KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pralnie (122)

Pranie dywanów - Nakło nad Notecią****

Jesteśmy firmą zajmującą się praniem dywanów, wykładzin, tapicerek meblowych oraz samochodowych. Nasze usługi odznaczają się profesjonalizmem oraz dokładnością. Stosowana przez nas metoda prania ekstrakcyjnego jest jedną z najskuteczniejszych metod czyszczenia, co pozwala nam na dokładne usuwanie tłuszczu, brudu oraz nieprzyjemnych zapachów.

http://praniedywanow.naklo.pl/ - 8 Lut 2014

Pranie dywanów i wykładzin w Warszawie****

Pranie dywanów oraz wykładzin w Warszawie to dla nas codzienność! Zajmujemy się profesjonalnym czyszczeniem różnego rodzaju powierzchni, w szybkim czasie i niskich cenach. Sprawiamy, że każda wykładzina wygląda jak nowa. W ramach naszej oferty świadczymy również usługi czyszczące tapicerki meblowej oraz samochodowej, a także mycie okien, przeszkleń, czy elewacji. Specjalnie dla naszych klientów do oferty wprowadziliśmy również ofertę kompleksowego sprzątania! Zapraszamy do współpracy.

http://www.praniedywanow24com.pl/ - 10 Wrz 2013

Pranie dywanów Warszawa czyszczenie wykładzin i tapicerki****

Pranie dywanów oraz czyszczenie wykładzin to nasza domena. zajmujemy się kompleksowym sprzątaniem od 1997 roku. Pracujemy na terenie Warszawy.

http://www.praniedywanow-w-warszawie.pl/ - 23 Sie 2013

Pranie dywanów Warszawa czyszczenie wykładzin i tapicerki****

Firma sprzątająca z Warszawy świadczy usługi profesjonalnego sprzątania o szerokim zakresie, we wszelkiego typu obiektach. Firma od 1997 roku wykonuje usługi czyszczenia i prania dywanów oraz wykładzin przy użyciu profesjonalnego sprzętu firmy Karcher. Oferuje kompleksowe sprzątanie i utrzymanie czystości wnętrz oraz terenów wokół obiektów, sprzątanie biur, mycie okien, pranie wykładzin oraz sprzątanie po budowlane i poremontowe, ale także czyszczeniem tapicerki meblowej oraz samochodowej.

http://pranie-w-warszawie.pl/ - 3 Sie 2013

Pranie dywanów Wrocław****

Od lat zajmujemy się praniem dywanów we Wrocławiu i okolicach, dzięki czemu osiągnęliśmy w tej dziedzinie pełen profesjonalizm. Bez problemy dojeżdżamy do 100km, a przy większych zleceniach ponad 100km. Nieustannie ulepszamy nasz park maszynowy, dzięki czemu czyszczenie staje się szybsze, tańsze oraz o wiele skuteczniejsze i efektywne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

http://uslugi24.biz/7,pranie-dywanow-czyszczenie-posadzek.html - 12 Cze 2015

Pranie dywanów,tapicerki,wykładzin Łódź.****

Firma Usługowa PERFEKT Tomasz Pawiński wykonuje usługi: sprzątanie mieszkań oraz czyszczenie domów a także samochodów już od 2011 r. F.U. PERFEKT działa na terenie miast: Łódź, Zgierz, Stryków, Głowno, Aleksandrów Łódzki, Brzeziny i okolice. Świadczymy usługi prania dywanów, czyszczenia wykładzin, pranie tapicerki meblowej {kanapy, fotele, materace, krzesła}. Zadbamy także o wyczyszczenie posadzek, tarasów, kostki brukowej, elewacji. Przeprowadzamy odgrzybienie i dezynfekcje wszystkich pomieszczeń oraz klimatyzacji. Szkolenia i używanie wysokiej jakości sprzętu oraz środków czyszczących Karcher gwarantują jakość usług. Stosowane środki czyszczące są również bezpieczne dla małych dzieci i zwierząt. Usługi wykonujemy sprawnie i w krótkich terminach. Etyka zawodowa zbudowana na fachowości, doświadczeniu i uczciwości zapewnia komfort naszym Klientom podczas wykonywania prac.

http://pranieperfekt.pl/ - 21 Maj 2016

Pranie i czyszczenie Karcherem - Pralnia Zawsze Czysto Poznań****

Zawsze czysto to profesjonalna pralnia dywanów, kanap, tapicerek i wypoczynków. Przy użyciu nowoczesnych urządzeń firmy Karcher prowadzi specjalistyczne pranie u klienta bądź w siedzibie firmy, a także realizację zamówień w godzinach nocnych lub w weekendy. Wieloletnie doświadczenie i użycie wyselekcjonowanych produktów piorących zapewnia gwarancję wysokiej jakości usługi.

http://www.czysto.poznan.pl/ - 16 Mar 2016

Pranie i obszywanie dywanów Słupsk****

Pralnia dywanów Casel to firma działająca na lokalym rynku już od 20 lat. Zdobyte doświadczenie efektywnie wykorzytujemy w naszej pracy, co pozwala nam osiągać rezultaty, które zadowalają naszych klientów. Świadczymy usługi w zakresie kompleksowej pielęgnacji dywanowej i samochodowej. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

http://praniedywanow.slupsk.pl/ - 8 Sty 2018

Pranie wykładzi i dywanów Warszawa****

Mamy 15-letnie doświadczenie w praniu i usuwaniu plam z wykładzin i dywanów. Pierzemy także tapicerkę meblową. Szczegółową ofertę usług znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. kontakt tel. kom. 601-555-686 tel. (22) 889-74-04 tel/fax (22) 889-72-74

http://wykladzinydywany.pl/ - 14 Lis 2012

Pranie wykładzin obiektowych****

Ekosprzątąnie to firma specjalizująca się w praniu wykładzin dywanowych, obiektowych w biurowcach teatrach jak również hotelach na terenie całej Polski. Pierzemy także dywany i tapicerki w Kielcach, Radomiu i Skarżysku.

http://www.ekosprzatanie.com.pl/ - 17 Wrz 2016