KATALOG POLSKI > BIZNES I EKONOMIA > Branże i Firmy > pralnie (121)

PRAXIMA Hotel serwis - pralnia komercyjna****

PRAXIMA Hotel serwis - świadczy kompleksowe usługi dla sektora gastronomiczno-hotelarskiego; profesjonalna pralnia komercyjna; specjalistyczne usługi porządkowe w budynkach; serwis techniczny obiektów hotelowych; inne.

http://www.hotelserwis.com.pl/ - 5 Sie 2004

Sever - producent odzieży roboczej, rental, serwis, wynajem****

Firma świadczy usługi outsourcingowe dla BHP, produkuje również odzież roboczą, zajmuje się jej wynajmem i serwisowaniem.

http://www.sever.com.pl/ - 6 Gru 2013

Skuteczne pranie tapicerki i pranie dywanów w Gliwicach i okolice****

Pranie mebli skórzanych jest dopiero co wprowadzoną usługą, która wykonywana jest równie fachowo jak dotychczas świadczone przez Tapicare usługi. Zachęcamy do skorzystania z usług tej innowacyjnej i profesjonalnej firmy. Klienci, którzy zdecydują się na wpsółpracę będą zadowoleni! Firma realizuje czyszczenie dywanów w różnorodnej formie. Od początku swojej działalności, firma położyła ogromny nacisk na profesjonalizm, dzięki temu nawet najgorsze plamy na dywanie usuwane są w sposób rzetelny i bezpieczny dla dywanów. Tapicare proponuje również pranie tapicerki, które gwarantuje wypranie nawet trudnych zabrudzeń na tapicerce i oczywiście elementach tapicerowanych. Kompleksowe rozwiązania i zaawansowana technologia w usługach świadczonych przez Tapicare, umożliwiły tej firmie niezachwiany rozwój oraz szacunek wśród klientów.

http://tapicare.pl/ - 19 Lut 2014

Sprzątanie domów - Czysty Dom Białystok****

Nie masz czasu na sprzątanie, pranie dywanów, odkurzanie, mycie okien i podług? A może po prostu po tygodniu ciężkiej harówki nie masz na to siły, a zamiast sprzątania wolisz odpocząć? Jeżeli mieszkasz w Białymstoku i okolicach możesz wynająć Firmę sprzątającą Czysty Dom, która sprzątanie domów ma opanowane do perfekcji i nie żąda za to nie wiadomo jakich pieniędzy. Sprawdź dostępną ofertę na stronie firmowej a następnie odezwij się i zamów sprzątanie mieszkań, sprzątanie domów, sprzątanie wspólnot mieszkaniowych.

http://praniedywanubialystok.pl/ - 9 Lut 2018

Sprzątanie Kraków****

Nasi pracownicy zajmują się utrzymywaniem czystości w pomieszczeniach mieszkalnych i magazynowych. Wykonanie zlecenia poprzedza dokładne wybadanie oczekiwań klienta, co ma na celu ustalenie warunków współpracy. Wszystkie ważniejsze sprawy pojawiające się w trakcie realizacji usługi na bieżąco konsultujemy ze zleceniodawcą, co pozwala mu na zachowanie kontroli nad zleceniem.

http://sprzataniekrakow.net/ - 25 Cze 2013

Sprzątanie Łódź****

Zajmujemy się utrzymywaniem porządku i czystości w mieszkaniach, domach, biurach oraz budynkach przeznaczonych do publicznego użytku. Zrealizujemy zlecenia związane z czyszczeniem, zamiataniem, sprzątaniem i praniem wszelkich zabrudzeń.

http://lodzsprzatanie.com.pl/ - 5 Cze 2013

Sprzedam pralnię i firmę - franchising, pewna inwestycja****

Franczyza z Pandą to własny biznes i pewny zysk. Oferujemy zakup na zasadach franczyzy (franchising) funkcjonującej i dochodowej pralni świadczącej usługi czyszczenia odzieży. Jeśli nie wiesz w co ulokować pieniądze - franchising z nami to pewna inwestycja. Sprzedam pralnię i firmę - zapraszamy.

http://www.twojapralnia.pl/ - 15 Mar 2012

Urządzenia pralnicze****

Wyposażenie dla pralni takie jak urządzenia i maszyny pralnicze pralnice oraz pralki przemysłowe oferuje firma Profiltrade. Cieszy się długoletnim doświadczeniem w branży oraz popularnością i licznymi pozytywnymi rekomendacjami w sieci na swój temat. Oferta obejmuje kompleksowe wyposażenie pralni wodnej i chemicznej, części zamienne i usługi serwisowe przez cały okres funkcjonowania pralni. Stawia na nieustanny rozwój.

http://www.profitrade.pl/ - 28 Lis 2014

Usługi prania MOKRAROBOTA24.PL****

Usługi prania dywanów, wykładzin i tapicerek meblowych w domu, biurze klienta. Dogodne terminy, atrakcyjne ceny, bezpłatny dojazd. Profesjonalny sprzęt piorący, oryginalna chemia, skuteczne odplamiacze.

http://www.mokrarobota24.pl/ - 3 Lut 2016

Vector Sp. z o.o.****

Firma zajmuje się prowadzeniem sieci ekologicznych pralni chemicznych. Jest generalnym przedstawicielem w Polsce firmy Firbimatic - włoskiego producenta maszyn i urządzeń pralniczych. Informacje na temat oferty, lokalizacji punktów usługowych, referencje.

http://www.pralnie.net.pl/ - 17 Sty 2002