2014