KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pralnie (122)

MAX Zakład Usług Pralnicznych i Różnych Akademii Medycznej we Wrocławiu****

Świadczymy kompleksowo usługi pralnicze z zakresu: pranie bielizny hotelowej, bielizny szpitalnej, dezynfekcji bielizny, chemiczne czyszczenie odzieży i bliezny, transport bielizny, leasing bielizny.

http://www.max.wroc.pl/ - 12 Sie 2005

Multi-Efekt - sprzątanie biur w Siedlcach****

Firma Multi-Efekt z siedzibą w Siedlcach zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem biur i mieszkań. Oferujemy także usługę prania tapicerki oraz dywanów.

http://multi-efekt.pl/ - 27 Wrz 2016

Obsługa pralni - Damat.pl****

Zajmujemy się praniem dywanów i wykładzin już od 15 lat. Spełnianie oczekiwań naszych klientów daje nam ogromną satysfakcję. Dzięki doświadczeniu, bez problemu rozpoznajemy materiał, z którego wykonany jest dywan i dobieramy najlepszą metodę jego prania. Oferujemy bezpłatny transport na terenie Warszawy. Z naszych usług korzystają klienci indywidualni oraz firmy. Pierzemy wykładziny znajdujące się na dużych powierzchniach biurowych i open space. Zapraszamy do skorzystania usług naszych pralni na Bródnie, Pradze lub Targówku.

http://damat.pl/ - 26 Paź 2016

Pralnia - Pralniakrakowska.pl****

Specjalizujemy się w realizowaniu profesjonalnych usług na rynku prania. Działamy na terenie Krakowa, gdzie jesteśmy w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi dla hoteli, restauracji, miejsc użyteczności publicznej. W naszej firmie pralniakrakowska.pl stosujemy wyłącznie najwyższej jakości preparaty czyszczące, które są specjalnie selekcjonowane, co pozwala nam zapewnić zarówno bezpieczeństwo, jak też najwyższej jakości świadczenie usług.

http://www.pralniakrakowska.pl/ - 19 Lis 2018

Pralnia Dywanów Bielsko-Biała****

Pranie i czyszczenie dywanów dla domów i biur w miejscowościach takich jak Bielsko Biała, Cieszyn, Kęty, Czechowice Dziedzice, Andrychów, Skoczów

http://pierzemyiczyscimy.pl/ - 26 Mar 2013

Pralnia PRALMEX-POL - spieranie konfekcji, dekatyzacja, pralnia Zielona Góra, Przylep****

Pralnia przemysłową Pralmex-Pol istnieje od 2002 r. Jako firma z dużym doświadczeniem w tej dziedzinie chcielibyśmy Państwu zaproponować specjalistyczne usługi prania i uszlachetniania nowo szytej konfekcji z włókien naturalnych(bawełna, len, jeans itp.) oraz tkanin typu tencel. Nasze sposoby prania są zawsze dopasowane do żądanego efektu wyglądu i dotyku konfekcji, co czasem wymaga łącznia różnych technologii, a tym samym uzgadniania cen na bieżąco. Naszą firmę wyróżnia wysoka jakość wykonywanych usług. Dzięki temu zaufało nam i współpracuje z nami wiele firm z branży odzieżowej w kraju i zagranicą ( w Niemczech, Danii, Holandii, Francji, Wielkiej Brytanii.Wśród naszych stałych klientów są takie zakłady szyjące jak Parys S.A. Świebodzin, AL-PA s.c. i wiele innych. Proponujemy Państwu bardzo korzystne ceny z możliwością negocjacji. Posiadamy własny transport. Warunki Transportu do uzgodnienia.

http://www.pralmexpol.pl/ - 1 Lis 2013

Pralnia tapicerki meblowej - pralniaugustawa.pl****

Chcielibyśmy zachęcić do kontaktu ze znajdującą się w Łodzi Pralnią U Gustawa, która jest doskonale znana swoim klientom z przyjaznego podejścia, przystępnych cen, a co najbardziej istotne z tego, że pranie wykładzin, dywanów oraz tapicerki (skórzana i meblowa) to u nas gwarancja tego, iż wszystko będzie świeże i czyste. Bez najmniejszego problemu możemy przyjechać po chociażby dywan, zająć się nim, a następnie odwieźć do Państwa domu.

http://pralniaugustawa.pl/ - 24 Wrz 2016

Pralnia www.BIEL-POL.pl Gdańsk****

Pralnia BIEL-POL Gdańsk, ul. Obrońców Wybrzeża 12. Zakład świadczy szeroki wachlarz usług pralniczych i magla na terenie trójmiasta od 1990 roku ciesząc się zasłużoną opinią fachowości i terminowości w wykonywaniu i dostarczaniu usług dla klientów indywidualnych i zbiorowych.

http://www.biel-pol.pl/ - 30 Lip 2010

Pralnie Przemysłowe i Samoobsługowe****

Pralki przemysłowe z barierą higieniczną. Projekty, realizacja, wykonawstwo, oferta, cennik.

http://www.wascator.rtvagd.pl/ - 4 Maj 2004

Pranie dywanów****

Nasza firma wykonuje eksperckie pranie dywanów oraz inne usługi związane z renowacją tkanin tekstylnych, oraz doczyszczaniem wykładzin dywanowych. Pranie wykładzin i czynności pozbycia sie zabrudzeń trzeba wykonywać specjalnymi technikami oraz przy wykorzystaniu odpowiednich sepyfików. Oprócz prania dywanów, wykładzin oferujemy czyszczenie tapicerki skórzanej, a w szerokim wachlarzu naszych usług oferujemy także unikalne programy czyszczenia tekstylii i pranie tapicerki Gdańsk dla alergików i osób uczulonych na schorzenia układu oddechowego.

http://www.idealnydywan.pl/ - 27 Mar 2013